SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ale mnie wk**** znaczy irytuje jak jest VAR - świetna technologia, ale głupi sędzia(staram się być bardzo poprawny politycznie) Lahoz sobie to opluje, da niesłuszny wolny, niesłuszne czerwo i tak się żyje w tej Hiszpanii
3
Testują technologie klonowania na Todibo, żeby finalnie sklonować Messiego
0
@SinMistico jaki Araujo, przecież Todibo gra
12
Zszedł Todibo, wszedł Todibo o innym nazwisku
0
@rademenes Jest piłka jest Rakitić grają chłopaki is bacc
0
@Kamill10 na la ramblii czasami ciężko ocenić czy ktoś żartuje xD
0
@Shroud żeby Arthur sobie odpoczął
4
@Kamill10 Messi musi wejść w rytm meczowy, zmiana przy takim wyniku trochę głupia
0
@bafi jeszcze jak
4
Suarez człowiek który nie potrafi kopnąć prosto piłki, strzelić do pustej bramki a potrafi pier****** z przewrotki albo woleja zza pola karnego - piękne
0
Klasycznie Todibo nie upilnował xD czekam na jego debiut w LM
2
Rakitić na ŚO chyba by lepiej zagrał niż Todibo xD
2
@victor_dziedzic to nie jest sarkastyczny tytuł przecież, przegrywali 0 1, żeby w końcówce odrobić na 2 1
0
W drugiej połowie inter nie istniał
0
@LosBlankos klasyczny suarez xDD
0
@KrzysztofKononowicz a ja myślę, że Pan jesteś Ubekiem
1
@catluck i podsumowanie jego kariery w Barcelonie
0
@jedrek7000 Ich atak jest w prime, nasz to Messi po kontuzjach, stary bez formy SUarez, i griezman na nieswojej pozycji xD
8
Conte tam wyzywa a Valverde zaraz zrobi swój przykuc xD
0
Suarez znowu sie potyka o własne nogi ciągle
0
@mokrychlopiec ja, witam
0
No i widać jak przespali w tym okienku obronę... Wiekowy Pique, Lenglet długo długo nic Todibo kompletnie nieograny i wiecznie kontuzjowany Umtiti. Ta obrona to jest dramat.
0
@D10SLEO najlepsze jest to, że nawet nie ma kogo ich zastąpić xD
0
Semedo na LO nic już nas nie powstrzyma!
0
@Katalonbar bo to prawda
19
Barcelona i Real w tym sezonie biją się o to kto się bardziej wywróci na twarz xD
4
@gaq tyle, że Bayern grał z dramatycznym w obronie Paderborn, zobaczymy co pokaże w LM, ale mam nadzieję że się odbuduje
21
Pierwsze zwycięstwo wyjazdowe w tym sezonie, tryplet już czuć w powietrzu
0
Idiotyczne to będzie jak ktoś się wysypie z obrońców, i będzie grał Todibo albo Busquets na śo w Lidze mistrzów
0
@Tasde De ligt ma jednak jakieś ogranie na najwyższym poziome, grał w LM, lidze holenderskiej i reprezentacji. Lepszy on niż wiecznie kontuzjowany Umtiti, nawet jak nie on to chociaż by jakiegoś doświadczonego na zmiennika sprowadzili, bo Lenglet/Pique kontuzja i jesteśmy w...