SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sentrosii no tylko wieczne siedzenie na ławce może takiego młodzika zniszczyć, lepszy starszy gość co się godzi z ławką
2
@Murazor rękę... BRAMKARZA to pokazywał, że korner był do sędziego i tyle co w tym zabawnego? xD
3
czyli pięknie psg dało za neymara 220mln a barca chce za niego dać 100mln + cou, którego kupiła za 160 no nie powiem jest interes xD
1
poziom "żartu" na innym poziomie nie zrozumiesz XD
2
@ElmaXeen w Barcelonie taki profil napastnika do wykańczania akcji nie pasuje, patrz Paco. U nas zawodnik musi również dobrze dryblować, rozgrywać piłkę
92
już sie nie mogę doczekać jak będzie wyglądać obrona i pomoc z de ligtem i de jongiem w barcelonie
roberto-pique-lenglet-alba
busquets - rakitić - vidal
xD
1
@bernardFCB ten komentarz na serio? bo wygląda jak ironia, semedo daje mało w ataku a w obronie też nie ma szału
0
@mcsarna tylko jest ten problem, że kto będzie do nas chciał przyjść oprócz piłkarzy pogodzonymi z rolą zmiennika, jak Suarez i tak będzie grał większość meczów xD
0
Stuaniego to powinniśmy już w styczniu sprowadzić zamiast boatenga...
0
@Jondam bo jest drogi i przehypowany
0
ciekawe skąd pieniądze na pensje dla niego xD
0
@lukas10 Coutinho to jest lewoskrzydłowy - tam grał w liverpoolu swój najlepszy sezon
0
Josep Maria Bartomeu potwierdził w Cadena SER, że Ernesto Valverde zostaje w Barcelonie na kolejny sezon
0
@Yanek a Aguero wielki napastnik w City wychodzi w koszulce reprezentacji jak dziecko we mgle xD
0
Pary mu już zabrakło pod koniec ewidentnie. Typ gra ciągle w pierwszym składzie i nawet nie ma normalnego zmiennika w tym sezonie byliśmy od niego wręcz uzależnieni. Co to za akcje, że w klubie nie ma zmiennika nawet młodego do kogoś, a co jakby jordi kontuzje dostał albo coś?
0
Ten film to żaden atak na kościół, już po tych słowach zwątpiłem w tego pana. W innych grupach społecznych nie tuszuje się tak sprawnie i bezkarnie pedofilii co właśnie w różnego rodzaju organizacjach religijnych.
0
bardziej prog metal to nie wiem czy przypadnie do gustu
0
Kiedy Suareza na LS wystawiał niby? nie pomyliło ci się z Enrique czasami?
a na PS to Coutinho już trochę nawet w liverpoolu grał, chociaż nominalnie to lewoskrzydłowy
0
Dokładnie, a z drugiej strony barykady gimper który tańczy słabo a przechodzi dalej bo dzieci wysyłają smsy
0
w sumie czego od 8-12 latków oczekiwałeś xD
8
Nie rozumiem żalów na taniec z gwiazdami, głupi program pod publiczke niczego sobą nie reprezentujący, czy to dziwne, że jak w jednym z wielu takich programów w TV wygrywa nie najlepszy tylko najpopularniejszy bądź posiadający najsmutniejszą historie?
1
typ rozgrywa dopiero pierwszy sezon w europie, ma 19lat i jest po kontuzji a na jego miejsce jest w czym wybierać, ani douglas costa ani lucas nawet powołania nie dostali a co dopiero on
2
źródło: instytut danych z d... xD
0
Griezman na Twitterze żegna się z fanami ATM wydaje się że już jest praktycznie u nas
1
Wstawcie jak możecie na spotify :)
0
a to dziękuje za informacje, flashscore mnie wyrolował :)
1
Kurde, girona przegrała i będzie walczyć w ostatniej kolejce o utrzymanie razem z celtą, lubie oba kluby a któreś z nich niestety spadnie, wielka szkoda
0
https://www.fcbarca.com/89243-ernesto-valverde-rozmawialem-z-prezydentem-mam-jego-pelne-wsparcie.html
0
gdzie? konferencje prasową ma Valdek właśnie
0
Na dzisiejszej konferencji prasowej Ernesto Valverde potwierdził, że będzie kontynuował pracę w Barcelonie i ma zaufanie najważniejszych osób w klubie.