2

@ViscaElBarca98 Gdzie ci wszyscy hejterzy, którzy transfer Griezmana hejtowali, przecież bez niego to byśmy przegrali ten mecz

9

@fiszer ja bym kazał ci wyłączyć Fife

5

Friendship with Neymer ended, now Carles Perez is my best friend

3

Będzie zabawne jak Neymer zostanie w PSG z całą miłością kibiców do niego

1

Griezman jest pieknym przykładem, że można być takim "atencjuszem" i harować na boisku

0

@Sewren No to wyglądało jakby w 1 meczu Griezman nie wiedział jak się ustawiać na 9tce, a w drugim już miał wytłumaczone jak w Barcelonie to działa :)

2

Co za piekny mecz od początku gra barcy była dobra dla oka, nawet mimo początkowego złego wyniku nie przeszkadzało mi to, bo wiedziałem że z taką grą niedługo coś wpakujemy

6

@PachoHerrera nie z***aj się xD

0

@AmigoBlancos Rok temu manitę dostali to czemu nie teraz :)

1

@Grabol9012 Pokazywali gdzie Frankie biega to jednak w większości na środu z lewej strony

1

Ciekawe gdzie ci wszyscy przeciwnicy Grieza brawo!

0

@EmilZatopek Perez z Roberto ładnie tam chodzą, jakby tam jeszcze był jakiś obrońca chociaż podobny do Alvesa co to by się działo... A mamy Semedo xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

BOŻE RAFINHA XD

1

Coś czuje, że Griezman da nam dużo radości w tym sezonie dobrze, że go sprowadziliśmy mimo afery z poprzedniego roku

0

Jak dobrze, że kupiliśmy Griezmana bez niego to by był dramat u nas w ataku

0

@rivaldo.10 Teraz raczej też się nas obawiają, no chyba że mówimy o meczach wyjazdowych w lidze mistrzów xD, a przecież w poprzednim sezonie Realowi wpakowaliśmy manitę

1

Oglądał ktoś mecz bayernu i wypowie się o grze Coutinho?

0

Nie no jak Neymer rzeczywiście ma takie wymagania mimo tego, że jest w sytuacji gdzie kibice PSG go nienawidzą i musi się stamtąd zwijać to ma chyba coś nie po kolei w głowie. Nie wspominając w jakich warunkach odchodził od nas.

2

Pique albo Vidal chyba będą musieli na ataku zagrać xD

1

PSG sobie będzie grało w kotka i myszke do 31, potem zonk a my bez skrzydłowego xD

0

@Veb1233 Real nie ma miejsca na pensję Neymara, a na lewym skrzydle mają Hazarda już

1

Spokojnie, Myszka miki w ataku i gol samobójczy coś ustrzelą może...

3

Pamiętam jak rok temu Salah z przeciętną bramką wygrał bo Egipcjanie rajdowali głosowanie xD, ta nagroda dosyć zabawna mi się przez to wydaje

0

@Flores Ronaldo by za trenera robił i by gra się poprawiła xD

8

Semedo jak zwykle w ofensywie nie istnieje. Piłkę dostanie to albo straci dobiegając do linii albo odda wstecz. A City niedawno za 55mln wyciągneli Cancelo...

5

Sam skład nie zawinił, ale piłkarze nie wiedzą jak atakować... Wieczna klepka w poprzek, losowa wrzutka bądź strzał i strata.

0

@socha Dembele grał nieźle w poprzednim sezonie, ale jak typ ma kontuzje ciągle to ciężko, żeby nie wiadomo jak grał. Coutinho grał cały czas i w większości przypadków to był dramat

0

@Litman xD i Coutinho Dembele Messi będą u nas grać a w obronie będzie griezman za 5 latał

0

@BovciekWidzę szacunek dla graczy swojej drużyny i wsparcie w tobie silne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?