0

a ja nie wiem czy nie jest mu mało, ale może jest, pamiętać trzeba, że wyższe zarobki to i większe wydatki, a z drugiej strony kto by nie poszedł do chin w rok zarobić ponad 30mln, przecież on te pieniądze potem może w swoje dzieci też inwestować tak żeby nawet jego wnuki bogato żyły

1

dla niego lepszą opcją jest odejście do Chin i dorobienie jeszcze sobie

2

Roberto ostatnio po prostu nie jest formie, i tu się rodzi pytanie dlaczego gra jeżeli nie jest

1

Bezsensowny komentarz, dlaczego niby mam swoje opinie wyrażać na onecie, a nie tutaj? bo w twoim mniemaniu ta strona jest dla "fanatyków" którzy nie myślą racjonalnie ?, tylo pustym to jest mój wróg to trzeba pisać wszystko co najgorsze, nawet jeżeli prawda jest po przeciwnej stronie ? głupota.

1

busi to chyba by nogi musiał nie mieć żeby na ławce usiąść

0

Że tym "dziennikarzom" sportu nie wstyd tak bezsensownie głupiej okładki robić, nawet nie wiem jak to skomentować, takie żałosne

1

Od kiedy juve strzeliło na 3:0 miałem jakieś przeczucie, że real w końcu strzeli i przejdzie dalej, mimo wszystko uważam, że to oni zasłużyli na ten awans, a co do półfinałów nie jest powiedziane, że od razu real musi być w finale jak się z juve męczyli, piłka w grze.

1

karny prawidłowy, jakby był VAR również byłby podyktowany, Benatia się tragicznie zachował

0

dobry sezon ma Andres ogólnie, ale wczoraj zagrał jeden wielki dramat

2

i tu wychodzi brak rotacji Valverde, cały czas ta sama jedenastka z lekkimi zmianami, zero eksperymentów w meczach ze słabszym rywalem u siebie, tylko co rusz ci sami nazwiska, dziwić się, że po tylu meczach w nogach nagle nie grają tego co grali, według mnie sam Guardiola się na tym przejechał. Lucho często stosował głupie rotacje, ale w pierwszym sezonie dzięki temu wstrzelił formę w drugą połowę sezonu i udało się zgarnąć tryplet

0

ciężko winić dembele jak łąwkę grzeje, gdzie byłby idealnym wyjściem w tym meczu na kontry... no a Cou to przecież nie może grać to gdzie go tu winić ?

1

Gomesinho dobrze gra w pressingu i odbiorze, więc sobie poradzi, nie ta klasa co Busi ale przy wyniku 4-1 tyle co ma do zaoferowania powinno wystarczyc

1

ty możesz skończyć być żałosnym, ja nic nawet nie zacząłem ;)

0

normalnie, że można a dlaczego nie ?

19

nie ma to jak nazywać niewygodną prawdę płaczem

4

jeszcze 8 kolejek do końca, nie wiadomo jak to będzie wyglądać na meczu z realem, a ci już się o szpaler pytają, jak dla mnie po prostu głupie pytanie, a Zizu równie dobrze mógł się tą głupotą zdenerwować

47

Sędzia powinien zachować się odważnie i dać mu żółtą kartkę za symulkę

8

no tak bo 4-1, czyli praktycznie zapewnienie sobie awansu to dramat, gościu lepiej konto usuń xD

1

Messi trochę na siłę próbuje bramkę strzelić

0

piłkarze są wykończeni maratonem, mam nadzieję że w lidze teraz ernesto da odpoczac im

0

To nie jest wina klauzul, mogliby dać te 500 mln i nikt by go nie kupił, zaczęli myśleć o tych klauzulach, dopiero kiedy się okazało przy sprawie Neymara, że jednak ci piłkarze to mogą odejść gdzieś indziej, tacy profesjonaliści...

5

Cały czas się zastanawiam co mieli w głowach ludzie z zarządu dając 60mln klauzuli w 2016 roku, gdzie Stones w tym samym okienku przechodził za 56mln do City, nie wspominając, że 50 mln już dali za Luiza w roku 2014. Teraz będą musieli zapłacić za swoją głupotę, bądź stracić tak świetnego piłkarza za bezcen

0

Powinien dostać tę podwyżkę, nie ma co ryzykować odejścia bo ten piłkarz to jest światowy top, a możliwe, że będzie jeszcze lepszy. Zarząd powinien zacząć myśleć nad tymi klauzulami bo 60mln to jest jakis dramat

2

umtiti byłby na lata jakby ci wielcy negocjatorzy z zarządu nie dowalili takiej śmiesznej klauzuli

0

w sumie w niektórych krajach ci go nie ukradną :)

0

grać to oni mogą i co 3 dni, ale co do jakości jest to niemożliwe ze względów naturalnych i to jest problemem

0

Jak działa ta umowa Andresa, w jakim momencie może odejść ? podczas letniego okienka czy co ileś lat ?

0

Wiem, dlatego właśnie wspomniałem o tym, że nie chciałbym drużyny z la ligi w tej fazie rozgrywek.

1

Roma albo Liverpool, teoretycznie najłatwiejsze losowanie , nie chciałbym abyśmy trafili na kogoś z La Ligi

0

chyba każdy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?