3

Mam wszystkie pakiety sportowe w Cyfrowym i jak zwykle Barcelony nie da się obejrzeć legalnie, pozdrawiam z pirackiego statku

0

wystarczyło że dobił piłkarzy publicznie ich szkalując xD

0

@Lukas90 mistrzostwo już dawno jest przegrane chłopie, jaki Xavi czy ty myślisz?

0

@Zoker esencja tego czatu xD

0

Jak pokaże że mu reanie zależy na klubie tj pensja max 8-10mln a najlepiej jeszcze mniej to jak najbardziej, a jak liczy się tylko kasa no to naura

1

@Marcin91fcb skojarzyło mi się od razu z Wąsatym kolegą ze skrzydła

0

@Solmyr tak się kończy imprezowanie xD

1

Oj biedne CSKA I Abramowicz z krwią na rękach.

0

A tak btw lagowało komuś w Polsat Boxie lige mistrzów? musiałem przełaczyć mecz na TVP... jaja

0

@Roobo zjechać trochę z pensji i na pewno ktoś by się znalazł

2

Co się stało z tym Messim? czy mu już nie zależy, chociaż mnie to aż tak nie boli bo wybrał najgorszy możliwy klub

1

@talizmo on tam ma chyba juz wyjebane kompletnie xD

0

@Kwiatek67 nie wiem za co szkoda, nikt go do przejścia do frajerów z PSG którzy mają kosę z Barcą nie zmuszał

3

"kibice barcelony są za realem" A kogoś to dziwi? po tym co robiło nam PSG?

0

@TheArtOfCremation bo PSG to frajerski klub xDD nic mnie nie piecze ale zobacz u siebie

0

@MESSIah16 chyba uwypuklili jak skorumpowana jest piłka nożna xD

1

@avenger i Robił Manitę realowi, największym mankamentem VV była motywacja, piłkarzom siadała psycha w lidze mistrzów

0

Depay nieźle tam się w Paryżu bawi

0

FIFA wstyd brudne pieniądze ważniejsze niż ludzkie życie.

2

Ale mnie irytują te kanały, mam eleven a teraz mecz leci znowu na canal+ i trzeba piracić mam wykupiony cały pakiet sport a i tak żeby oglądać tylko i wyłącznie Barcelone musiałbym mieć jeszcze canal+ i viaplay jakiś absurd to jest

33

Spartak powinien być instant wyrzucony z rozgrywek od tego zacznijmy

2

@Roxi bo Dani to legenda klubu

0

Łezka sie w oku kręci

0

Smutny wieczór, czytając zawistne komentarze na la rambli tylko dobijaja człowieka

2

@drozdi a co mam mówić o kontuzjowanym piłkarzu? ale z zajechaniem to prawda

0

LE dla mnie spoko w LM odpadlibyśmy pewnie z hukiem w 1/8 a tak moze cos pogramy z europejskimi zespolami zawsze doswiadczenie do mlodych zawodnikow, mamy okres przejściowy ale w końcu wrócimy

1

Mamy zbyt słabą kadrę na bayern koniec kropka, szkoda tego meczu z benfica

0

@tomcias10 jaką kadre ma bayern a jaka barcelona chłopie

3

Ewidentna polityczna gadka ze strony Laporty, Dembele ze swoim IQ może się na to nabrać

0

@koozzi No tak napisałem o emocjonalnym bełkocie podczas dyskusji i to miałem na myśli i co Ci tutaj nie pasuje? Chodzi o to, że nie idzie dyskutować bo ktoś emocjonalnie podchodzi do tego i tyle nie wytłumaczysz, psg to tylko przykład chodzi mi o podejście - ciągle powtarzanie tego samego w pętli bez przyjmowania racjonalnych argumentów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?