0

Pique i Adriano tragedia dzis

1

Strasznie słabo w odbiorze gramy

0

Kim jest ten drugi komentator ? strasznie miesza

0

Ale za czasów Messiego-Eto-Henryego za plecami mieliśmy jedną z najlepszych pomocy w historii ;) teraz słabo troche z tym

2

Xavi pokazuje klase w tym meczu

5

żeby tylko

0

Rakiticia jeszcze ratuje to, że zdarzają mu się przebłyski i dobre mecze w przeciwieństwie do Iniesty

0

Komentarz usunięty

0

W 2 połowie to my niszczyliśmy real i również mieliśmy wiele zmarnowanych akcji

0

Nie rozumiem tych hejtów, liczą się 3 pkt. Nie musimy wygrywać każdego meczu po 5:0 ...

0

Właśnie tak kminiłem z kolegą czy Milik jest na boisku chociaż :(

0

Problem ? logiczne, że klub który jest chętniej oglądany dostaje więcej prawo wolnego rynku ;)

0

nie tylko sport ;)

0

Tak btw, jak się trzyma ta szkółka w Warszawie ? bo kompletnie nie interesowałem się tematem

1

Pomocnik i PO z prawdziwego zdarzenia byłbym bardzo zadowolony ;)

0

Xavi Iniesta Messi :) dla mnie to jest najlepsza trojka w historii

1

Stare jak internet, pamiętam jaką mieliśmy z tego w gimnazjum pompe ale ile to już było lat temu ;)

0

Lech bo mieszkam blisko Poznania ;), a Legii ogólnie nie lubię. Polską ligę oglądałem dobrych kilka lat temu

0

Szkoda, że Rafinha mało szans dostaje. Według mnie Iniesta powinien częściej siedzieć ;)

1

Messi=Nadczłowiek
nic innego nie potrafie powiedzieć ;)

0

Oczywiście, że mam obawy. Staram się być optymistą dlatego ignoruje to :)

1

Do transferów z włoskich lig jestem bardzo sceptyczny, we włoszech wszyscy są "gwiazdami" przychodzą gdzieś i często grają słabo taki poziom ligi.

0

No tak, na fcbarca.com wszyscy o tym pisali i nie jestem absolutnie zdziwiony tym zjawiskiem.

0

Tylko sie pytam, nie obchodzi cie to zignoruj.

0

Ogląda ktoś mecz polaków w Cs:go ? 1:0 przegrywają ciężko będzie :/

2

Kto przy zdrowych zmysłach chciałby Messiego sprzedać ?

0

Nie był jakoś specjalnie przywiązany do klubu to czemu nie ? rozumiem, że piłkarz grający długo dla klubu się nie cieszy z gola, ale ktoś kto tylko wykonywał swoją pracę się cieszy i od razu nagonka medialna :/

0

a u nas na stronie od początku sezonu Hejt na Rakiticia, że do pięt Fabsowi nie dorsta

2

W tym momencie śmiechłem z ludzi, którzy uważają, ze liga angielska jest najlepsza na świecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?