0

z drugiej strony, bez ich buntu to szanse transferowe by wynosiły 0, i zostalibyśmy z Deulofeu i Gomesem w 1 składzie :)

2

Dembele Suarez Messi

Coutinho Iniesta/Roberto Busquets

Alba-Pique-Umtiti-Semedo

Ter Stegen

no to byłby niezły skłądzik potrzebujemy ich !

0

1,5 mln euro za rok dla takiego zawodnika to jest po prostu śmiech na sali

6

hahaa to jest po prostu parodia , kiedy sędziowie gwizdali na ich korzyść cały poprzedni sezon to "nie wypowiadamy się o pracy sędziów" a teraz płacz, HIPOKRYZJA

0

ale jestem zdenerwowany kur..... !!!!!

real w 10 strzela nam 3 bramkę NA CAMP NOU
zamiast Neymara mamy Deulofeu, który grał jakby to byl 1 pierwszy mecz w profesjonalnej pilce...

dzieki zarządowi "wielkie" transfery

0

za co dostał druga zolta...

0

za co ronaldo czerwo dostał wtf? wyjasni mi to ktos

0

Niech real też się na sędziach przejedzie, dostawałem białej gorączki jak ostatnio Case nie dostał 2 zoltej a powinien 4 :P

0

Suarez oscar #confirmed

0

bo Delo to nie jest półka światowa, tylko ewentualny zawodnik na zmianę itp, Barca za Neymara potrzebuje kogoś wielkiego a nie przecietniaka

1

Delo sie pieknie wystawia a Suarez idzie w drugą stronę no niezle xD

1

bramka na wyjezdzie zle brzmi, nawet jesli jakims cudem odrobimy na 2:1

0

ale zizu zawsze na nich stawia jak są do dyspozycji więc dla mnie to nie jest "najsłabszy skład"

0

najpierw płakali, że widal szans nie dostaje, teraz płaczą, że słaby i nie powinien grać ludzie ogarnijcie się

0

dlatego tylko Ronaldo i kontuzjowanego Modricia z pierwszej 11 brakuje ;)

2

Dawać Roberto z Semedo i jedziemy z nimi !

0

Smutno mi się robi jak widzę nasz skład, bo jest dokładnie taki sam... tylko piłkarz z top3 odszedł za Deu ...

0

przecież odejście z klubu piłkarskiego nie oznacza końca przyjaźni, Neymar zawsze szanował Leo i potwierdził to mówiąc mu prawdę, i jak się czuje na właśnie jego weselu

0

pseudo hit transferowy jakim był Turan kiedyś

1

Odejście 3-4 najlepszego piłkarza na świecie, 2 najlepszego LS na świecie, a zastąpienie go jakimś przeciętniakiem, rzeczywiście nie jest osłabieniem :)

3

Nasza kadra się starzeje a oni kupuja jakiegoś dziadka z chin... to jest dramat, Messi (30), Iniesta(33) Pique(30),Busquets(28),Suarez(30), Jordi(28) POTRZEBUJEMY młodych piłkarzy z wysokiej półki...

0

troche zaryzykowałeś ;), 2 1 hehe

4

mam nadzieję, że live przegra z Watfordem a Cou już w ogóle zobaczy w jakim klubie bedzie musial grac ;)

0

ale to jest wina tylko i wyłącznie Cou, że zamiast przyjść do barcy czy innegi klubu to podpisał kontrakt, wiedział, że nie będzie klauzuli, klauzula Neymara to był smiech na sali... zobaczmy jak real klauzule ustala

0

Cou będzie na okładce nowego PESa, który słynie z reklamowania się drużyną Barcy przypadek ? ;)

0

jeden Niemiec wystarczy bo ... ?

0

Dembele + Cou + Martinez = Marzenie :), najbardziej liczę na Cou bo pomocnika potrzebujemy chyba najmocniej

2

gdzie ten Dybala by miał grać ?, jak on nie jest lewym skrzydłowym tylko takim napastnikiem/cofniętym napastnikiem ... co do włączenia Gomesa to szczerze nie wiem, cały czas do nie go nie jestem przekonany

2

Ney w PSG będzie liderem jak w Brazylii, w Barcelonie każdy wie ze Messi jest najlepszy. Do tego ogromna pensja, może na tle sportowym zrobił krok w tył, to na tle wizerunkowym(w sensie reklamy etc) i pieniężnym wyszedł na tym świetnie, drużyna PSG wygląda bardzo dobrze, kto wie może LM z nimi nawet wygra

0

Osobiście nie mam nic do Neymara, jeżeli chodzi o przejście za kasą, jego życie jego sprawa, denerwuje mnie tylko jak się zachowywał przez te tygodnie ukrywając swoją chęć transferu i przez to ponad cwierc okienka musielismy czekac na jego szanowna decyzje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?