0

@BovciekWidzę szacunek dla graczy swojej drużyny i wsparcie w tobie silne

0

@Barcelonista36 Dembele 2 ostatnie sezony więcej spędził z kontuzją na trybunach niż grając mecze niestety, teraz mam nadziej się to zmieni ale nigdy nic nie wiadomo. Suarez w lidze mistrzów nie istniał i również nie wiadomo co w tym sezonie będzie. Więc zostaje tylko Griezman w takim przypadku do odciążenia Messiego.

0

No tak średnio bym powiedział, w poprzednim sezonie to był dramat.

0

@polo508 Jeszcze fakt, że nie ma Ronaldo który by go tam do pionu ustawił

0

@fenix1983 Coutinho z jego grą defensywną i ogólnym lenistwem we wsparciu defensywy się nie nadaje na pozycję pomocnika

4

Przy Neymarze i Griezmanie może w końcu mielibyśmy dobrego strzelca nie licząc Messiego bo own goal nie wyrabia

0

@Piotr777 imo Coutinho za mało biega żeby grać w pomocy w przypadku przyjścia Neymara nie ma dla niego miejsca u nas(i jeżeli chodzi o pozycje i finanse)

1

@th@les Na szczęście przeczucie nic nie znaczy, właśnie z powodów które wymieniłeś nie ma co oceniać od razu Juniora, zobaczymy za te parę miesięcy co z tego wyniknie. Na ten moment mam tylko nadzieję, że nie będzie mieć kontuzji bo z tym miał problemy.

0

@Dari0G
"No i nie lubię go, ale to totalny margines - starałem się być obiektywny. Dajcie znać, czy mi wyszło."

Naprawdę? Otóż autor sam sugeruje, że chciał być obiektywny i pyta nas jak mu to wyszło. No ale zbyt wiele wymagam od miłosnika wycieczek osobistych.

1

@Dari0G no na przykład wątek o Rakiticiu bardzo słaby, mówienie że na tle de jonga i arthura Rakitić wygląda na spowolnionego mija się z prawdą, trafia tylko w aktualnie popularny wszechobecny hejt na Chorwata

2

@Polski_Nick myślałem, że coś mam z monitorem jak zobaczyłem te kreski dorysowane w paincie xD

5

Po wejściu na stronę i zobaczeniu obrazka na wyróżnionych artykułach przez chwilę zastanowiłem się czy to nie jest jakaś inna strona i może pomyliłem adres, przecież to wygląda śmiesznie. A ten argument o pedofilii tak głupi, tak niepasujący do tematu a przy okazji tak bardzo tendencyjny.

1

@drNo ten komentarz to dno, życzysz najlepszemu lewemu obrońcy na świecie zniżki formy?Chyba powinieneś się nad sobą zastanowić

0

Jeżeli nie zostaje nigdzie wypożyczony to jest najlepsza opcja, w pierwszym składzie by dostawał pewnie dosyć mało minut

1

@Polski_Nick Syndrom oblężonej twierdzy i łatwiej wmówić sobie, że w coś się wierzy, nie wiadomo jak głupie by nie było. Sam raz byłem na marszu równości i prawie dostałem z jajka(policjant zasłonił xD) bo szedłem prosto

4

@M4C1O0 youtubowe kompilacje dla mnie nie wiele mówią o umiejętności piłkarza

0

Oglądał go ktoś w akcji i wypowie się?

0

@cracker no i w tym właśnie okienku przeszedł do PSG za 180mln, w artykule jest napisane, że "mieli rozpocząć rozmowy za 120mln" a nie, że za tyle on by poszedł, po drugie jest to informacja niepotwierdzona z jakiejś telewizji. Przeczytaj, ze zrozumieniem i dopiero podejmujemy dyskusje. No i nie podjąłeś wątku wysokich wymagań Mbappe, które nie podoały się Realowi a o których napisałem.

0

@smieszek Betisu bądź człowiek, który lubi oglądać ich mecze :), bo nie oglądam ich a ciekawi mnie ten zawodnik

4

@cracker mbappe był za 180mln, miał wtedy 18lat i chciał drakońską sumę za kontrakt, do tego jest fanem realu, a sam real z tych samych powodów co my go nie chciał, zbyt duże wymagania finansowe

0

Jakiś fan Betisu wypowie się na temat Juniora?

0

@olej3012 z ligą mistrzów jest jeszcze tak, że forma musi być tylko na drugą część sezonu a może i nawet troszkę później(w zależności od drabinki) bo dobry klub nawet ze słabszą formą poradzi sobie i wyjdzie chociażby z drugiego miejsca, w lidze słabsza forma w pierwszej połowie sezonu skutkuje raczej porażką

0

Nie wiem skąd niektórzy uważają, że Semedo jest tak dobrym obrońcą. Typ w ataku jest jednym z najgorszych w lidze(do linii i stracić piłkę), w obronie raczej mocno przeciętny.

44

Wygrać ligę niemiecką po ówczesnym wykupieniu od lokalnych rywali największych gwiazd, odpadnięcie w LM i płacz o rozwijającej się piłce(na tle finansowym) i tak w koło macieju.

0

@HEDARN jest piniondz i jest jeden z najlepszych klubów - win win panie De Ligt w sumie xD

19

@Anoeta1 a np. Umtiti, Dembele, Lenglet, Semedo, Rakitić, Arthur, De Jong to co? słabe transfery według ciebie? mocno przesadzasz z tą krytyką

1

@Presas co ty tu za bajki opowiadasz?

0

@brashh to jest o tyle głupie, że Messi z Neymarem to dobrzy kumple, którzy pewnie rozmawiają bardzo często xD

0

@culesjasiules Arthur i De Jong to nie są defensywni pomocnicy

4

@culesjasiules przez miazgę masz na myśli w pełni ofensywny skład z wielką dziurą w środku? piłka nożna to nie jest fifa xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?