SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No to jak w Hiszpanii tylko Barcelona,Real i Atleti a reszta to ogórki ?
1
Mourinho zrobił z United parodię klubu i gry, nie rozumiem jak można z tak wielkiego klubu zrobić takie pośmiewisko, szkoda fanów UTD
0
Bardzo podobne do tych z sezonu 9/10, nie można narzekać
0
gwizdy na Gomesa już w poprzednim sezonie przecież były
1
Gwiżdżesz na zawodnika swojego klubu, i się dziwisz, że słabo gra i nie ma żadnego progresu no popatrz
2
Roberto klasa w tym meczu
0
Lord Gomesinho xD
0
ktos chyba zmysły postradał, myśląc ze tak dobre w defensywie Atleti puści więcej niż 2 bramki :), jak już wygramy to 1 golem
1
no ciekawe za kogo by grał w tej pomocy, ale przecież mundial jest za pół roku, potem Masche pewnie już chce sobie dorabiać na emeryturze, więc upiekł dwie pieczenie na jednym ogniu
4
No nie wiem czy nie jest przyczyną remisu, jakby w dziesiątkę grali od drugiej połowy to raczej nie byłoby remisu :)
0
wiadomo od dawna, że lord potrzebuje odpoczynku, a Valverde dalej swoje i go wystawia jak na ławce i Cou i Dembele
0
bramkarz dotyka piłkę ręką, dzięki czemu piłka wyszła poza boisko i nie było zagrożenia bramkowego, sędzia się patrzy centralnie - nic, ja nawet nie wiem jak to skomentować
1
Nie rozumiem tego składu, Suarez kartka i wypada na bardzo ważny mecz z Atletico, nie wspominając o tym, że mu i Paulinho należy się odpoczynek
0
nie mierz innych swoją miarą, ja za to rozumiem duże pieniądze robią swoje
0
nieśmieszne od dawna :)
0
dosyć słabo, dużo strat i słabych przyjęć
1
to wykończenie było dobre, ale obrońca się świetnie zachował
0
w tym problem, że dużo piłkarzy potrzebuje odpoczynku i ciekawi mnie co zrobi Valverde. tacy piłkarze jak Suarez,Rakitić,Paulinho,Messi,Pique mają dużo meczów w nogach
0
Suarezowi w sumie też
1
Przyszły kapitan :)
13
Ewidentnie widać zmęczenie u lorda, powinien odpocząć sobie, szczególnie teraz jak jeszcze jest czas
0
Bo pewnie na treningach się słabo prezentuje, do tego na swojej pozycji ma dużą konkurencję
12
tylko, że za zawodnika sprawdzonego w europie w tym wieku dasz ponad 100mln, a nie 30
3
coś tym Paulinho by trzeba zrobić bo gra dramat, tylko kogo za niego tu wprowadzić D.Suareza, Gomesa ? no albo Dembele
0
niesłusznej czerwonej dla Abidala to nikt nie pamięta :)
3
pod formą a miał asystę, powinien mieć 2, mógł nawet z 2 bramki strzelić, typowy Leo :)
3
Wszystkiego nie zakażemy, ale próbować można XD
0
ja tam się nie oburzałem, sędzia miał podstawy wtedy do podytkowania rzutu karnego i to zrobił, teraz sytuacja była jeszcze bardziej oczywista
0
ja tam wiem czy wygrana Realu u siebie była taka nieprzewidywalna ?, PSG ma słabą obronę, a do tego na co dzień gra w farmerskiej lidze, nie jest doświadczone w europejskich pucharach a ich trener to niższa półka
1
przecież ten karny dla realu był prawidłowy... nie przeinaczaj faktów