0

Rakitić super zagrał, Suarez może niekoniecznie dobrze ale przynajmniej miał asystę i walczył :)

2

liczę na to, że trener z niego wydobył ukryty potencjał tak jak np Simeone z Torresem, którego nikt nie chciał

1

Messi Semedo, Rakitić mnie bardzo zaskoczył zagrał super

0

Semedo jaki kocur

0

ja z ruskim komentarzem ogladam i w miare chodzi xD

8

nie wydaje sie nam

1

Messi na środku a Dembele na prawej czy ja dobrze widzę ?

0

dawać mi demo na pc bo nie wiem czy kupić pesa w tym roku czy fife :D

8

do gier w tej cenie o wiele lepiej PC, ewentualnie tanszy laptop + ps4

0

po 1 ten Arsenal z jakim grali to było dno, tragiczne ustawienie wengera np Lacca na ławce ;), a później live grało w 10 z wydaje mi się bardzo dobrym kadrowo city, które to wykorzystało

1

nikt nie krytykuje piłkarza, tylko cenę za niego :), jakby nie przyszedł za 40mln tylko 15-20 to każdy byłby rad

4

Teraz rewanż z Juve i pokazujemy światu, że nas się trzeba wciąż bać ! :)

0

coś zestresowany z twarzy się wydaje :/

0

ludzie skończcie, gościu co ty gadasz ? dopiero 20 min meczu, mamy pełną kontrolę 2 fajne akcje... a tu takie komentarze

0

Messi ostatni obrońca

47

Ale głupi komentarz, Dembele kilka dni u nas trenuje, pewnie wejdzie w 70min jakoś, po co od razu go rzucać na głęboką wodę, i sugerowanie, że drogie transfery powinny ciągle grać

0

Fajnie, że jest Semedo liczę na gościa, Dembele ławka to też na plus niech jeszcze trochę z nami potrenuje. Z rzeczy, którą bym chciał zobaczyć to Roberto na śp, ale nie jest źle :)

2

To jest właśnie dobra decyzja, nikomu się nie spieszy, gramy u siebie wejdzie w 60-70 min staczy ile on trenował z barcą kilka dni ?

0

2 0 na wyjeździe to na kolanach nie przesadzajmy ...

0

serio takie głupoty powiedział ? holly molly

4

Atak Realu jest bardzo słaby, widać brak Ronaldo ;) , Benzema ma raz na ileś genialny mecz a potem cienko, o Bale już nie wspomnę. Sprzedaż Moraty (który był genialny na końcówki meczów i słabsze zespoły) i Jamesa może im się odbić :)

0

a moi koledzy fani realu wielce się smiali, że spadniemy/będziemy mieć 4 miejsce haha ;) ja mówiłem spokojnie patrz na siebie

0

ten cały Tebas to jest śmiech na sali, ewidentnie dla kasy chce zrobić z El Classico jakiś szajs bo jaki jest z tego profit, oprócz kasy ? ŻADEN, będzie to przeszkadzać Europejskim kibicom czyli także Hiszpanom, których jest liga, i co ważne zmęczenie zawodników, jeździć po kontynentach bo jakiś debil z zarządu LL stwierdził, że za to będzie więcej kasy to się może odbić sportowo na zespołach

1

Niedługo: niech bogate kluby dzielą się pieniędzmi z innymi

0

Nie mają się czym zajmować? Piłka nożna idzie do przodu a razem z nią ceny na rynku transferowym, jakkolwiek by to źle brzmiało taka jest prawda, tak naprawdę Neymar był wart ceny 222mln albo i więcej...

62

Verratti "Nawet Messi nie wskakuje na taki poziom" odnośnie Isco w meczu z Włochami,
Oj to nieźle odleciał ;)

1

mogli chociaż tego Martineza kupić ... teraz Verma kontuzje dostanie na rok i czym bedziemy w obronie grac Paulinho? xD

8



zgadzam się w 100% nt. naszych transferów ;)

1

Jest źle dlaczego? bo wzmocniliśmy się tylko o PO tak naprawdę, Paulinho to będzie pewnie zmiennik a Dembele to zastępstwo za Neya, a piłkarsko na ten moment jest gorszy czyli na - (mam nadzieje ze to sie szybko zmieni), potrzebowaliśmy pomocnika i gdzie ? aaa i jeszcze kwestia Inigo, mogliśmy dobrego obrońce wyciągnąc za niezłe pieniadze to NIE, Vermalen, który zaraz złapie kontuzje będzie grać co równa się 3 obrońcą i pomyślmy Masche złapie kontuzje a Pique bedzie bez formy to co bedzie?

1

może ten brak transferów da impuls dla wotum nieufności, chociaż jakiś pozytyw...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?