SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gościu ogarnij się, rozumiem nie pałać sympatią do naszego trenera, ale zniżać się do tego poziomu?
8
po to żeby poinformować, że cel transferowy Barcelony pozostanie prawdopodobnie w PSG
1
Valverde z tego co zauważyłem woli już ukształtowanych piłkarzy albo dziadków, dlatego chciał Williana XD, dostał Malcolma i już mu to nie pasuje
2
Słabe geny niestety, szkoda mi gościa bo gdyby nie to byłby topowym obrońcą, smutne to trochę
0
Już widzę jak przyjdzie a Rakitić nawet jakby nóg nie miał i tak będzie grać xD
0
zwiariowanego świata malcolma nie widział? :)
25
Jak widzę co Valverde robi ze zmiennikami - Vidal,Malcolm czy kiedyś Paco, to we mnie krew wrze, żeby przyszłe transfery nie bały się przyjścia do barcy z powodu zasiedzenia się na ławce
1
reddit soccer streams i masz
3
ale dlaczego ma niby uczestniczyć w tej sytuacji czy rozmawiać z kimkolwiek, żeby ją ocenić jak jest wszystko nagrane i widać jak na dłoni?
68
Cały bezsens tej nagrody opisuje Courtois z nagrodą za najlepszego bramkarza (gdzie w przeciągu roku nie był wymieniany nawet w najlepszej trójce), a De Gea w najlepszej jedenastce. A Jan Oblak to gdzie jest ja się pytam?
Brak Messiego w najlepszej trójce to juz w ogóle jest jakaś farsa, gościu miażdży Salaha indywidualnie pod każym względem, a nawet jak bierzemy pod uwagę tylko tytuły drużynowe
Messi: Mistrz Hiszpanii, puchar Króla
Salah: puchar myszki miki?
0
ale on ma dopiero 18 lat!, po rozegraniu 10-20 meczów w la liga wciąż może nie być gotowy na półfinał ligi mistrzów np.
0
Tylko jest ten jeden główny problem, wystawienia Mirandy na jakiś pucharowy mecz ligi mistrzów w przypadku kontuzji alby
2
Jak można obrażać niczemu nie winną Shakirę, tylko z powodu tego, że Pique grał przeciwko nim? Bydło a nie kibice
0
jaki mecz masz na myśli?
0
Real nie wygrał LM dzięki sędziom.
3
ostatni mecz, na tej murawie nie jest żadnym wyznacznikiem formy ;)
0
Wałki z każdym przeciwnikiem?, gdzie?
5
taki słaby, że grał w wyjściowej jedenastce mistrzów świata, którzy przypominam na jego miejsce mieli z 10 innych pomocników klasy światowej
0
to żadna ściema, mały procent ludzi jest na niego uczulony, a kolejny ma na niego tzw. nietolerancję czyli po prostu po zjedzeniu czegoś z glutenem czują się gorzej, co nie znaczy, że gluten jest zły dla zdrowego człowieka
0
Rosell zrobił z "więcej niż klub" "szopka a nie klub" smutne jest to co się dzieje z naszym klubem ostatnimi czasy
2
z Miną może być ten problem, ze Valverde znowu będzie twardo stawiał Pique-Umtiti, potem Yerry wejdzie bez ogrania meczowego po 10 meczach a tu zonk, oby tak nie było
1
jak dla mnie nie ma sensu sprzedawać lorda Paulinho, Barcelona nie kupuje piłkarzy, żeby na nich zarabiać tylko wyciągnąć jak najwięcej piłkarsko, a Paulinho to będzie świetny zmiennik, albo piłkarz dobry na mur przeciwnika bo świetnie wchodzi z drugiej linii
15
asensjo kosztował Real 4mln, nie wiem skąd wziąłeś te 180mln xD
1
ale ten di maria to jest paralita, co piłka to strata
0
Przynajmniej szery facet. Wielu piłkarzy mydli oczy miłością do klubu potem odchodzi do innego i udaje, że tego nie było (patrz Fabregas), to już wole jak gościu mówi, ze po prostu chce grać dla najlepszego, jak i tak będzie dawać z siebie wszystko.
0
ale on nie napisał, że nie wspiera swojej tylko dodatkowo jeszcze inne, z jakiej paki ktoś ocenia i jeszcze ma pretensje do tego komu ty tam kibicujesz w domu, miałem podobną sytuację jak powiedziałem, że wole żeby Niemcy wygrali bo ta Szwecja nic nie gra w 2 połowie
2
"powinienem" a kto takie przymusy tworzy?, wytykanie takiego czegoś jest po prostu debilizmem
6
w meczu z Nigerią do końca atakowała, i w końcu wpadło, z Islandią w sumie było podobnie, tylko nie weszło nic, z Chorwacją zagrali patologię ostateczną to przegrali, ale od Nigerii byli raczej drużyną lepszą i słusznie awansowali
14
no nie wiem czy farcie, Nigeria od strzelenia gola nic nie robiła praktycznie tylko się broniła, z taką grą chcą do 1/8 wejść ?
3
antyfutbol i poklask dla niego tylko i wyłącznie dlatego, że "no gorsza drużyna to za nimi jestem, nie ważne ze nic nie grają"