SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co widze meze to traci pilke
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
masz sampaoli swojego meze
0
zagrał z Chorwacją z 30min
1
klasyczna patologia, Nigeria nic nie gra, karny z czapy za nic i sie robi nerwowo
0
gdzie tu karny niby xD
3
Messi w pomocy nie może grac w tym ustawieniu bo po jego stronie bedzie wielka dziura w defensywie
0
"bo w Polsce jak w lesie, nie jak w chlewie obsranym gównem"
cytując klasyka
0
gra Argentyny to była jakaś patologia, nie chciało się tego oglądać, ciężko to nawet skomentować, nawet jak na farcie wyjdą z grupy to dostaną prędzej czy później kilka do zera znowu i się ośmieszą jeszcze bardziej
0
Jak dla mnie było dziwne, ze sampaoli wprowadzil Higuaina dopiero w 80 minucie, a przy takim murze wiadomo, że warto mieć kogoś wysokiego na główki, nie wspominając o tym, że takiego Dybale też by wypadało wpuścić
13
ten napis na newsie "Byli zawodnicy" boli :(
0
Roberto mimo genialnej asysty, w defensywie grał po prostu tragicznie, Marcelo z Benzema robili z nim co chcieli, współwinny pierwszej bramce nie wspominając o innych akcjach, a o kartce nie ma co mówić bo to jakiś dramat był
1
ogromna konkurencja, xavi z iniestą w pomocy a do tego Fabregas jeszcze był
0
wiem, swoje zdanie mam
0
a skąd wiesz, że nikt nie czyta? bo ja na przykład czytam
0
tylko, że finał LM to jest inna liga, każdy piłkarz się zepnie i będzie jak rok temu z Juve :), nie mówmy hop
2
dwa monitory robią swoje ;D, albo telewizor blisko pc
0
nie ma się co nakręcać, przyjdzie 90 minuta real dostanie karnego i bedzie po meczu :D
1
ten player kryptowaluty kopie
26
"zabujcza" to jest twoja ortografia xD
0
no ja nie wiem czy taki durny, jak ktoś nie ma telewizora to może go ukraść idąc twoim tokiem myślenia
1
za te prośby o linki bany powinny bany lecieć, piractwa chyba tutaj nie popieramy :)
7
takie gadanie, że real nas rozwali nie ma sensu, el classico zawsze swoimi prawami się rządzi :)
0
a moim zdaniem:
Digne - nadaje się na zmiennika, no ale w ofensywie dużo nie daje, prawdopodobnie odejdzie w tym okienku
Verma - mieszane uczucia, dobry zmiennik ale przez kontuzje czasami może wystąpić ryzyko, że nie będzie miał kto grać na obronie i znowu Pique zajechany
Mina - ciężko się wypowiedzieć, bo mało gra ale raczej myślę, że będą z niego ludzie
Gomes - odejdzie w letnim okienku raczej
Denis - powinien odejść
Paco - zmiennik raczej dobry, bramki dosyć często strzela jak na taką nieregularną grę
Dembele- trzeba dać mu czas może być z niego skrzydłowy klasy światowej
7
Ja natomiast uważam, że Valverde i tak dużo wyciągnał z tej barcy, po odejściu neymara straciliśmy bardzo wiele w ofensywie, w wakacje to ludzie się śmiali ze do top4 nie dojdziemy, a tutaj ogromne szanse na dublet krajowy, nie wspominając już o tym, że okienko było raczej słabe bo dembele dostał długiej kontuzji, paulinho był jedną wielką niewiadomą no i Semedo który był jednem z niewielu wzmocnień, więc mieliśmy nawet gorszą kadrę niz w poprzednim roku, do tego atak uzależniony od formy Suareza i Messiego bo po prostu nie miał kto strzelać, nasza ławka też wiele do życzenia pozostawia. Jak dla mnie Valverde należy się szansa właśnie za to postawienie barcy na nogi, popełnił błędy ale mam nadzieję, że wyciągnie wnioski.
0
ale patologie gramy
7
taki skład to powinien wyjść w meczu z leganes :)
0
powinni to ogarnąć jak teraz hbo go, aplikacja mobilna za 30zł z dostepem do kanałów, i możliwość wejścia dwóch użytkowników jednocześnie
25
A tak fajnie było za 15 złoty w eleven i mogłem sobie wszystko oglądać bez spin, i jak tu zachęcić widza do legalnego kupna kanałów jak są takie kwiatki