SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lukaku przegryw meczu
0
@norbi77 Prowokowanie przez piłkarza nie uprawnia kibiców do rasizmu.
0
@D10SLEO przez tyle czasu już raboną asyste powinien mieć
10
Raphinia ładnie dzis ciagnie w ataku mimo kilku kiksów
2
Na szczęście jesteśmy po fartownej stronie mocy
0
@ptrx raczej lipa już
7
Lol czerwona kartka powinna być a chłop jeszcze pretensje
0
@Baks nie ma piłkarza z oceną większą jak 6 to dla ciebie oceny za wygrany mecz?
0
Ten Hag wprowadził świetnie UTD w drugą połowę Xavi chyba zaspał.
14
@Sewren122 Już nie hejtuj tak naszego piłkarza chłopie po dobrym meczu
0
Argentyna z pewnością gra samymi rdzennymi mieszkańcami Ameryki Południowej, a nie dowiodłeś tylko swojej zaściankowości że też nie wstyd pisać takich bzdur w 21 wieku.
4
@Barcaa12 co ten komentarz ma wnosić? twoje uprzedzenia?
0
Thank you and good luck Xavi
8
@pluszek zobaczymy piłkę w obecnej sytuacji gdzie mundial jest rozgrywany w anty ludzkim Katarze? czy ty siebie słyszysz
1
Znowu tracimy kontrole i Xavi czeka na strate bramki xD
14
@Rust_Cohle pare groszy? pamiętasz o kontrakcie i bonusach?
0
@norbi77 obrońca zostawił nogę
9
@SzymonBZ Rosyjskie onuce *
0
@BialutkiFCB zmienili go bo słabo grał?
0
@DonAndresFCB zostawmy osądy do końca sezonu
1
Ostatnio za mocno wciągnałem się w mecze Barcy chyba bo dziś miałem sen że Dembele dostał znowu kontuzji a na La Rambli go każdy jedzie xD
1
@Transu96 dobrze że nie mówi jak Koeman że piłkarze słabi to nawet jakby mieli się poprawić z takim mentalem trenera by był dramat
0
Arek Milik Here we go, więc ciekawe co z Depayem
0
Fati robi różnicę
0
Dlatego Silva był nam potrzebny w pomocy, mamy niezbalansowaną pomoc
0
Ferran drewno odpalił
0
@Joe_Pesci a co Kounde ma do tego? De jong stracił piłke jak dziecko we mgle
0
@endriuuu2 Dodatkowo przyszedl jak mieliśmy trio Xavi-Iniesta-Busquets cały czas w prime
1
@Magicc89PL tyle że real sporo punktów gubił za koemana, za Xaviego prawie wcale, Xavi wygrywał z naszymi bezpośrednimi rywalami w walce o tytuł(Atletico, Sevilla, Betis, Real) - Koeman nie potrafił wygrywać z poważniejszymi przeciwnikami. Dlatego też kończymy na 2 a nie 8 miejscu
1
@BART97 ten post zainspiorwał mnie do odpalenia ukraińskiej piosenki i w sumie fajna