0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

raczej na yt nie streamuja bo prawa autorskie

0

nie zabraniam wyrażać opinii, ale też nie zabraniam jej krytykować, co robię, gadanie, że kiedyś to było baba to była babom, chłop był chłopem jest stwierdzeniem tak głupim, że nie wiem jak się do tego odnieść, pozwólmy ludziom być sobą, jeżeli nie krzywdzą nikogo niech sobie robią ze swoim wyglądem co chcą :)

0

no ale mimo wszystko 10mln piechotą nie chodzi...

0

masz na myśli skrajną prawicę, bo wolnościowcy tez do prawej storny naleza a takich glupot nie pisza

1

bo moja pierwsza zasada jest nie wchodzenie z butami w czyjeś zycie, a niech sobie noszą staniki, co mi do tego? to nie jest moja sprawa i moje życie, ale wy chcecie swój stereotyp mężczyzny komuś wmusić

1

nie wiem czego tu współczuć, nikt się raczej nie zmusza żeby chodzić w tym co lubi :)

0

ty się już nie martw kto gdzie co chowa, lubi chodzić w takich spodniach to chodzi, nie mierz innych swoją miarą

1

Co jest takiego strasznego w facecie w rurkach bo nie rozumiem?, tak samo z makijażem ?

0

taki Deu zapowiadał się na wielką gwiazdę, a Roberto był na poczatku wyśmiewany :) taka to jest piłka nieprzewidywalna

3

Co jest śmiesznego w tym, że interesuje się młodym i świetnym obrońcą, którego może sprowadzić za bezcen

23

Mnie nadal to interesuje, dlaczego po akcji z Neymarem (a już minęło trochę czasu) Umtiti ma tak śmieszną klauzulę i nic jeszcze z tym nie zrobili

0

musi być jakiś obrońca bo szefuncio odchodzi

0

te dziennikarstwo "możliwe, że" coś z tego wynika ?

2

Ainsley Maitland-Niles ma więcej celnych dośrodkowań w Premier League (4), niż Bellerin (3), mimo że rozegrał 15 spotkań mniej od Hectora. Via kanonierzy.com

mimo wszystko dobrze, że mamy Semedo a nie Bellerina

6

co za głupi komentarz, dobry mecz gra przypominam, ze on nie jest napastnikiem

0

ja mówię o akceptacji, nie tolerancji :) i nie widzę w tym nic złego, i jak tu niby wypromować orientację sexualną jak jej się nie da zmienić

3

no nie wiem czy przejawy akceptacji innych orietanci sexualnych to ich "promowanie"

0

już widzę jak szejk go puści do RM :) , zobacz co było z Verrattim, po kilku dniach powie ze to byly ploty i nigdy go nie interesowal real

0

w tym sezonie to jeszcze się czymś bronił, ale rok temu ? dostał typowo nagrodę za zwycięstwa drużyn, Pepe wtedy równie dobrze mógł ją dostać, bo CR grał piach straszny

0

Świetny tytuł, brawo

0

Sneijder wygrał wszystko klubowo :), wtedy nagrodę powinien Dostać Xavi/Iniesta

2

Żałosna Marca całą okładkę poświęca "wielkiemu skandalowi" a i tak wygraliśmy do 0, strzelając jeszcze jedną bramkę. A jak rok temu nas na każdym kroku oszukiwali to drobnym druczkiem, po prostu żałośni

0

Semedo słabo gra na drużyny stawiające autobus, Roberto się w tej sytuacji odnajduje, nie wiadomo jak Denis się na treningach prezentuje

0

Szkoda, że Dembele tej kontuzji dostał nie wiadomo jakby to wyglądało jakby grał, bo na ten moment to Mbappe najbardziej zasługuje na tę nagrodę i pewnie ją otrzyma

3

przecież miał świetny poprzedni sezon, zrozumiała nominacja

1

Fajnie to nazwał komentator, Semedo słabo gra przeciwko zamkniętym drużynom, bo woli szybkie rajdy wyprowadzać, to trener wprowadził Roberto, który dobrze się czuje w takich warunkach, i potem miał asystę :), Deu też fajnie poszarpał

0

Słabe Atleti, ale im się udało, po strzelonym golu graliśmy inny mecz, piękna akcja Deu-Gomes-Suarez szkoda ze tak niewiele zabrakło

0

zajechani reprezentacyjnie są

3

Nie rozumiem pewnych rzeczy, Deu siedział na trybunach nie zgrywał się z zespołem a teraz wchodzi "ratować" wynik, gdzie D. Suarez bardzo dobrze się sprawował i jest zgrany, po 2 Andre Gomes na prawym skrzydle - co on tam robi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?