0

@Kanarek Nikt tak nie myślał, to był po prostu fakt

22

@Kanarek Przecież w tym sezonie Messi zjadł całkowicie konkurencję xD

0

@RosjaninBut Też mam takie wrażenie, pokazywali potem, że miał jakoś 23/24 podania celne nie wspominając o golu i tym podaniu do Pereza

1

@PopekMonster 12 gniewnych ludzi

8

@Pyrzo_Barca każdy normalny nie patrzy na to co dwoje dorosłych ludzi robi dobrowolnie :)

1

Jak będziemy tak grac na wyjazdach to ja czuję kolejne ośmieszenie w Lidze mistrzów...

0

@Jarema2000 ale aj przypominam, że z Betisem zagrał bardzo dobrze

2

Pierwsza połowa kompletny dramat, tej drużyny nie da się oglądać. Nie wiem co się z nami dzieje na wyjazdach

0

De Jong stoi patrzy i musi podać do tyłu bo nikt się nie pokazuje z przodu...

2

@nitey xD niezły bait

0

@Deraxium pewnie prawy obrońca xD

0

@Azi z Dembele nie wiadomo jak będzie z kontuzjami, Perez nie wiadomo jak będzie spisywać się dalej i z lepszymi rywalami, Ansu za młody, Rafinha to samo co Dembele

0

0

@szkutnik91 A kto to jest?

5

Przerwa reprezentacyjna: I sleep

0

@Limal88 Czy ty masz coś z głową? ta seria artykułów pojawia się codziennie przez całe okienko, jest to może często zbieranina plotek, ale co z tego? każdy to wie.
A temat o którym pisałeś, był już wcześniej na stronie, nawet nie raczyłeś sprawdzić tylko wylewasz swoje frustrację na bogu ducha winną redakcję - wstyd.

1

Martwi trochę, że Junior pograł kilka minut i już kontuzji się nabawił

0

@Szklaner bo PSG to Francuski klub?

1

@FC1899Barca Wydaje mi się, że nie ma takich tematów poruszać w dzień śmierci niewinnego dziecka. Też się nad tym zastanawiam ale wydaje mi się, że to nie czas i miejsce.

2

Inter trochę zagadkowy dla mnie, niby ponad 3tyś dni bez trofeum, ale nowy trener kilka ciekawych transferów i wciąż klub o pewnym prestiżu

0

@luckyluke8wwa Ciężko mi ocenić piłkarza jak oglądałem tylko kilka meczy z jego udziałem, do tego nawet jakbym miał go oceniać tylko za mecze z barcą to szczerze mówiąc pamiętam tylko szczątkowe akcje

0

Ogląda ktoś Live i mi powie jak to jest z tym Van Dijkiem? bo gracz bardzo hypowany ale no ja nie oglądam meczy live i ciężko się odnieść do jego nagrody

1

Messi jak wygra LM to na pewno dostanie, ta nagroda od kilku lat na tym polega, najbardziej medialny zawodnik z LM... ewentualnie MŚ się liczą, jak rok temu dlatego taka fala hypu wleciała na Modricia wygrał LM i się nabiegał na MŚ xD

0

@martin86 Ośmieszy się bardziej gdy zostanie z znienawidzonym przez kibiców Neymarem(który niedawno śmiał się z PSG), niż sprzedając go nam za 170mln w dwóch ratach

0

W sumie nie rozumiem czemu PSG aż tyle wymaga, nie dość, że Neymer ma problemy z kontuzjami, zjazd formy do tego przez swoje akcje nie jest zbyt lubiany przez kibiców (mówiąc bardzo delikatnie), ewidentnie pluje na klub, a oni chcą za niego jakiś kwot z kosmosu. Jak skończy się, że tam zostanie to dopiero będzie zabawnie

20

Todibo xDD a w przypadku kontuzji na obronie będzie Roberto grać

9

@pawlacz6 anstu ma 16 lat on nie jest gotowy żeby grać w piłkę na najwyższym poziomie, życie to nie fifa xD

0

@masa11 Dlatego Coutinho odszedł i pewnie chcą jakiegoś Rakiticia im wepchnąć

0

Semedo wydaje mi się, że tutaj nie pasuje chociaż wolę się mylić i oddanie go PSG byłoby spoko, gdybyśmy mieli jakiegoś PO na pierwsze skrzypce. Wague może grać ale nie wiem czy da radę w tych najtrudniejszych meczach, Roberto też nie jest zły ale brakuje czasami takiego PO z prawdziwego zdarzenia

3

@VamosRakieta i biorąc pod uwagę fakt jak efektowny football graliśmy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?