SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rakitić super zagrał, Suarez może niekoniecznie dobrze ale przynajmniej miał asystę i walczył :)
2
liczę na to, że trener z niego wydobył ukryty potencjał tak jak np Simeone z Torresem, którego nikt nie chciał
1
Messi Semedo, Rakitić mnie bardzo zaskoczył zagrał super
0
Semedo jaki kocur
0
ja z ruskim komentarzem ogladam i w miare chodzi xD
8
nie wydaje sie nam
1
Messi na środku a Dembele na prawej czy ja dobrze widzę ?
0
dawać mi demo na pc bo nie wiem czy kupić pesa w tym roku czy fife :D
8
do gier w tej cenie o wiele lepiej PC, ewentualnie tanszy laptop + ps4
0
po 1 ten Arsenal z jakim grali to było dno, tragiczne ustawienie wengera np Lacca na ławce ;), a później live grało w 10 z wydaje mi się bardzo dobrym kadrowo city, które to wykorzystało
1
nikt nie krytykuje piłkarza, tylko cenę za niego :), jakby nie przyszedł za 40mln tylko 15-20 to każdy byłby rad
4
Teraz rewanż z Juve i pokazujemy światu, że nas się trzeba wciąż bać ! :)
0
coś zestresowany z twarzy się wydaje :/
0
ludzie skończcie, gościu co ty gadasz ? dopiero 20 min meczu, mamy pełną kontrolę 2 fajne akcje... a tu takie komentarze
0
Messi ostatni obrońca
47
Ale głupi komentarz, Dembele kilka dni u nas trenuje, pewnie wejdzie w 70min jakoś, po co od razu go rzucać na głęboką wodę, i sugerowanie, że drogie transfery powinny ciągle grać
0
Fajnie, że jest Semedo liczę na gościa, Dembele ławka to też na plus niech jeszcze trochę z nami potrenuje. Z rzeczy, którą bym chciał zobaczyć to Roberto na śp, ale nie jest źle :)
2
To jest właśnie dobra decyzja, nikomu się nie spieszy, gramy u siebie wejdzie w 60-70 min staczy ile on trenował z barcą kilka dni ?
0
2 0 na wyjeździe to na kolanach nie przesadzajmy ...
0
serio takie głupoty powiedział ? holly molly
4
Atak Realu jest bardzo słaby, widać brak Ronaldo ;) , Benzema ma raz na ileś genialny mecz a potem cienko, o Bale już nie wspomnę. Sprzedaż Moraty (który był genialny na końcówki meczów i słabsze zespoły) i Jamesa może im się odbić :)
0
a moi koledzy fani realu wielce się smiali, że spadniemy/będziemy mieć 4 miejsce haha ;) ja mówiłem spokojnie patrz na siebie
0
ten cały Tebas to jest śmiech na sali, ewidentnie dla kasy chce zrobić z El Classico jakiś szajs bo jaki jest z tego profit, oprócz kasy ? ŻADEN, będzie to przeszkadzać Europejskim kibicom czyli także Hiszpanom, których jest liga, i co ważne zmęczenie zawodników, jeździć po kontynentach bo jakiś debil z zarządu LL stwierdził, że za to będzie więcej kasy to się może odbić sportowo na zespołach
1
Niedługo: niech bogate kluby dzielą się pieniędzmi z innymi
0
Nie mają się czym zajmować? Piłka nożna idzie do przodu a razem z nią ceny na rynku transferowym, jakkolwiek by to źle brzmiało taka jest prawda, tak naprawdę Neymar był wart ceny 222mln albo i więcej...
62
Verratti "Nawet Messi nie wskakuje na taki poziom" odnośnie Isco w meczu z Włochami,
Oj to nieźle odleciał ;)
1
mogli chociaż tego Martineza kupić ... teraz Verma kontuzje dostanie na rok i czym bedziemy w obronie grac Paulinho? xD
8
zgadzam się w 100% nt. naszych transferów ;)
1
Jest źle dlaczego? bo wzmocniliśmy się tylko o PO tak naprawdę, Paulinho to będzie pewnie zmiennik a Dembele to zastępstwo za Neya, a piłkarsko na ten moment jest gorszy czyli na - (mam nadzieje ze to sie szybko zmieni), potrzebowaliśmy pomocnika i gdzie ? aaa i jeszcze kwestia Inigo, mogliśmy dobrego obrońce wyciągnąc za niezłe pieniadze to NIE, Vermalen, który zaraz złapie kontuzje będzie grać co równa się 3 obrońcą i pomyślmy Masche złapie kontuzje a Pique bedzie bez formy to co bedzie?
1
może ten brak transferów da impuls dla wotum nieufności, chociaż jakiś pozytyw...