0

Barcelona była wtedy najlepszą drużyną na świecie? Przecież jak przychodził byliśmy po słabych sezonach...

8

Będą sklepy okradać?

1

Tak pjanić bo brakuje nam doświadczonych graczy w pomocy...

0

Za dużo w więzieniu przebywał z foliarzami od 5g chyba xD

0

@DanielOOL Najlepsze gierki piłkarskie dla mnie Pes 9,10 Fifa 11,13,14 i oczywisty król Pes 6 ta nowa fifa i pes to jest jakis dramat

0

@DanielOOL za darmo możesz co najwyżej ukraść ;), kup sobie jakąś starą wersję za kilka zł

0

David Villa rozbija real strzelając im czwartą bramkę! niezapomniany moment ;)

4

@liam i na przekUR słownikowi!

25

Że tym piłkarzom nie wstyd takimi głupotami walić po meczu, co on ślepy jest czy jak? masę fauli z ich strony i mało kartek a typ po meczu z takim czymś wyskakuje, jeszcze nasz wychowanek, wstyd i brak godności.

5

najlepiej cały skład 16latków xD

2

I kto u nas będzie grał teraz na obronie? mamy 3 stoperów z tego Umtiti bardzo podatny na kontuzje, dramat...

3

@monsterrize tak to wina zarządu, że uprawia sex z losowymi kobietami powinni za nim latać i zakazywać xD

0

I tak się żyje z tymi brazylijczykami...

1

@Real_w_HD nie wstyd ci tak się ośmieszać na forum publicznym? z pewnością każdy piłkarz za Kloppa to nie wiadomo jak charyzmatyczny zawodnik xD

3

@Avada Kedavra Chyba powinniśmy oceniać to czysto sportowo, a nie pisać dyrdymały kto jest rodowitym Francuzem a kto nie. 2019 rok i wciąż ten sam "zabawny" żart o rodowitych Francuzach.

0

Na obronie myszka miki będzie u nas grać

1

Mam nadzieję, że klasyczny Roberto w meczach z Realem się mocno odpali

2

Rzeżączka ciężka sprawa xD

0

Incydent kałowy sociedad xD

6

@sewciu50 Cały sezon dobrze gra, słabszy mecz i już się zaczyna xD

0

@Explode news mnie rozbawił dlatego wstawiłem xD

2

@T_TG Mbappe jest niemożliwym finansowo transferem. Już nawet pomijam inne rzeczy.

3

Neymar znów pozwał Barcelonę. Tym razem chodzi o 3,5 miliona euro pensji, której klub miał mu nie zapłacić za ostatni miesiąc. [@elmundoes]

XD

0

Vermalen i Puyol

0

Ciekawe kto w tej obronie będzie grał teraz Roberto czy Busquets xD

1

@monsterrize ok boomer

0

@kamiVeB ja miałem długie włosy i nazywali mnie przez to Messi, nie interesowałem się jeszcze wtedy piłką i zacząłem właśnie przez to reszta to już historia i lata radości danej mi przez ten klub :) a tak ps to chyba też właśnie miałem koszulkę Argentyny z 18 na plecach :)

10

Piękna sprawa, prawie 15lat temu dostałem koszulkę Messiego jeszcze wtedy młodego talentu zacząłem kibicować Barcelonie, a dzisiaj ten Pan odbiera swoją 6 złotą piłkę brawo Leo!

5

@KataloniaMyLive I rok temu też powinien być minimum 3, Ronaldo w tym sezonie jest o WIELE gorszy niż Messi w poprzednim a jakimś cudem znalazł się w top 3

5

Fajnie, że w końcu wygrywa ktoś nie za trofea drużynowe tylko za realną formę. W 2010 Messi również wciągnął konkurencję nosem a drama jest do dzisiaj, ludzie narzekają ale widać jak czasami trudno dogodzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?