SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique i Adriano tragedia dzis
1
Strasznie słabo w odbiorze gramy
0
Kim jest ten drugi komentator ? strasznie miesza
0
Ale za czasów Messiego-Eto-Henryego za plecami mieliśmy jedną z najlepszych pomocy w historii ;) teraz słabo troche z tym
2
Xavi pokazuje klase w tym meczu
5
żeby tylko
0
Rakiticia jeszcze ratuje to, że zdarzają mu się przebłyski i dobre mecze w przeciwieństwie do Iniesty
0
Komentarz usunięty
0
W 2 połowie to my niszczyliśmy real i również mieliśmy wiele zmarnowanych akcji
0
Nie rozumiem tych hejtów, liczą się 3 pkt. Nie musimy wygrywać każdego meczu po 5:0 ...
0
Właśnie tak kminiłem z kolegą czy Milik jest na boisku chociaż :(
0
Problem ? logiczne, że klub który jest chętniej oglądany dostaje więcej prawo wolnego rynku ;)
0
nie tylko sport ;)
0
Tak btw, jak się trzyma ta szkółka w Warszawie ? bo kompletnie nie interesowałem się tematem
1
Pomocnik i PO z prawdziwego zdarzenia byłbym bardzo zadowolony ;)
0
Xavi Iniesta Messi :) dla mnie to jest najlepsza trojka w historii
1
Stare jak internet, pamiętam jaką mieliśmy z tego w gimnazjum pompe ale ile to już było lat temu ;)
0
Lech bo mieszkam blisko Poznania ;), a Legii ogólnie nie lubię. Polską ligę oglądałem dobrych kilka lat temu
0
Szkoda, że Rafinha mało szans dostaje. Według mnie Iniesta powinien częściej siedzieć ;)
1
Messi=Nadczłowiek
nic innego nie potrafie powiedzieć ;)
0
Oczywiście, że mam obawy. Staram się być optymistą dlatego ignoruje to :)
1
Do transferów z włoskich lig jestem bardzo sceptyczny, we włoszech wszyscy są "gwiazdami" przychodzą gdzieś i często grają słabo taki poziom ligi.
0
No tak, na fcbarca.com wszyscy o tym pisali i nie jestem absolutnie zdziwiony tym zjawiskiem.
3
http://www.thesportbible.com/articles/chelsea-fans-turn-on-fabregas-after-another-poor-performance
Przepuklina atakuje :)
0
Tylko sie pytam, nie obchodzi cie to zignoruj.
0
Ogląda ktoś mecz polaków w Cs:go ? 1:0 przegrywają ciężko będzie :/
2
Kto przy zdrowych zmysłach chciałby Messiego sprzedać ?
0
Nie był jakoś specjalnie przywiązany do klubu to czemu nie ? rozumiem, że piłkarz grający długo dla klubu się nie cieszy z gola, ale ktoś kto tylko wykonywał swoją pracę się cieszy i od razu nagonka medialna :/
0
a u nas na stronie od początku sezonu Hejt na Rakiticia, że do pięt Fabsowi nie dorsta
2
W tym momencie śmiechłem z ludzi, którzy uważają, ze liga angielska jest najlepsza na świecie