SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję, że Sevilla utrze nosa tym angolom ;)
0
Strasznie w kratkę gramy ;), piekne mecze czesto przeplatamy takimi wlasnie...
2
i tamtejszy zespół Bayernu to była istna maszyna ;), teraz mimo, że silny to na pewno nie aż tak
0
Wielka szkoda... gramy super
0
masz rację popełniłem gafę :)
2
a te bramki na Bernabeu przy manicie Davida ;) oj to było coś
0
Zawsze tak jest ;), pamietam jak lucho "wuefista" przychodził to w grudniu już go chcieli wywalać a co potem było to już historia
0
Busquets jaki walczak xD
1
Jak to brzmi ? DONIESIENIE za to, że ktoś powiedział co widział na własne oczy ? (torby sędziów) ? czy to jest żart ?
1
jedna jaskółka wiosny nie czyni ;) a ten Raneri niedługo może spaść z Pl, gdzie Arsenal od lat jest w czołówce, a transferów wielkich nie robią
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
la manita ! a nie coś mi tu nie gra
0
ci już Messiego sprzedają, ludzie stahp
0
ŚRODEK POLA DRAMAT
3
Rok temu my z 39 wygranymi a jak to sie skonczylo ? prawie oddalismy lige z tak ogromną przewagą i dno a nie gra w najważniejszych meczach ;) musimy wierzyć w nas zespół, nie wiadomo co bedzie za miesiąc - dwa
1
Wszyscy tak wielce płaczą o tego Snaidera w 2010, a nikt nawet nie wspomni o Iniescie/Xavim z mistrzostwem świata i ligą Hiszpańską
6
a jaki szacunek miałby mieć Pique do Aduriza ? to już nie szacunek tylko dawanie sobie w twarz
1
To angole albo oglądacie spektakl dwóch najlepszych klubów z najlepszej ligi świata, albo tą swoją "najlepszą" ligę
0
Ale mnie za przeproszeniem w***** Ter stegen no nie moge !!!!
0
Nie da się czytać ;), wywalić trenera, posadzić tego i tego na ławe ... a jakby rzeczywiscie posadzic to "czemu rezerwami gramy" pozdro
0
Fifa ma lepsze tryby i pewnie multi ;) osobiscie uwielbiam tryb Virtual Pro, którego w pesie nie ma więc bym fife brał, chociaż do PESa mam szacunek bo kiedys sie tylke nagrało w 6 ;)
1
Może demka sciagnij i porównaj gameplay ?
0
a w calym sezonie 2015/16 oboje ? bo z kolega sie kłóciłem, że messi ma za male podania w fifie ;)
0
Mógłby mi ktoś podać ile asyst miał Messi a ile Ozil w roku 2016 ? i najlepiej gdzie szukac takich rzeczy ?
1
Niestety Gibsonowi potem cenzurują filmy i robią z niego debila ... ten świat jest chory
1
nie porównuj ciężko pracujących polaków, do jakiś syryjczyków co w większości by płakali, że mają za małe zasiłki
0
Piłkarze żyją w swoim świecie, takie akcje ogólnie wśród celebrytów mnie nie dziwią niestety ... podobnie było z Lewandowskim i szczepionkami w Afryce
1
Biedne Atletico serio chciałem, żeby wygrali naprawdę świetny mecz z ich strony:(
Oblak co na tych karnych robił to parodia stał jak tyczka !, Navas to chociaż się rzucał
Juanfran też co odwalił, 4 już karny nie ma marginesu błędu a on w piłkę nie trafia
0
Przeczytałem właśnie pod postem Eurosportu, że Casemiro i Krychowiak wciągają nosem Busquetsa i jedzie on tylko, ze względu na to, że jest wychowanikiem Guardioli XDD
dosyć internetu na dziś
3
Brawo Atleti licze na was