SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Litman W normalnej pracy zwalniają cie z dnia na dzień? Otóż nie.
0
@Kamiloza91 Daj chłopie spokój w listopadzie takie bzdury gadać.
1
@macio_944 Barcelona za pierwszego sezonu Lucho z MSN też w pierwszej połowie sezonu nie zachwycała, dużo ludzi chciało zwalniać Lucho a potem co się stało to już każdy wie
0
Wąska kadra to będzie największe fatum tego sezonu i o to się obawiam najbardziej.
Na lewym skrzydle nie mamy tak naprawdę nikogo i blokowanie prawej strony może być stosowane coraz częściej na nas.
Boki obrony - ktoś się wysypie i jest dramat, w sumie obecnie środek obrony podobnie(zanim wróci Araujo).
Pomoc wydaję sie ok, natomiast nie mamy takiego klasycznego ŚPD
Lewandowski nie ma zmiennika i bez niego też by było ciężko nawet w przypadku gorszej formy.
Dodając to, że nasza kadra młoda i piłkarze mają częstsze wahania formy.
0
Cos jest nie tak z ta druzyna po czerwonej kartce wszystkim prad odcina kolejny raz.
0
@niepijpiotrek Chłop rok odpoczywał ponad
40
Profesjonalizm pełną gębą, prezes la liga otwarcie mówi, że kibicuje jednemu z klubów, kurtyna.
1
Tyle lat czekania, coś pięknego :)
0
Ale ten Raphinha chodzi
0
Pena kop jak z karate kid
0
@Arden zazdrosci mistrzostwa swiata :D
0
@trolownik W drugim sezonie mimo, że nie wygrali LM to grali cudowny futbol i pechowo zjazd formy przyszedl na polfinal z Atleti
1
Kim Kardashian apeluje, aby uwolnić braci Menendez, bohaterów serialu "Potwory"
No to niezłych celebrytów zapraszają na Bernabeu :)
0
@macio_944 co w sumie fajnego w "kolejnym przecietnym meczu" jak oni wygrali LM z obsranymi portkami w poprzednim sezonie xD
0
@karci0 Cubarsi bylo widac ze cos nie tak mial z noga, wiec wymuszona zmiana
0
Ferranowi sie odbila pilka jak od sęka i grozna kontra z tego poszła, dramat.
2
Kounde dzis mvp
0
@SinMistico przypomniales mi ze on gra
1
Gosciu sie usmiecha glupio po tej kartce a juz powinien byc na trybunach.
9
@Borneo jak przebiegli tyle samo co monaco grajac w 10 nie dziwota
2
@pt9 Widać właśnie jak zszedł balde który kiedyś by nawet nie powachał murawy, i wchodzi za niego gosciu co mu sie pilka jak od seka odbija, niestety kadrowo odstajemy.
0
@ShawnC ważne bo są sytuacje w których da sie wygrać 10 graczy i moge tutaj przypomniec slynny mecz z Chelsea w 2012. w 60 minucie piłkarze już oddychaja rekawami po takim wysilku bo musza biegac za 11, i tutaj ktos do postraszenia by sie przydal a juz w glownym skladzie graja ludzie co normalnie tam nie powinni sie znalezc.
2
Ja osobiście widzę duży problem z wąską kadrą, nie ma kim grać, flick nawet nie miał kim postraszyć w drugiej połowie.
1
Wychodzą problemy Barcelony.
Na te chwile nie mamy ławki rezerwowych a już i w głównym składzie powoli nie ma kto grać. Myślę, że to jest główny problem, Flick zrobił późno zmiany bo nawet nie miał za bardzo kto zrobić różnicę. Yamal nie będzie grał wszystkiego od deski do deski, a kto za niego?
1
@udarpawarotam czy porażka 2:1 moze byc nazwana wpierdolem? na wyjezdzcie grajac caly mecz w 10?
2
@Kgorecki2500 nienawidze, pozdrawiam
0
Dla mnie bardzo dobry ruch PRowy i moze miec pozytywne konsekwencje wsrod innych mlodziakow.
2
Tu wstaw filmik z Ratatuj:
2
Jednak da sie grac gdy muruja bramke... pieknie to chodzi na razie
3
@Litman to jest dopiero 4 mecz w sezonie