SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na dzisiejszej konferencji prasowej Ernesto Valverde potwierdził, że będzie kontynuował pracę w Barcelonie i ma zaufanie najważniejszych osób w klubie.
0
skąd ta informacja?
0
ale chyba każdy mocniejszy klub w europie na ten moment ma obstawioną bramkę, no chyba że PSG ale tam raczej nie sprzedamy nikogo dobrowolnie xD
0
ale jakiej pokory? liverpool zmieni przed finałem obywatelstwo?
1
Przecież były piłkarz to żaden ekspert, meczu mógł nawet nie oglądać
25
Bo uwaga jak Barcelona wygrywa to Messi najczęściej coś ustrzelił albo ma asystę, ciężko w takich przypadkach nie oddawać mu, że przyczynił się do zwycięstwa.
Natomiast głupie jest mówienie, że przegrali przez Messiego, gdy był najlepszym na boisku zawodnikiem barcy
0
no i uwaga zwycięzcą ligi mistrzów, ligi europy i superpucharu europy angielski zespół, można domy stawiać xD
0
ale czy to cokolwiek zmienia? w finałach są same angielskie zespoły
0
Cztery zespoły angielskie w finale LM I LE, totalna dominacja w tym roku. Mam nadzieję, że Hiszpania wyciągnie wnioski i za rok to my będziemy stroną przeważającą
1
najpierw ortografię popraw potem pisz, ale na spokojnie bo ciężko się to czyta
2
No nie wiem czy live z innej planety, kolejny rok z rzędu zagraliśmy jakby nas nie było, live po prostu sobie atakowało XD
2
Ten mecz to jest śmiech na sali, kolejny rok jesteśmy pośmiewiskiem o ile broniłem zawsze Valverde to w przypadku tego meczu to jest kompromitacja, my przez cały mecz staliśmy i patrzyliśmy się jak "wycieńczony" ligą liverpool bez gwiazd nas niszczy, smutny dzień dla kibica
1
no i miał Roberto do pomocy, dlatego idealnie jakby zagrali jak ostatnio razem
1
Ter Stegen
Semedo Pique Lenglet alba
Roberto Busquets Rakitic VIdal/Coutinho
Messi Suarez
dobrze to działało ostatnio, myślę że teraz jak już mamy dużą zaliczkę powinno być optymalnie
0
albo będzie skład jak ostatnio (ewentualnie z arhturem za vidala) lub 4-4-2 z roberto na PP w sumie dobrze to działało w ostatnim meczu, więc nawet bym się ku temu skłaniał
0
O ile z punktu ekonomicznego pewnie byłby to dobry ruch, to jednak zwiększyłoby zmęczenie zawodników, a po co nam to? potem końcówki sezonu zniszczone jak anglicy przez kilka pucharów
0
https://www.liverpoolfc.com/news/first-team/349037-roberto-firmino-injury-latest-barcelona-klopp
oficjalne info: Firmino nie wystąpi z nami z powodu kontuzji
3
boateng co piłka do niego leci to się odbija na 10 metrów, to jest drzewo prawdziwe xD
4
w tym meczu to Valverde powinien wystawić cały mecz rezerw (w tym malcolm dembele, boateng, umtiti) żeby odpocząć na live, które będzie musiało się namęczyć w swoim meczu ligowym bo grają o mistrza wciąż
5
Valverde to bardzo wyrachowany trener, potrzeba było nam takiego również, nawet myślę, że oddawanie piłki liverpoolowi to była część taktyki, bo oni jak było widać nie potrafili grac atakiem pozycyjnym tylko klepali w poprzek i wybijali piłkę
0
dokładnie, niektóre straty naszych piłkarzy to były aż zbyt oczywiste dla mnie
1
I zabawne jest to jak 3/4 meczu połowa la ramblii płakała o Dembele i im pokazał gdzie jest z formą xD i że oczywiście VV racje miał
5
Dla mnie to wyglądało przez chwile jakby oni specjalnie liverpoolowi oddawali piłke a tamci nie wiedzieli co z nią robić bo specjalizują się w grze z kontry XD potem były akcje ze w poprzek klepali a potem wybijali gdzieś w trybuny bo nie wiedzieli co robić
0
ja pierdole ale fart XD - valverde co mecz XDD
2
ALE FART XD nasza gra
0
Valverde po twarzy wydaje się być bardzo zestresowany xD
0
myślałem ze jakaś mucha w domu XD
0
Ktokolwiek się dziwi, że brazylijczyk uważa swojego rodaka za najlepszego? chociaż szczery jest, często widzę tu komentarze o zbytnim wywyższaniu Messiego w wywiadach, tak tu chociaż powiedział co myśli i się nie podoba, każdy ma prawo mieć własne zdanie.
2
No tak 3 mecze nie strzelił bramki i już się skończył, super zaczekałeś w tym sezonie ma 29 bramek na 37 meczów to chyba świetny wynik jak na gościa, który niedawno w ekstraklasie grał? z ocenianiem poczekaj do przynajmniej końca następnego sezonu bo w milanie i tak ma dobre liczby.
1
Efekt piątka? typ dostając w tragicznym Milanie pół podania strzelił już tam trochę bramek xD