0

Mam nadzieję, że Sevilla utrze nosa tym angolom ;)

0

Strasznie w kratkę gramy ;), piekne mecze czesto przeplatamy takimi wlasnie...

2

i tamtejszy zespół Bayernu to była istna maszyna ;), teraz mimo, że silny to na pewno nie aż tak

0

Wielka szkoda... gramy super

0

masz rację popełniłem gafę :)

2

a te bramki na Bernabeu przy manicie Davida ;) oj to było coś

0

Zawsze tak jest ;), pamietam jak lucho "wuefista" przychodził to w grudniu już go chcieli wywalać a co potem było to już historia

0

Busquets jaki walczak xD

1

Jak to brzmi ? DONIESIENIE za to, że ktoś powiedział co widział na własne oczy ? (torby sędziów) ? czy to jest żart ?

1

jedna jaskółka wiosny nie czyni ;) a ten Raneri niedługo może spaść z Pl, gdzie Arsenal od lat jest w czołówce, a transferów wielkich nie robią

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

la manita ! a nie coś mi tu nie gra

0

ci już Messiego sprzedają, ludzie stahp

0

ŚRODEK POLA DRAMAT

3

Rok temu my z 39 wygranymi a jak to sie skonczylo ? prawie oddalismy lige z tak ogromną przewagą i dno a nie gra w najważniejszych meczach ;) musimy wierzyć w nas zespół, nie wiadomo co bedzie za miesiąc - dwa

1

Wszyscy tak wielce płaczą o tego Snaidera w 2010, a nikt nawet nie wspomni o Iniescie/Xavim z mistrzostwem świata i ligą Hiszpańską

6

a jaki szacunek miałby mieć Pique do Aduriza ? to już nie szacunek tylko dawanie sobie w twarz

1

To angole albo oglądacie spektakl dwóch najlepszych klubów z najlepszej ligi świata, albo tą swoją "najlepszą" ligę

0

Ale mnie za przeproszeniem w***** Ter stegen no nie moge !!!!

0

Nie da się czytać ;), wywalić trenera, posadzić tego i tego na ławe ... a jakby rzeczywiscie posadzic to "czemu rezerwami gramy" pozdro

0

Fifa ma lepsze tryby i pewnie multi ;) osobiscie uwielbiam tryb Virtual Pro, którego w pesie nie ma więc bym fife brał, chociaż do PESa mam szacunek bo kiedys sie tylke nagrało w 6 ;)

1

Może demka sciagnij i porównaj gameplay ?

0

a w calym sezonie 2015/16 oboje ? bo z kolega sie kłóciłem, że messi ma za male podania w fifie ;)

0

Mógłby mi ktoś podać ile asyst miał Messi a ile Ozil w roku 2016 ? i najlepiej gdzie szukac takich rzeczy ?

1

Niestety Gibsonowi potem cenzurują filmy i robią z niego debila ... ten świat jest chory

1

nie porównuj ciężko pracujących polaków, do jakiś syryjczyków co w większości by płakali, że mają za małe zasiłki

0

Piłkarze żyją w swoim świecie, takie akcje ogólnie wśród celebrytów mnie nie dziwią niestety ... podobnie było z Lewandowskim i szczepionkami w Afryce

1

Biedne Atletico serio chciałem, żeby wygrali naprawdę świetny mecz z ich strony:(
Oblak co na tych karnych robił to parodia stał jak tyczka !, Navas to chociaż się rzucał
Juanfran też co odwalił, 4 już karny nie ma marginesu błędu a on w piłkę nie trafia

0

Przeczytałem właśnie pod postem Eurosportu, że Casemiro i Krychowiak wciągają nosem Busquetsa i jedzie on tylko, ze względu na to, że jest wychowanikiem Guardioli XDD
dosyć internetu na dziś

3

Brawo Atleti licze na was

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?