4

Ale mnie wk**** znaczy irytuje jak jest VAR - świetna technologia, ale głupi sędzia(staram się być bardzo poprawny politycznie) Lahoz sobie to opluje, da niesłuszny wolny, niesłuszne czerwo i tak się żyje w tej Hiszpanii

3

Testują technologie klonowania na Todibo, żeby finalnie sklonować Messiego

0

@SinMistico jaki Araujo, przecież Todibo gra

12

Zszedł Todibo, wszedł Todibo o innym nazwisku

0

@rademenes Jest piłka jest Rakitić grają chłopaki is bacc

0

@Kamill10 na la ramblii czasami ciężko ocenić czy ktoś żartuje xD

0

@Shroud żeby Arthur sobie odpoczął

4

@Kamill10 Messi musi wejść w rytm meczowy, zmiana przy takim wyniku trochę głupia

0

@bafi jeszcze jak

4

Suarez człowiek który nie potrafi kopnąć prosto piłki, strzelić do pustej bramki a potrafi pier****** z przewrotki albo woleja zza pola karnego - piękne

0

Klasycznie Todibo nie upilnował xD czekam na jego debiut w LM

2

Rakitić na ŚO chyba by lepiej zagrał niż Todibo xD

2

@victor_dziedzic to nie jest sarkastyczny tytuł przecież, przegrywali 0 1, żeby w końcówce odrobić na 2 1

0

W drugiej połowie inter nie istniał

0

@LosBlankos klasyczny suarez xDD

0

@KrzysztofKononowicz a ja myślę, że Pan jesteś Ubekiem

1

@catluck i podsumowanie jego kariery w Barcelonie

0

@jedrek7000 Ich atak jest w prime, nasz to Messi po kontuzjach, stary bez formy SUarez, i griezman na nieswojej pozycji xD

8

Conte tam wyzywa a Valverde zaraz zrobi swój przykuc xD

0

Suarez znowu sie potyka o własne nogi ciągle

0

@mokrychlopiec ja, witam

0

No i widać jak przespali w tym okienku obronę... Wiekowy Pique, Lenglet długo długo nic Todibo kompletnie nieograny i wiecznie kontuzjowany Umtiti. Ta obrona to jest dramat.

0

@D10SLEO najlepsze jest to, że nawet nie ma kogo ich zastąpić xD

0

Semedo na LO nic już nas nie powstrzyma!

0

@Katalonbar bo to prawda

19

Barcelona i Real w tym sezonie biją się o to kto się bardziej wywróci na twarz xD

4

@gaq tyle, że Bayern grał z dramatycznym w obronie Paderborn, zobaczymy co pokaże w LM, ale mam nadzieję że się odbuduje

21

Pierwsze zwycięstwo wyjazdowe w tym sezonie, tryplet już czuć w powietrzu

0

Idiotyczne to będzie jak ktoś się wysypie z obrońców, i będzie grał Todibo albo Busquets na śo w Lidze mistrzów

0

@Tasde De ligt ma jednak jakieś ogranie na najwyższym poziome, grał w LM, lidze holenderskiej i reprezentacji. Lepszy on niż wiecznie kontuzjowany Umtiti, nawet jak nie on to chociaż by jakiegoś doświadczonego na zmiennika sprowadzili, bo Lenglet/Pique kontuzja i jesteśmy w...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?