0

@koozzi Czytaj ze zrozumieniem, napisałem o emocjonalnym bełkocie a nie argumentach xD

0

Ciężko się z ludźmi dyskutuje w tej sprawie bo podchodzą bardzo emocjonalnie, wypisujesz zalety Messiego w tym roku a ktoś szczeka(bo emocjonalnego bełkotu nie potrafię inaczej nazwać) że miał średnie 2 miesiące w PSG w pętli i tyle z racjonalnej dyskusji, że złota piłka należała się Messiemu i na spokojnie można to obronić.

1

@MessiIniestaRonnie Przecież Haaland ze swoim agentem to takie pieniadze będzie chciał, że nie jesteśmy w stanie zaproponować tylu xD

0

@HavertzKai Człowieku ogarnij się xD każdy by wolał mieć Messiego w składzie niż Lewego - lewy zasłuzył rok temu i był okradziony z tej nagrody wtedy

1

Mi tu bardziej chodzi o to że mamy najgorszą od 10+ lat? kadrę która nie ma podjazdu do dawnych lat a ludzie myślą że cudotwóca Xavi nagle wygra z tym ligę

11

Ile lat mają ludzie komentujący o zmianach? co wy myślicie że Xavi z tak słabą kadrą nagle zacznie wygrywać wszystko po 5:0? przecież my nawet nie mamy napastnika ludzie ogarnijcie się xD i przyjmijcie do wiadomości jak słaba kadrę my mamy

0

Puig woli imprezować niż grać

4

z jednym dobrym napastnikiem juz bylibysmy do przodu moze nawet z 2 bramki, nie ma kto goli strzelać tragedia z tą kadra

1

Davida Ville trzeba sprowadzić z emerytury bo z takim napadem nie wygramy xD z lepszym składem nie bedziemy miec miliona oakzji

0

@toretto724 gdzie dwie setki? przypadkiem 1 nie była ze spalonego?

0

@VirtuoZ tak xavi po 2 tygodniach pracy nagle zrobi z kopiących się po czole piłkarzy mistrzów tikitaki

0

@ObiektywnyKibic121 akurat VV był spoko trenerem tylko nie potrafił zmotywować naszych gwiazd do gry na najwyższym szczeblu, ciekawe jakby to z młodzikami wyglądało

2

Wstyd, obrażanie własnych piłkarzy, co sobie Holender myśli to mógł zostawić na inną okazje a nie na publiczne żale.

1

@Kaktus3 no tak zostawmy trenera który publicznie obraża własnych piłkarzy xD

0

@foczkyyyhg Gramy na granadę a nie bayern wiec na spokojnie do wygrania mecz z tym składem

0

@ObiektywnyKibic121 jakby nie kasa to juz by dawno polecial pewnie

1

@Tomo1989 jeszcze ze zmiany w wygranym meczu to już w ogóle hit

0

@tomek8756 i co z nią?

1

Z punktu czysto sportowego transfer Griezmana to dramat. Oddalibyśmy znów za darmo piłkarza(którego dałoby się sprzedać za niezłe pieniądze) i znowu do najwiekszego rywala w walce o Ligę krajową...

0

Nie, nie tylko co widać po komentarzach

0

@bixmix a nie prościej zadzwonić do dostawcy?

0

@Ratamahatta klasyka gatunku hejtowanie Roberto nawet jak gra dobrze lub po prostu ok

0

Szkoda ze nie wzielismy go rok temu....

0

ten Jorginho to jest tylko powiem XD

2

@dafik85 zaraz kontuzji dostanie pewnie xD

2

Pamiętajmy ze eric ma 20 lat dobrze że saulował go w tym miejscu

0

Najgorsze, że nie ma kto za tego Jordiego grać żeby go trochę "zmotywować"

3

@BarcaFan17 przed chwilą nam bramkę zrobił xD

1

Pierwszy sezon VV uważam za dobry i dobrze że dostał kolejny, po którym już nie powinien dostać szansy za kolejną kompromitację w LM, tyle że dla mnie to nie była tylko jego wina bo wiele czynników się nakładało wliczając w to słabe transfery.

3

Co ten Bartomeu odwalał z kontraktami to się każdego dnia coraz bardziej nie chce wierzyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?