SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Messi mógł zostać absolutną legendą Barcy, teraz mam straszny niesmak, PSG to klub z którym mamy straszne stosunki
1
@AlwaysBlaugrana ale Messi to nie tylko pieniądze, to też marka - piłkarze chcą przychodzić do Barcy żeby z nim grać
0
@Bulos11 nie wiem czy to chamski przytyk w moją stronę? mój przekaz był taki, że zawsze za Messim od tylu lat bo dzięki niemu zacząłem tak dawno temu kibicować blaugranie teraz będzie ciężko zmienić swój punkt widzenia
14
Zacząłem kibicowac barcelonie przez Messiego w 2005 roku całe moje kibicowskie "życie" to było dopingowanie mu w Barcelonie, już nigdy nie będzie tak samo...
0
Prostą nogą wchodzisz i patrzysz jak d.... w sędziego xD
0
ale jakie ambicje piłkarskie ma mieć gościu ze zniszczonym kolanem? on i tak już nigdzie nie pogra bo się będzie sypał, a tak dostaje ogromną pensję i ma zapewnione dostanie zycie juz dla swoich dzieci
0
@Flyingbetoniarka Płacz dorosłego mężczyzny to coś normalnego i nie rozumiem co co gościu nie pasuje? komentarz żenujący
19
trochę mam dysonans pomiędzy opisem araujo a oceną "postawił mur nie do przejścia" ocena 6?
2
@ChampionLW a co takiego zrobił cesarz Donald? :)
0
Z tak tragiczną obroną to się nie da grać na poważnych rywali i to jest fakt. Stary Pique po kontuzji i zagubiony Lenglet a ich zmiennikami dzieciaki z barcy b no sorry ale tacy napastnicy jak np Mbappe to mają lepszych obrońców w środku tabeli Ligi Francuskiej.
0
Jak dla mnie dobrze ze odszedł Suarez ale tu błędem była sprzedaż go do największego rywala w walce o majstra i co najgorsze nie sprowadzenie nikogo w jego miejsce.
1
@PatrychoO layers of fear muszęw końcu przejść...
19
Suarez powinien odejść, ale do innej ligi, za odpowiednią cene i z jakimkolwiek zamiennikiem. Bo nasz piękny zarząd zamiast tego oddał go za darmo do drugiego największego rywala i co najgorsze BEZ KOGOKOLWIEK w zamian - jaja.
1
Gdybyśmy sprowadzili kogokolwiek bramkostrzelnego i oddali Luisa do innej ligi - spoko
Ale my oddaliśmy gwaranta tych kilkudziesięciu bramek największemu rywalowi w drodze do mistrzostwa za bezcen bez sprowadzenia kogokolwiek - patologia.
0
@adukla
1. Strzeliłby - był bardzo bramkostrzelnym obrońcą
2. To w takim razie po co pytasz? co to wnosi do tematu
10
Kiedy populizm wchodzi za mocno...
0
@Encore a to już zalezy od podejścia, myśle że piłkarze na takim poziomie wywierają na sobie dużą presje
0
@emjot tak się kończy jak nie ma obrony i trzeba grać randomami z barcy b niestety
5
@pax za moje ulubione komentarze pod ocenami piłkarzy!(przy okazji bardzo merytoryczne i ciekawe)
0
@FutbolToMagia VV jak dla mnie by więcej wyciągnął z tego zespołu
0
@Mroziu kija z pewnej części ciała proszę wyciągnąć to był żart
0
Najgorsze: że musimy ogladać tą patologie
0
Jak z zespołu, który budził strach zrobić europejskie pośmiewisko.
0
@payn100 pierwszy słabszy sezon Messiego i już ocenianie, że sie słabo starzeje szczególnie jak drużyna nasza to dramat
5
Niedawno człowiek nie mógł się doczekać na mecz Barcy a teraz oglądanie meczu to męka i się czuje masochistą
0
@SegalCzewa ale w sumie z czym rewolucja jak praktycznie nikogo nie sprowadziliśmy i nie mamy obrony xD
1
Nasza kadra jeżeli chodzi o środkowych obrońców to istny dramat, z czym do ludzi na mecze LM?
8
Miejmy nadzieje, że młody wybierze trudniejszą ale lepszą opcję, a nie szamaństwo i drogę na skróty jak Umtiti
0
Barcelona była wtedy najlepszą drużyną na świecie? Przecież jak przychodził byliśmy po słabych sezonach...
8
Będą sklepy okradać?