SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
z drugiej strony, bez ich buntu to szanse transferowe by wynosiły 0, i zostalibyśmy z Deulofeu i Gomesem w 1 składzie :)
2
Dembele Suarez Messi
Coutinho Iniesta/Roberto Busquets
Alba-Pique-Umtiti-Semedo
Ter Stegen
no to byłby niezły skłądzik potrzebujemy ich !
0
1,5 mln euro za rok dla takiego zawodnika to jest po prostu śmiech na sali
6
hahaa to jest po prostu parodia , kiedy sędziowie gwizdali na ich korzyść cały poprzedni sezon to "nie wypowiadamy się o pracy sędziów" a teraz płacz, HIPOKRYZJA
0
ale jestem zdenerwowany kur..... !!!!!
real w 10 strzela nam 3 bramkę NA CAMP NOU
zamiast Neymara mamy Deulofeu, który grał jakby to byl 1 pierwszy mecz w profesjonalnej pilce...
dzieki zarządowi "wielkie" transfery
0
za co dostał druga zolta...
0
za co ronaldo czerwo dostał wtf? wyjasni mi to ktos
0
Niech real też się na sędziach przejedzie, dostawałem białej gorączki jak ostatnio Case nie dostał 2 zoltej a powinien 4 :P
0
Suarez oscar #confirmed
0
bo Delo to nie jest półka światowa, tylko ewentualny zawodnik na zmianę itp, Barca za Neymara potrzebuje kogoś wielkiego a nie przecietniaka
1
Delo sie pieknie wystawia a Suarez idzie w drugą stronę no niezle xD
1
bramka na wyjezdzie zle brzmi, nawet jesli jakims cudem odrobimy na 2:1
0
ale zizu zawsze na nich stawia jak są do dyspozycji więc dla mnie to nie jest "najsłabszy skład"
0
najpierw płakali, że widal szans nie dostaje, teraz płaczą, że słaby i nie powinien grać ludzie ogarnijcie się
0
dlatego tylko Ronaldo i kontuzjowanego Modricia z pierwszej 11 brakuje ;)
2
Dawać Roberto z Semedo i jedziemy z nimi !
0
Smutno mi się robi jak widzę nasz skład, bo jest dokładnie taki sam... tylko piłkarz z top3 odszedł za Deu ...
0
przecież odejście z klubu piłkarskiego nie oznacza końca przyjaźni, Neymar zawsze szanował Leo i potwierdził to mówiąc mu prawdę, i jak się czuje na właśnie jego weselu
0
pseudo hit transferowy jakim był Turan kiedyś
1
Odejście 3-4 najlepszego piłkarza na świecie, 2 najlepszego LS na świecie, a zastąpienie go jakimś przeciętniakiem, rzeczywiście nie jest osłabieniem :)
3
Nasza kadra się starzeje a oni kupuja jakiegoś dziadka z chin... to jest dramat, Messi (30), Iniesta(33) Pique(30),Busquets(28),Suarez(30), Jordi(28) POTRZEBUJEMY młodych piłkarzy z wysokiej półki...
0
troche zaryzykowałeś ;), 2 1 hehe
4
mam nadzieję, że live przegra z Watfordem a Cou już w ogóle zobaczy w jakim klubie bedzie musial grac ;)
0
ale to jest wina tylko i wyłącznie Cou, że zamiast przyjść do barcy czy innegi klubu to podpisał kontrakt, wiedział, że nie będzie klauzuli, klauzula Neymara to był smiech na sali... zobaczmy jak real klauzule ustala
0
Cou będzie na okładce nowego PESa, który słynie z reklamowania się drużyną Barcy przypadek ? ;)
0
jeden Niemiec wystarczy bo ... ?
0
Dembele + Cou + Martinez = Marzenie :), najbardziej liczę na Cou bo pomocnika potrzebujemy chyba najmocniej
2
gdzie ten Dybala by miał grać ?, jak on nie jest lewym skrzydłowym tylko takim napastnikiem/cofniętym napastnikiem ... co do włączenia Gomesa to szczerze nie wiem, cały czas do nie go nie jestem przekonany
2
Ney w PSG będzie liderem jak w Brazylii, w Barcelonie każdy wie ze Messi jest najlepszy. Do tego ogromna pensja, może na tle sportowym zrobił krok w tył, to na tle wizerunkowym(w sensie reklamy etc) i pieniężnym wyszedł na tym świetnie, drużyna PSG wygląda bardzo dobrze, kto wie może LM z nimi nawet wygra
0
Osobiście nie mam nic do Neymara, jeżeli chodzi o przejście za kasą, jego życie jego sprawa, denerwuje mnie tylko jak się zachowywał przez te tygodnie ukrywając swoją chęć transferu i przez to ponad cwierc okienka musielismy czekac na jego szanowna decyzje