SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Beniaminek la liga wygląda lepiej od nas xD
22
I już mam odpowiedź dlaczego Semedo grał na LO w LM xD
2
@Hazok87 podawanie Polsatu jako mniej wiarygodne jak propagandowe jak za komuny TVP xDD to się usmiałem
1
Nie nazwałbym tego żydzeniem, bo teraz jakbym chciał oglądać tylko Barce to ponad 200zł bym płacił za pakiet w TV, a telewizora wcale nie oglądam, bo każde rozgrywki na innym kanale, a la liga na dwóch. A te pieniądze i tak mogą nie gwarantować oglądania Barcy, bo nagle ktoś prawa straci i jestesmy w... Dla mnie po prostu nieuczciwy deal, krzywdzący klienta
0
@Imperius1992 żeby wygrać ligę mistrzów i podajesz PSG, które od lat jest pośmiewiskiem, to dopiero pierwsze mecze fazy grupowej. Rok temu liverpool ledwo wyszedł z grupy i co z tego?
1
Dla mnie najgorsze:
Mecze Barcelony na wyjeździe
trzeci mecz z rzędu tracimy punkty na wyjeździe i gramy słabo
0
Nasza gra na wyjeździe to jest jakiś dramat...
0
Semedo na lewej obronie i tak się żyje xD
1
@nammah może ma coś do borussi, bo tego lizania tyłka to aż się słuchać nie da xD
21
Coś czuję że pomoc De Jong - Arthur - Busquets da nam wiele radości w tym sezonie a do tego Fati w pierwszym coś pięknego!
3
20 lat albo 100zł grzywny
0
to samo myślę o ludziach którzy piszą, że Semedo zjada taktycznie Roberto xDD
0
@aro1 Dembele by coś wnosił jakby się nie łamał co 2tygodnie :/
0
@Marjando nie wiem co to jest twój MOMĘT, ale na ten moment mówienie, że Semedo zjada Roberto taktycznie jest co najmniej mocno zabawne xD
2
@koksik2700 Nasz z pewnością, i jeden z najlepszych w historii.
0
@Naturopata przecież Coutinho nie nadaje się do gry na pozycji Rakiticia xD to jakie miejsce się zwolni
0
W lidze na pewno sobie postrzela, ale niestety co do LM mam mieszane uczucia niestety
0
@dawo17 A małe doświadczenie i wiek Todibo też mnie nie napawa optymizmem...
0
Żeby tylko był zdrowy, bo jak się wysypie to może być dramat bo mamy tylko wiekowego Pique, Lengleta i młodziutkiego Todibo, który może nie dać rady w tych najważniejszych meczach
12
@Borneo ledwo się sezon nie ZACZOŁ a ja juz muszę czytać te piękne komentarze
0
@asasin920 on nie jest gotowy na mecze o taką stawkę z Valencią czy BVB niestety, więc wszystko wskazuje na Roberto
0
@NeroTFP może dlatego, że to było tylko w regionie USA i trzeba było się pobawić z płatnościami xD
0
@NeroTFP 19tka była za 3dolary z miesiąc temu i stwierdziłem, ze 20 nie opłaca mi się kupić na switcha
0
Rabini się wypowiedzieli xD
1
@Avada Kedavra Griezman bardzo potrzebny przecież, kto by teraz w ataku grał? 120mln za piłkarza o tej klasie to promocja.
0
@daver imo Rafinha to i tak niedługo by dostał jakąś kontuzje, Paco po prostu nie odnajduje się w naszym stylu i w słabszej lidze z innym stylem dopiero się pokazał.
1
@Suzu pewnie fani Neymera xD
0
Dobre okienko, chociaż mogło być lepiej ale nie ma co narzekać. Sprowadziliśmy najlepszego Pomocnika poprzedniego sezonu, jednego z najlepszych i najbardziej medialnych napastników za niezłą cenę, młodego zmiennika Alby który zapowiada się dobrze. Z minusów oczywiście słaba sprzedaż jak zwykle w małych cenach albo jakieś wypożyczenia, ale idealnie nie może być.
0
@Icamys tylko Dembele jakby nie kontuzje to by odpalił. Miał świetne mecze potem ciągle długe kontuzje i ciężko mu wrócić
0
@KibicBarcy84 No tak średnio bym powiedział, wygraliśmy rok temu bez Messiego 5 1 z Realem, a Atletico jak wygrało ostatnio ligę to Griezmana tam nawet nie było