SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ViscaElBarca98 Gdzie ci wszyscy hejterzy, którzy transfer Griezmana hejtowali, przecież bez niego to byśmy przegrali ten mecz
9
@fiszer ja bym kazał ci wyłączyć Fife
5
Friendship with Neymer ended, now Carles Perez is my best friend
3
Będzie zabawne jak Neymer zostanie w PSG z całą miłością kibiców do niego
1
Griezman jest pieknym przykładem, że można być takim "atencjuszem" i harować na boisku
0
@Sewren No to wyglądało jakby w 1 meczu Griezman nie wiedział jak się ustawiać na 9tce, a w drugim już miał wytłumaczone jak w Barcelonie to działa :)
2
Co za piekny mecz od początku gra barcy była dobra dla oka, nawet mimo początkowego złego wyniku nie przeszkadzało mi to, bo wiedziałem że z taką grą niedługo coś wpakujemy
6
@PachoHerrera nie z***aj się xD
0
@AmigoBlancos Rok temu manitę dostali to czemu nie teraz :)
1
@Grabol9012 Pokazywali gdzie Frankie biega to jednak w większości na środu z lewej strony
1
Ciekawe gdzie ci wszyscy przeciwnicy Grieza brawo!
0
@EmilZatopek Perez z Roberto ładnie tam chodzą, jakby tam jeszcze był jakiś obrońca chociaż podobny do Alvesa co to by się działo... A mamy Semedo xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
BOŻE RAFINHA XD
1
Coś czuje, że Griezman da nam dużo radości w tym sezonie dobrze, że go sprowadziliśmy mimo afery z poprzedniego roku
0
Jak dobrze, że kupiliśmy Griezmana bez niego to by był dramat u nas w ataku
0
@rivaldo.10 Teraz raczej też się nas obawiają, no chyba że mówimy o meczach wyjazdowych w lidze mistrzów xD, a przecież w poprzednim sezonie Realowi wpakowaliśmy manitę
1
Oglądał ktoś mecz bayernu i wypowie się o grze Coutinho?
0
Nie no jak Neymer rzeczywiście ma takie wymagania mimo tego, że jest w sytuacji gdzie kibice PSG go nienawidzą i musi się stamtąd zwijać to ma chyba coś nie po kolei w głowie. Nie wspominając w jakich warunkach odchodził od nas.
2
Pique albo Vidal chyba będą musieli na ataku zagrać xD
1
PSG sobie będzie grało w kotka i myszke do 31, potem zonk a my bez skrzydłowego xD
0
@Veb1233 Real nie ma miejsca na pensję Neymara, a na lewym skrzydle mają Hazarda już
1
Spokojnie, Myszka miki w ataku i gol samobójczy coś ustrzelą może...
3
Pamiętam jak rok temu Salah z przeciętną bramką wygrał bo Egipcjanie rajdowali głosowanie xD, ta nagroda dosyć zabawna mi się przez to wydaje
0
@Flores Ronaldo by za trenera robił i by gra się poprawiła xD
8
Semedo jak zwykle w ofensywie nie istnieje. Piłkę dostanie to albo straci dobiegając do linii albo odda wstecz. A City niedawno za 55mln wyciągneli Cancelo...
5
Sam skład nie zawinił, ale piłkarze nie wiedzą jak atakować... Wieczna klepka w poprzek, losowa wrzutka bądź strzał i strata.
0
@socha Dembele grał nieźle w poprzednim sezonie, ale jak typ ma kontuzje ciągle to ciężko, żeby nie wiadomo jak grał. Coutinho grał cały czas i w większości przypadków to był dramat
0
@Litman xD i Coutinho Dembele Messi będą u nas grać a w obronie będzie griezman za 5 latał
0
@BovciekWidzę szacunek dla graczy swojej drużyny i wsparcie w tobie silne