0

Beniaminek la liga wygląda lepiej od nas xD

22

I już mam odpowiedź dlaczego Semedo grał na LO w LM xD

2

@Hazok87 podawanie Polsatu jako mniej wiarygodne jak propagandowe jak za komuny TVP xDD to się usmiałem

1

Nie nazwałbym tego żydzeniem, bo teraz jakbym chciał oglądać tylko Barce to ponad 200zł bym płacił za pakiet w TV, a telewizora wcale nie oglądam, bo każde rozgrywki na innym kanale, a la liga na dwóch. A te pieniądze i tak mogą nie gwarantować oglądania Barcy, bo nagle ktoś prawa straci i jestesmy w... Dla mnie po prostu nieuczciwy deal, krzywdzący klienta

0

@Imperius1992 żeby wygrać ligę mistrzów i podajesz PSG, które od lat jest pośmiewiskiem, to dopiero pierwsze mecze fazy grupowej. Rok temu liverpool ledwo wyszedł z grupy i co z tego?

1

Dla mnie najgorsze:
Mecze Barcelony na wyjeździe

trzeci mecz z rzędu tracimy punkty na wyjeździe i gramy słabo

0

Nasza gra na wyjeździe to jest jakiś dramat...

0

Semedo na lewej obronie i tak się żyje xD

1

@nammah może ma coś do borussi, bo tego lizania tyłka to aż się słuchać nie da xD

21

Coś czuję że pomoc De Jong - Arthur - Busquets da nam wiele radości w tym sezonie a do tego Fati w pierwszym coś pięknego!

3

20 lat albo 100zł grzywny

0

to samo myślę o ludziach którzy piszą, że Semedo zjada taktycznie Roberto xDD

0

@aro1 Dembele by coś wnosił jakby się nie łamał co 2tygodnie :/

0

@Marjando nie wiem co to jest twój MOMĘT, ale na ten moment mówienie, że Semedo zjada Roberto taktycznie jest co najmniej mocno zabawne xD

2

@koksik2700 Nasz z pewnością, i jeden z najlepszych w historii.

0

@Naturopata przecież Coutinho nie nadaje się do gry na pozycji Rakiticia xD to jakie miejsce się zwolni

0

W lidze na pewno sobie postrzela, ale niestety co do LM mam mieszane uczucia niestety

0

@dawo17 A małe doświadczenie i wiek Todibo też mnie nie napawa optymizmem...

0

Żeby tylko był zdrowy, bo jak się wysypie to może być dramat bo mamy tylko wiekowego Pique, Lengleta i młodziutkiego Todibo, który może nie dać rady w tych najważniejszych meczach

12

@Borneo ledwo się sezon nie ZACZOŁ a ja juz muszę czytać te piękne komentarze

0

@asasin920 on nie jest gotowy na mecze o taką stawkę z Valencią czy BVB niestety, więc wszystko wskazuje na Roberto

0

@NeroTFP może dlatego, że to było tylko w regionie USA i trzeba było się pobawić z płatnościami xD

0

@NeroTFP 19tka była za 3dolary z miesiąc temu i stwierdziłem, ze 20 nie opłaca mi się kupić na switcha

0

Rabini się wypowiedzieli xD

1

@Avada Kedavra Griezman bardzo potrzebny przecież, kto by teraz w ataku grał? 120mln za piłkarza o tej klasie to promocja.

0

@daver imo Rafinha to i tak niedługo by dostał jakąś kontuzje, Paco po prostu nie odnajduje się w naszym stylu i w słabszej lidze z innym stylem dopiero się pokazał.

1

@Suzu pewnie fani Neymera xD

0

Dobre okienko, chociaż mogło być lepiej ale nie ma co narzekać. Sprowadziliśmy najlepszego Pomocnika poprzedniego sezonu, jednego z najlepszych i najbardziej medialnych napastników za niezłą cenę, młodego zmiennika Alby który zapowiada się dobrze. Z minusów oczywiście słaba sprzedaż jak zwykle w małych cenach albo jakieś wypożyczenia, ale idealnie nie może być.

0

@Icamys tylko Dembele jakby nie kontuzje to by odpalił. Miał świetne mecze potem ciągle długe kontuzje i ciężko mu wrócić

0

@KibicBarcy84 No tak średnio bym powiedział, wygraliśmy rok temu bez Messiego 5 1 z Realem, a Atletico jak wygrało ostatnio ligę to Griezmana tam nawet nie było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?