SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
"Argentyńskie społeczeństwo czerpie większą przyjemność z niszczenia niż z czyjegoś sukcesu"
Trochę naszą sytuację z Lewym mi to przypomina też, podobnie mamy
0
xDDD, nie nie ma go zszedł za messiego xDD
2
jak wygrywał wszystko z Barceloną to nie był?
0
właśnie mam obawy szczególnie po pojawieniu się plotek transferowych, że z tą nogą może być wręcz tragicznie, oby to nie było prawdą
0
Andrzej to jeb*** , ale liczę na chociaż remis i będzie dobrze :)
0
dlatego w samej lidze mamy strzelonych 81 bramek i zostało jeszcze 7 meczy? xD
0
ile ty masz lat, że 24letną osobę od gimbazy wyzywasz :) jakieś kompleksy wiekowe? może czas argumenty przedstawiać zamiast wyzywać? ale chyba jeszcze za wcześnie dla ciebie na to xD, a tu szanowny użytkownik pax wytłumaczył i się z nim w stu procentach zgadzam
0
Mimo wszystko graliśym z Atletico w sobotę, a to był bardzo ciężki mecz, teraz możemy sobie na trochę wiecej luzu pozwolić w lidze więc jestem dobrej myśli.
2
tragiczny to ty jestes cytując klasyka
to nie był typowo ofensywny mecz, że D10S miał 3 bramki strzelić xD
1
zobacz na tvp sport czy nie ma streama czasami
0
No w sumie żadnego zaskoczenia w składzie, ale nie powinno to dziwić. Malcolm i Vidal dużo dają z ławki i pewnie wejdą w drugiej połowie.
2
no jak widać ambitnie utrzymuje jednego z najważniejszych piłkarzy w naszej drużynie, mimo profitów z jego transferu
6
ale wydaje mi się, że właśnie Messi kocha Argentynę mimo wszystko, widać jak się stara za każdym razem i przeżywa :)
0
Średnio realne mi się to wydaje, wygląda jakby chciał markę mu wyrobić tym powiedzeniem.
0
no dlatego jest napisane "obiekt zainteresowań"
1
Same koszulki nie są złe, ale dla zawsze będą najlepsze koszulki w pionowe pasy.
1
Bartomeu jeżeli to prawda jesteś najpiękniejszy
1
Coutinho nic nie musi :)
0
Alba jest nietykalny, młodego zawodnika szkoda, bo nie ma szans że wzbije się do poziomu Jordiego, więc większość czasu siedziały i się marnował, dlatego Luis byłby dobrym wyborem, za darmo i nie przeszkadzałaby mu ławka
0
Na tej stronie występuje nieustanny płacz, ludzie chyba myślą że barcelona będzie każdy mecz wygrywać 5:0 a messi strzelac hat-tricka... nie wiem z czego wynika tak ogromne odrealnienie, bo skala krytyki za największe głupoty jest ogromna, ale to trzeba się obudzić bo tu jest rzeczywistość a nie ich marzenia senne xD
1
samą ciężką pracą nie osiągniesz takiego poziomu, smutne ale takie jest życie :)
1
To nie jest prawda, Ronaldo ciężko pracuje ale też ma wielki talent i świetne geny.
0
i w sumie patrząc tylko na bramki to jest bardzo dobrze! strzelamy dużo bramek :) i również zdarzają się nam mecze wybitne
0
no chodziło mi o to, że w dwudziestym pierwszym wieku to nie powinno mieć miejsca a takie postawy powinny być potępiane, nie twierdzę niestety że nie występują w niektórych dziedzinach życia i oczywiście trzeba z tym walczyć :)
3
Jeszcze te januszowe żarty "hehe" mnie dobijają niżej :), 2019 rok i taki humor
13
No tak, bo przez płeć ma się do kogoś mniejszy szacunek, typie myśl co piszesz bo to wstyd takie głupoty bazgrolić w 21 wieku.
2
priorytetem powinna być 9tka ;)
0
Real przespał ostatnie okienka transferowe już w poprzednim sezonie miał duże problemy, a wstrzelił się z formą idealnie na ligę mistrzów, bo w lidze to trzeba cały rok grać równo. Do tego mieli jednak trochę szczęścia, a w finale już na samym początku najlepszy zawodnik przeciwnika musiał schodzić. Nie wspominając o tym, że jeszcze dodatkowo pozbawili się najlepszego strzelca i nikim go nie zastąpili.
0
no jak widać dobrym :), świetna asysta
1
bo nie ma lepszego LO ;)