SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 Beka z ich mówienia o rozliczaniu a gdy nagle chcą rozliczać polityków pisu to chlip chlip jednak nie rozliczajmy xD
1
To są tylko głupie ploty bo bokser damski z numerem 10 u nas w klubie to już by był inny wymiar xD
2
@parpe Mimo mojej wielkiej sympatii do Suareza chciałbym przypomnieć co on robił w meczach LM...
1
@Sewren122 Po pierwszej połowie powinno być 3:0, Xavi nie poradzi nic za tą skuteczność. Nie zwalajmy wszystkiego na niego
1
AZPI kolejny faul dalej brak kartki xD
0
Gundogan klasa takich pilkarzy sie chce ogladac.
0
@lntrowertyk chłop miał długo kontuzje daj mu się rozegrać
1
@karci0 chyba za ciagniecie za koszulke xD
0
@ObiwanKenobi no tak nie ma globalnego ocieplenia bo jest zimno xD 300 IQ PLAY nie do obalenia
0
@barcelonaLM ale im dupy pękną jak premierem zostanie za miesiac xD
1
@Radko1976 dlaczego ma tobie wstydu oszczędzać?
0
Przypominam, że rok temu mieliśmy antyludzki mundial w katarze gdzie ludzie ginęli. Jakoś cisza na ten temat, to co dopiero zdrowie piłkarzy?
12
a Kto inny ma grać za Balde? od deski do deski ma grać każdy mecz?
4
@Kidd Kounde pilke dobrze rozrzuca Inigo ma z tym problem
1
@Johnnie_Walker Przecież tu ludzie jak chorągiewki na wietrze, Xaviego ciagle zwalniac ciekawe kto wejdzie i od razu zrobi z nas city :)
2
@koksik2700 tutaj wiele osób ma przeświadczenie "zarabiasz dużo" to nie masz prawa głosu
5
Ta czerwona kartka dla Osasuny to jakiś żart jest. Co bardziej irytuje to, że graliśmy na 10 graczy osasuny tragicznie, mogli nam śmiało wpakować bramkę i nie było by zdziwienia.
0
@Keisor co mnie zawsze bawi to jak wejdziesz na stronę barcy kibice płaczą ze liga ustawiona pod real, wejdziesz na strone realu okazuje się że pod Barcelone :)
W mojej opinii ogólnie sędziowanie to żart w tej lidze.
1
@Comfortable_ karny mysle ze byl ale czerwo zart
0
To była bezpośrednia czerwona kartka?
1
@rk porównanie profesjonalnego 16letniego piłkarza do pracownika fizycznego jest co najmniej zabawne
0
@Karmen Ja bym powiedział, że nawet dłużej :)
0
@Arczi87 Młody nie powinien wychodzić za często w 1 składzie ze względu na warunki fizyczne i to jak łatwo go można "zepsuć" fizycznie.
1
@Criss18Barca ja miałem odpuscic ale zapowiedzieli Crossplay w wirtualnych klubach i teraz nie wiem....
1
@doc niech go tylko nie zajadą...
0
@Pustelnik Czasami lepiej się swoim zdaniem nie chwalić :) patrząc historyczne posty o Rubalesie lepiej zachować milczenie.
0
@VandaI Jak można pisać takie bzdury i bronić takiego oblecha? "Awantura na sto fajerek" Chłop na wysokim szczeblu na kamerach molestuje kobiety dla ciebie to nic? czas chyba pomyśleć nad swoim podejściem do kobiet.
1
@4Fabregas4 Nie wiedziałem, że aż takie fikołki można robić żeby bronić przemocowca.
2
@dafik85 co z tego, że umie jak ciągle ma kontuzje? Gdyby nie to to bym się zgodził
0
@Kubsoleon Dembele i tak co roku w najważniejszym momencie sezonu ma kontuzje... kiedy on był dostepny w formie w lutym-marcu?