SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koozzi Czytaj ze zrozumieniem, napisałem o emocjonalnym bełkocie a nie argumentach xD
0
Ciężko się z ludźmi dyskutuje w tej sprawie bo podchodzą bardzo emocjonalnie, wypisujesz zalety Messiego w tym roku a ktoś szczeka(bo emocjonalnego bełkotu nie potrafię inaczej nazwać) że miał średnie 2 miesiące w PSG w pętli i tyle z racjonalnej dyskusji, że złota piłka należała się Messiemu i na spokojnie można to obronić.
1
@MessiIniestaRonnie Przecież Haaland ze swoim agentem to takie pieniadze będzie chciał, że nie jesteśmy w stanie zaproponować tylu xD
0
@HavertzKai Człowieku ogarnij się xD każdy by wolał mieć Messiego w składzie niż Lewego - lewy zasłuzył rok temu i był okradziony z tej nagrody wtedy
1
Mi tu bardziej chodzi o to że mamy najgorszą od 10+ lat? kadrę która nie ma podjazdu do dawnych lat a ludzie myślą że cudotwóca Xavi nagle wygra z tym ligę
11
Ile lat mają ludzie komentujący o zmianach? co wy myślicie że Xavi z tak słabą kadrą nagle zacznie wygrywać wszystko po 5:0? przecież my nawet nie mamy napastnika ludzie ogarnijcie się xD i przyjmijcie do wiadomości jak słaba kadrę my mamy
0
Puig woli imprezować niż grać
4
z jednym dobrym napastnikiem juz bylibysmy do przodu moze nawet z 2 bramki, nie ma kto goli strzelać tragedia z tą kadra
1
Davida Ville trzeba sprowadzić z emerytury bo z takim napadem nie wygramy xD z lepszym składem nie bedziemy miec miliona oakzji
0
@toretto724 gdzie dwie setki? przypadkiem 1 nie była ze spalonego?
0
@VirtuoZ tak xavi po 2 tygodniach pracy nagle zrobi z kopiących się po czole piłkarzy mistrzów tikitaki
0
@ObiektywnyKibic121 akurat VV był spoko trenerem tylko nie potrafił zmotywować naszych gwiazd do gry na najwyższym szczeblu, ciekawe jakby to z młodzikami wyglądało
2
Wstyd, obrażanie własnych piłkarzy, co sobie Holender myśli to mógł zostawić na inną okazje a nie na publiczne żale.
1
@Kaktus3 no tak zostawmy trenera który publicznie obraża własnych piłkarzy xD
0
@foczkyyyhg Gramy na granadę a nie bayern wiec na spokojnie do wygrania mecz z tym składem
0
@ObiektywnyKibic121 jakby nie kasa to juz by dawno polecial pewnie
1
@Tomo1989 jeszcze ze zmiany w wygranym meczu to już w ogóle hit
0
@tomek8756 i co z nią?
1
Z punktu czysto sportowego transfer Griezmana to dramat. Oddalibyśmy znów za darmo piłkarza(którego dałoby się sprzedać za niezłe pieniądze) i znowu do najwiekszego rywala w walce o Ligę krajową...
0
Nie, nie tylko co widać po komentarzach
0
@bixmix a nie prościej zadzwonić do dostawcy?
0
@Ratamahatta klasyka gatunku hejtowanie Roberto nawet jak gra dobrze lub po prostu ok
0
Szkoda ze nie wzielismy go rok temu....
0
ten Jorginho to jest tylko powiem XD
2
@dafik85 zaraz kontuzji dostanie pewnie xD
2
Pamiętajmy ze eric ma 20 lat dobrze że saulował go w tym miejscu
0
Najgorsze, że nie ma kto za tego Jordiego grać żeby go trochę "zmotywować"
3
@BarcaFan17 przed chwilą nam bramkę zrobił xD
1
Pierwszy sezon VV uważam za dobry i dobrze że dostał kolejny, po którym już nie powinien dostać szansy za kolejną kompromitację w LM, tyle że dla mnie to nie była tylko jego wina bo wiele czynników się nakładało wliczając w to słabe transfery.
3
Co ten Bartomeu odwalał z kontraktami to się każdego dnia coraz bardziej nie chce wierzyć