SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelona była wtedy najlepszą drużyną na świecie? Przecież jak przychodził byliśmy po słabych sezonach...
8
Będą sklepy okradać?
1
Tak pjanić bo brakuje nam doświadczonych graczy w pomocy...
0
Za dużo w więzieniu przebywał z foliarzami od 5g chyba xD
0
@DanielOOL Najlepsze gierki piłkarskie dla mnie Pes 9,10 Fifa 11,13,14 i oczywisty król Pes 6 ta nowa fifa i pes to jest jakis dramat
0
@DanielOOL za darmo możesz co najwyżej ukraść ;), kup sobie jakąś starą wersję za kilka zł
0
David Villa rozbija real strzelając im czwartą bramkę! niezapomniany moment ;)
4
@liam i na przekUR słownikowi!
25
Że tym piłkarzom nie wstyd takimi głupotami walić po meczu, co on ślepy jest czy jak? masę fauli z ich strony i mało kartek a typ po meczu z takim czymś wyskakuje, jeszcze nasz wychowanek, wstyd i brak godności.
5
najlepiej cały skład 16latków xD
2
I kto u nas będzie grał teraz na obronie? mamy 3 stoperów z tego Umtiti bardzo podatny na kontuzje, dramat...
3
@monsterrize tak to wina zarządu, że uprawia sex z losowymi kobietami powinni za nim latać i zakazywać xD
0
I tak się żyje z tymi brazylijczykami...
1
@Real_w_HD nie wstyd ci tak się ośmieszać na forum publicznym? z pewnością każdy piłkarz za Kloppa to nie wiadomo jak charyzmatyczny zawodnik xD
3
@Avada Kedavra Chyba powinniśmy oceniać to czysto sportowo, a nie pisać dyrdymały kto jest rodowitym Francuzem a kto nie. 2019 rok i wciąż ten sam "zabawny" żart o rodowitych Francuzach.
0
Na obronie myszka miki będzie u nas grać
1
Mam nadzieję, że klasyczny Roberto w meczach z Realem się mocno odpali
2
Rzeżączka ciężka sprawa xD
0
Incydent kałowy sociedad xD
6
@sewciu50 Cały sezon dobrze gra, słabszy mecz i już się zaczyna xD
0
@Explode news mnie rozbawił dlatego wstawiłem xD
2
@T_TG Mbappe jest niemożliwym finansowo transferem. Już nawet pomijam inne rzeczy.
3
Neymar znów pozwał Barcelonę. Tym razem chodzi o 3,5 miliona euro pensji, której klub miał mu nie zapłacić za ostatni miesiąc. [@elmundoes]
XD
0
Vermalen i Puyol
0
Ciekawe kto w tej obronie będzie grał teraz Roberto czy Busquets xD
1
@monsterrize ok boomer
0
@kamiVeB ja miałem długie włosy i nazywali mnie przez to Messi, nie interesowałem się jeszcze wtedy piłką i zacząłem właśnie przez to reszta to już historia i lata radości danej mi przez ten klub :) a tak ps to chyba też właśnie miałem koszulkę Argentyny z 18 na plecach :)
10
Piękna sprawa, prawie 15lat temu dostałem koszulkę Messiego jeszcze wtedy młodego talentu zacząłem kibicować Barcelonie, a dzisiaj ten Pan odbiera swoją 6 złotą piłkę brawo Leo!
5
@KataloniaMyLive I rok temu też powinien być minimum 3, Ronaldo w tym sezonie jest o WIELE gorszy niż Messi w poprzednim a jakimś cudem znalazł się w top 3
5
Fajnie, że w końcu wygrywa ktoś nie za trofea drużynowe tylko za realną formę. W 2010 Messi również wciągnął konkurencję nosem a drama jest do dzisiaj, ludzie narzekają ale widać jak czasami trudno dogodzić.