0

Lukaku przegryw meczu

0

@norbi77 Prowokowanie przez piłkarza nie uprawnia kibiców do rasizmu.

0

@D10SLEO przez tyle czasu już raboną asyste powinien mieć

10

Raphinia ładnie dzis ciagnie w ataku mimo kilku kiksów

2

Na szczęście jesteśmy po fartownej stronie mocy

0

@ptrx raczej lipa już

7

Lol czerwona kartka powinna być a chłop jeszcze pretensje

0

@Baks nie ma piłkarza z oceną większą jak 6 to dla ciebie oceny za wygrany mecz?

0

Ten Hag wprowadził świetnie UTD w drugą połowę Xavi chyba zaspał.

14

@Sewren122 Już nie hejtuj tak naszego piłkarza chłopie po dobrym meczu

0

Argentyna z pewnością gra samymi rdzennymi mieszkańcami Ameryki Południowej, a nie dowiodłeś tylko swojej zaściankowości że też nie wstyd pisać takich bzdur w 21 wieku.

4

@Barcaa12 co ten komentarz ma wnosić? twoje uprzedzenia?

0

Thank you and good luck Xavi

8

@pluszek zobaczymy piłkę w obecnej sytuacji gdzie mundial jest rozgrywany w anty ludzkim Katarze? czy ty siebie słyszysz

1

Znowu tracimy kontrole i Xavi czeka na strate bramki xD

14

@Rust_Cohle pare groszy? pamiętasz o kontrakcie i bonusach?

0

@norbi77 obrońca zostawił nogę

9

@SzymonBZ Rosyjskie onuce *

0

@BialutkiFCB zmienili go bo słabo grał?

0

@DonAndresFCB zostawmy osądy do końca sezonu

1

Ostatnio za mocno wciągnałem się w mecze Barcy chyba bo dziś miałem sen że Dembele dostał znowu kontuzji a na La Rambli go każdy jedzie xD

1

@Transu96 dobrze że nie mówi jak Koeman że piłkarze słabi to nawet jakby mieli się poprawić z takim mentalem trenera by był dramat

0

Arek Milik Here we go, więc ciekawe co z Depayem

0

Fati robi różnicę

0

Dlatego Silva był nam potrzebny w pomocy, mamy niezbalansowaną pomoc

0

Ferran drewno odpalił

0

@Joe_Pesci a co Kounde ma do tego? De jong stracił piłke jak dziecko we mgle

0

@endriuuu2 Dodatkowo przyszedl jak mieliśmy trio Xavi-Iniesta-Busquets cały czas w prime

1

@Magicc89PL tyle że real sporo punktów gubił za koemana, za Xaviego prawie wcale, Xavi wygrywał z naszymi bezpośrednimi rywalami w walce o tytuł(Atletico, Sevilla, Betis, Real) - Koeman nie potrafił wygrywać z poważniejszymi przeciwnikami. Dlatego też kończymy na 2 a nie 8 miejscu

1

@BART97 ten post zainspiorwał mnie do odpalenia ukraińskiej piosenki i w sumie fajna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?