0

gościu ogarnij się, rozumiem nie pałać sympatią do naszego trenera, ale zniżać się do tego poziomu?

8

po to żeby poinformować, że cel transferowy Barcelony pozostanie prawdopodobnie w PSG

1

Valverde z tego co zauważyłem woli już ukształtowanych piłkarzy albo dziadków, dlatego chciał Williana XD, dostał Malcolma i już mu to nie pasuje

2

Słabe geny niestety, szkoda mi gościa bo gdyby nie to byłby topowym obrońcą, smutne to trochę

0

Już widzę jak przyjdzie a Rakitić nawet jakby nóg nie miał i tak będzie grać xD

0

zwiariowanego świata malcolma nie widział? :)

25

Jak widzę co Valverde robi ze zmiennikami - Vidal,Malcolm czy kiedyś Paco, to we mnie krew wrze, żeby przyszłe transfery nie bały się przyjścia do barcy z powodu zasiedzenia się na ławce

1

reddit soccer streams i masz

3

ale dlaczego ma niby uczestniczyć w tej sytuacji czy rozmawiać z kimkolwiek, żeby ją ocenić jak jest wszystko nagrane i widać jak na dłoni?

68

Cały bezsens tej nagrody opisuje Courtois z nagrodą za najlepszego bramkarza (gdzie w przeciągu roku nie był wymieniany nawet w najlepszej trójce), a De Gea w najlepszej jedenastce. A Jan Oblak to gdzie jest ja się pytam?

Brak Messiego w najlepszej trójce to juz w ogóle jest jakaś farsa, gościu miażdży Salaha indywidualnie pod każym względem, a nawet jak bierzemy pod uwagę tylko tytuły drużynowe
Messi: Mistrz Hiszpanii, puchar Króla
Salah: puchar myszki miki?

0

ale on ma dopiero 18 lat!, po rozegraniu 10-20 meczów w la liga wciąż może nie być gotowy na półfinał ligi mistrzów np.

0

Tylko jest ten jeden główny problem, wystawienia Mirandy na jakiś pucharowy mecz ligi mistrzów w przypadku kontuzji alby

2

Jak można obrażać niczemu nie winną Shakirę, tylko z powodu tego, że Pique grał przeciwko nim? Bydło a nie kibice

0

jaki mecz masz na myśli?

0

Real nie wygrał LM dzięki sędziom.

3

ostatni mecz, na tej murawie nie jest żadnym wyznacznikiem formy ;)

0

Wałki z każdym przeciwnikiem?, gdzie?

5

taki słaby, że grał w wyjściowej jedenastce mistrzów świata, którzy przypominam na jego miejsce mieli z 10 innych pomocników klasy światowej

0

to żadna ściema, mały procent ludzi jest na niego uczulony, a kolejny ma na niego tzw. nietolerancję czyli po prostu po zjedzeniu czegoś z glutenem czują się gorzej, co nie znaczy, że gluten jest zły dla zdrowego człowieka

0

Rosell zrobił z "więcej niż klub" "szopka a nie klub" smutne jest to co się dzieje z naszym klubem ostatnimi czasy

2

z Miną może być ten problem, ze Valverde znowu będzie twardo stawiał Pique-Umtiti, potem Yerry wejdzie bez ogrania meczowego po 10 meczach a tu zonk, oby tak nie było

1

jak dla mnie nie ma sensu sprzedawać lorda Paulinho, Barcelona nie kupuje piłkarzy, żeby na nich zarabiać tylko wyciągnąć jak najwięcej piłkarsko, a Paulinho to będzie świetny zmiennik, albo piłkarz dobry na mur przeciwnika bo świetnie wchodzi z drugiej linii

15

asensjo kosztował Real 4mln, nie wiem skąd wziąłeś te 180mln xD

1

ale ten di maria to jest paralita, co piłka to strata

0

Przynajmniej szery facet. Wielu piłkarzy mydli oczy miłością do klubu potem odchodzi do innego i udaje, że tego nie było (patrz Fabregas), to już wole jak gościu mówi, ze po prostu chce grać dla najlepszego, jak i tak będzie dawać z siebie wszystko.

0

ale on nie napisał, że nie wspiera swojej tylko dodatkowo jeszcze inne, z jakiej paki ktoś ocenia i jeszcze ma pretensje do tego komu ty tam kibicujesz w domu, miałem podobną sytuację jak powiedziałem, że wole żeby Niemcy wygrali bo ta Szwecja nic nie gra w 2 połowie

2

"powinienem" a kto takie przymusy tworzy?, wytykanie takiego czegoś jest po prostu debilizmem

6

w meczu z Nigerią do końca atakowała, i w końcu wpadło, z Islandią w sumie było podobnie, tylko nie weszło nic, z Chorwacją zagrali patologię ostateczną to przegrali, ale od Nigerii byli raczej drużyną lepszą i słusznie awansowali

14

no nie wiem czy farcie, Nigeria od strzelenia gola nic nie robiła praktycznie tylko się broniła, z taką grą chcą do 1/8 wejść ?

3

antyfutbol i poklask dla niego tylko i wyłącznie dlatego, że "no gorsza drużyna to za nimi jestem, nie ważne ze nic nie grają"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?