2

No to jak w Hiszpanii tylko Barcelona,Real i Atleti a reszta to ogórki ?

1

Mourinho zrobił z United parodię klubu i gry, nie rozumiem jak można z tak wielkiego klubu zrobić takie pośmiewisko, szkoda fanów UTD

0

Bardzo podobne do tych z sezonu 9/10, nie można narzekać

0

gwizdy na Gomesa już w poprzednim sezonie przecież były

1

Gwiżdżesz na zawodnika swojego klubu, i się dziwisz, że słabo gra i nie ma żadnego progresu no popatrz

2

Roberto klasa w tym meczu

0

Lord Gomesinho xD

0

ktos chyba zmysły postradał, myśląc ze tak dobre w defensywie Atleti puści więcej niż 2 bramki :), jak już wygramy to 1 golem

1

no ciekawe za kogo by grał w tej pomocy, ale przecież mundial jest za pół roku, potem Masche pewnie już chce sobie dorabiać na emeryturze, więc upiekł dwie pieczenie na jednym ogniu

4

No nie wiem czy nie jest przyczyną remisu, jakby w dziesiątkę grali od drugiej połowy to raczej nie byłoby remisu :)

0

wiadomo od dawna, że lord potrzebuje odpoczynku, a Valverde dalej swoje i go wystawia jak na ławce i Cou i Dembele

0

bramkarz dotyka piłkę ręką, dzięki czemu piłka wyszła poza boisko i nie było zagrożenia bramkowego, sędzia się patrzy centralnie - nic, ja nawet nie wiem jak to skomentować

1

Nie rozumiem tego składu, Suarez kartka i wypada na bardzo ważny mecz z Atletico, nie wspominając o tym, że mu i Paulinho należy się odpoczynek

0

nie mierz innych swoją miarą, ja za to rozumiem duże pieniądze robią swoje

0

nieśmieszne od dawna :)

0

dosyć słabo, dużo strat i słabych przyjęć

1

to wykończenie było dobre, ale obrońca się świetnie zachował

0

w tym problem, że dużo piłkarzy potrzebuje odpoczynku i ciekawi mnie co zrobi Valverde. tacy piłkarze jak Suarez,Rakitić,Paulinho,Messi,Pique mają dużo meczów w nogach

0

Suarezowi w sumie też

1

Przyszły kapitan :)

13

Ewidentnie widać zmęczenie u lorda, powinien odpocząć sobie, szczególnie teraz jak jeszcze jest czas

0

Bo pewnie na treningach się słabo prezentuje, do tego na swojej pozycji ma dużą konkurencję

12

tylko, że za zawodnika sprawdzonego w europie w tym wieku dasz ponad 100mln, a nie 30

3

coś tym Paulinho by trzeba zrobić bo gra dramat, tylko kogo za niego tu wprowadzić D.Suareza, Gomesa ? no albo Dembele

0

niesłusznej czerwonej dla Abidala to nikt nie pamięta :)

3

pod formą a miał asystę, powinien mieć 2, mógł nawet z 2 bramki strzelić, typowy Leo :)

3

Wszystkiego nie zakażemy, ale próbować można XD

0

ja tam się nie oburzałem, sędzia miał podstawy wtedy do podytkowania rzutu karnego i to zrobił, teraz sytuacja była jeszcze bardziej oczywista

0

ja tam wiem czy wygrana Realu u siebie była taka nieprzewidywalna ?, PSG ma słabą obronę, a do tego na co dzień gra w farmerskiej lidze, nie jest doświadczone w europejskich pucharach a ich trener to niższa półka

1

przecież ten karny dla realu był prawidłowy... nie przeinaczaj faktów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?