SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zaraz znowu Semedo na LO...
0
@SZYCHA0005 https://s3.amazonaws.com/gs-geo-images/143999a9-1124-4baa-b9a2-6927b92f2e28_l.jpg
jak ktoś nie zrozumiał
0
@Kuklinho jak dla mnie ten podział meczów LL na dwie stacje jest strasznie nieopłacalny dla widzów. To już wole sobie obejrzeć stream z Hiszpańskim komentarzem - sorry ale człowiek chce uczciwie ale nie za takie pieniądze
0
Piątek wieczur i humor popsuty
0
@Adamski69 Kiedyś to byli ludzie teraz nie ma xDD, wszystko zależy od piłkarza a to jest po prostu głupia gadka starego sfrustrowanego typa.
0
@Witekk10 Obie gry to syf, mnie bawią równie dobrze xD a z fify nawet mniej bo grałem w od 17 do 19 i to nie jest zabawne już nawet xDD
0
@Messibestplayerintheworld Jak widzę te pierwsze filmiki z tej gry, to się cieszę, że nie kupiłem xD to jest żart
0
Jak dla mnie przespali transferowo obronę i jak Lengletowi albo Pique się coś stanie, albo potężnej zniżki formej dostanie to jest po nas. Jedynym ich zastępstwem jest młodiak Todibo, po którym nie wiadomo czy nadaje się do gry u nas, i nowe wcielenie Vermalena - Umtiti po prostu dramat.
1
Villareal ostatnie 30min grali jakby im się już nie chciało, stali w sumie, a my nic
0
Firpo wygląda jak inny piłkarz xD
0
Siła przyjaźni od kibiców daje swoje, na wyjeździe tego nie ma xD
0
Odbudowanie może nastąpić dopiero jak zaczniemy wygrywać na wyjazdach a do tego daleko niestety
1
@Elosek od lat ten sam system złotej piłki - głosowanie na najbardziej medialnego piłkarza, który zwyciężył LM ewentualnie jeszcze jak jest MŚ/ME/COPA coś z tym związać
4
Dziennikarze w większości nie oglądający meczów, patrzą na osiągnięcia drużynowe, a piłkarze na swoich kolegów z drużyny, to teraz w jaki uczciwy sposób zrobić takie głosowanie bo teraz to jest po prostu zabawne
0
@tadzik447 Tylko oni nie robią z siebie pośmiewiska, no co najwyżej ta garstka kontrowersyjnych osób pokazywana w telewizji, większość takiego marszu to ludzie idący w pokojowym marszu walczący o swoje prawa. I nie wiem skąd wziąłeś te podstawowe prawa, bo nie mogą zawierać związków partnerskich(to jest podstawowym krajem, bo do adopcji w tym zacofanym kraju nie dojdzie), nie wspomiając o linczu i strachu.
0
@Chaoss Minimalna to był tylko przykład, przecież wiadomym jest że nie każdy zarabia minimalną pensję. Może i fury nie masz ale opłacisz mieszkanie, wyżywienie i jeszcze zostanie w przeciwieństwie do nas.
0
@RosjaninBut Polak za minimalną krajową ledwo potrafi opłacić mieszkanie i jedzenie(albo nawet nie!), a Anglikowi zostaje kilkaset funtów, tak to wygląda u nas.
3
@RosjaninBut tylko w zachodnich rozwiniętych krajach jest lepsza gospodarka i np. w Niemczech co roku nadwyżka budżetowa a nie kolejny rok z długiem. Dosyć duża różnica. Nie wspominając o średnich zarobkach.
0
@michal26 Ludzie wpadają w paranoje, że edukacje chcą wprowadzić i to jest śmieszne xD. A tak trochę przerabiając twój argument "Tysiące lat nie było szczepionek i nagle teraz jest to niezbędne"
6
@michal26 Niemcy od lat nadwyżka budżetowa, świetne zarobki więc nie wiem czego się tu czepiać - gospodarczo to jest raj.
LGBT to nie jest żadna ideologia, tylko ludzie(nie wiem jak można uczyć ludzi ideologii LGBT) w sensie uczysz, że są tacy ludzie i należy ich szanować czy jak? to jest ta ideologia?
7
@Amigo_Blanco Z niewiadomych powodów oni boją się edukacji dzieci a jedyna edukacja to puszczanie filmów z kaset VHS o chorobach wenerycznych xD. Te dzieci potem nie potrafią powiedzieć o byciu ofiarą molestowania(bo nie wiedzą co to), albo wiedzę czerpią z filmów 18+ no ale ta straszna edukacja seksualna chce nam dzieci zniszczyć!
8
@RosjaninBut Super mniejsze zło, bo niszczą klasę średnią i pracujących ludzi kosztem nierobów i starych bab, mniejsze zło dla mnie to KO/Lewica, bo boli mnie, że jestem wolnorynkowcem a nie ma partii na którą mógłbym oddać głos a antynaukowa konfederacja z antyszczepami mnie kompletnie odrzuca
11
@Amigo_Blanco Źli ludzie LGBT, bo chcą miec podstawowe prawa i szacunek zniszczą kraj xD, straszniejsi nawet niż kryzys klimatyczny. W takim kraju niestety żyjemy denializm naukowy, straszenie wszystkim żeby na ten PiS ludzie głosowali i się koło zacofania kręci
18
16letni Fati gra lepiej niż Griezman i Suarez razem... dramat dramatów
0
@Hushovt ja to bym chciał, żeby grali jak Granada xD
0
@mateusz19191010 jedyne co robi szybciej to podnosi mi ciśnienie
0
Szkoda, że nie mam mocniejszego alkoholu nigdzie bo by się przydało, żeby depresji nie dostać od oglądania Barcelony na wyjeździe
0
Ten Firpo występ - mem jak na razie xD
0
@Explode Messi po kontuzji pewnie jeszcze nie gotowy na zagranie całego meczu
0
Beniaminek la liga wygląda lepiej od nas xD