14

"Argentyńskie społeczeństwo czerpie większą przyjemność z niszczenia niż z czyjegoś sukcesu"

Trochę naszą sytuację z Lewym mi to przypomina też, podobnie mamy

0

xDDD, nie nie ma go zszedł za messiego xDD

2

jak wygrywał wszystko z Barceloną to nie był?

0

właśnie mam obawy szczególnie po pojawieniu się plotek transferowych, że z tą nogą może być wręcz tragicznie, oby to nie było prawdą

0

Andrzej to jeb*** , ale liczę na chociaż remis i będzie dobrze :)

0

dlatego w samej lidze mamy strzelonych 81 bramek i zostało jeszcze 7 meczy? xD

0

ile ty masz lat, że 24letną osobę od gimbazy wyzywasz :) jakieś kompleksy wiekowe? może czas argumenty przedstawiać zamiast wyzywać? ale chyba jeszcze za wcześnie dla ciebie na to xD, a tu szanowny użytkownik pax wytłumaczył i się z nim w stu procentach zgadzam

0

Mimo wszystko graliśym z Atletico w sobotę, a to był bardzo ciężki mecz, teraz możemy sobie na trochę wiecej luzu pozwolić w lidze więc jestem dobrej myśli.

2

tragiczny to ty jestes cytując klasyka

to nie był typowo ofensywny mecz, że D10S miał 3 bramki strzelić xD

1

zobacz na tvp sport czy nie ma streama czasami

0

No w sumie żadnego zaskoczenia w składzie, ale nie powinno to dziwić. Malcolm i Vidal dużo dają z ławki i pewnie wejdą w drugiej połowie.

2

no jak widać ambitnie utrzymuje jednego z najważniejszych piłkarzy w naszej drużynie, mimo profitów z jego transferu

6

ale wydaje mi się, że właśnie Messi kocha Argentynę mimo wszystko, widać jak się stara za każdym razem i przeżywa :)

0

Średnio realne mi się to wydaje, wygląda jakby chciał markę mu wyrobić tym powiedzeniem.

0

no dlatego jest napisane "obiekt zainteresowań"

1

Same koszulki nie są złe, ale dla zawsze będą najlepsze koszulki w pionowe pasy.

1

Bartomeu jeżeli to prawda jesteś najpiękniejszy

1

Coutinho nic nie musi :)

0

Alba jest nietykalny, młodego zawodnika szkoda, bo nie ma szans że wzbije się do poziomu Jordiego, więc większość czasu siedziały i się marnował, dlatego Luis byłby dobrym wyborem, za darmo i nie przeszkadzałaby mu ławka

0

Na tej stronie występuje nieustanny płacz, ludzie chyba myślą że barcelona będzie każdy mecz wygrywać 5:0 a messi strzelac hat-tricka... nie wiem z czego wynika tak ogromne odrealnienie, bo skala krytyki za największe głupoty jest ogromna, ale to trzeba się obudzić bo tu jest rzeczywistość a nie ich marzenia senne xD

1

samą ciężką pracą nie osiągniesz takiego poziomu, smutne ale takie jest życie :)

1

To nie jest prawda, Ronaldo ciężko pracuje ale też ma wielki talent i świetne geny.

0

i w sumie patrząc tylko na bramki to jest bardzo dobrze! strzelamy dużo bramek :) i również zdarzają się nam mecze wybitne

0

no chodziło mi o to, że w dwudziestym pierwszym wieku to nie powinno mieć miejsca a takie postawy powinny być potępiane, nie twierdzę niestety że nie występują w niektórych dziedzinach życia i oczywiście trzeba z tym walczyć :)

3

Jeszcze te januszowe żarty "hehe" mnie dobijają niżej :), 2019 rok i taki humor

13

No tak, bo przez płeć ma się do kogoś mniejszy szacunek, typie myśl co piszesz bo to wstyd takie głupoty bazgrolić w 21 wieku.

2

priorytetem powinna być 9tka ;)

0

Real przespał ostatnie okienka transferowe już w poprzednim sezonie miał duże problemy, a wstrzelił się z formą idealnie na ligę mistrzów, bo w lidze to trzeba cały rok grać równo. Do tego mieli jednak trochę szczęścia, a w finale już na samym początku najlepszy zawodnik przeciwnika musiał schodzić. Nie wspominając o tym, że jeszcze dodatkowo pozbawili się najlepszego strzelca i nikim go nie zastąpili.

0

no jak widać dobrym :), świetna asysta

1

bo nie ma lepszego LO ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?