SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie rozumiem pewnych rzeczy, Deu siedział na trybunach nie zgrywał się z zespołem a teraz wchodzi "ratować" wynik, gdzie D. Suarez bardzo dobrze się sprawował i jest zgrany, po 2 Andre Gomes na prawym skrzydle - co on tam robi
1
przegrywamy 1 mecz od 2 miesiecy i już płacz, ze wszystko przegramy. Boże ludzie co wy macie w głowach nasi piłkarze grają na wyjeździe z ATLETI! i jeszcze zajechani po reprezentacji
1
jeszcze Roberto
8
Atletico słabo gra, a my to nie wspomnę, ale są do ogrania :)
0
ja tam wiem, większość wyzywała zarząd za kwotę tranfseru!, bo 3 miesiące negocjowali i "wynegocjowali" kwotę odstepnego...
2
dawać Paulinho w 2 połowie to może coś ugramy...
0
Mówiłem, że Iniesta/Xavi powinni wygrać :), więc proszę z góry nie narzucać mi co ja robiłem w roku 2010, żeby zmienić temat i sugerować hipokryzję.
0
no dobra, ale w jakim roku te baraże były? co to ma wspólnego ze złotą piłką za rok 2016, w którym Ronaldo był słaby jak na swój poziom/ tylko bardzo dobry porównując do innych piłkarzy, dostał nagrodę za LM i EURO gdzie grał kaszane w 1 finale a w 2 go nawet nie było nie wspominając już o całym turnieju
2
złota piłka 2013 niezasłużona, a rok temu to juz w ogóle, słaby Ronaldo wygrywający przez świetne wyniki jego drużyn. W tym roku akurat jest to uzasadnione nałdował bramki ważnym rywalom w LM
0
Sprzedać szrot, kupić griezmana i pomicnika,a na obrone Marlon i ten nowy. Griezman za 2 lata moglby juz Suareza zastepowac na N, chociaz mam nadzieje ze dluzej bedzie grac
0
ludzie co wy macie w głowach on by dostał 2,6mln to jest ogromna kwota!
2
tylkoMadrid haha :) nick mówi wszystko, Pique nie pierwszy i ostatni "farbowany lis" w kadrze ważne, że daje z siebie wszystko, nie obraża Hiszpanii tylko chce wolności swojego terytorium do czego ma prawo
2
Zwierzęta nie kibice, powinni mu na kolanach dziękować za grę na mundialu w 2010 roku :)
1
pes gameplayowo nieźle, ale brakuje licencji i trybów gry niestety, poleciłbym tylko fanom pesa real madryt się np nazywa MD WHITE...
0
wejdź sobie na profil kartomania na yt on tam wszystko tłumaczy
0
no na boisku z Juve zagraliśmy świetnie, więc nie rozumiem odpowiedzi, która nic nie zmienia w tym temacie
5
Zwycięstwo na wyjeździe niedużym nakładem sił - jestem zadowolony :)
0
a 3:0 z Juventusem to co?
0
Suarez nie grał źle akurat dzisiaj
0
4-4-2 :O ? czy może Roberto/Iniesta na skrzydle
1
w piłce nożnej jest taka tendencja bramkowa, ktoś nastrzela bramek/ ładnych bramek, jest młody to się robi na niego straszny hype, po meczu z Barca już widziałem jak wiara mówiła, ze zamiast Iniesty w 11 roku powinien być Asensio
0
a będzie głosowanie co ma leciec w tvp?
0
nie pisze się dużej litery/spacji po strzałce memicznej pozdrawiam xD
10
3:0 i żenująca postawa oh my god
0
taa jak koledzy mi pisali, ze hehe barcelona spadnie z ligi :) maja za swoje
2
tu nie chodzi o piłkarzy w sensie osobistym, że dla nich będzie ciężko, tylko klubowym, gdzie piłkarz grający co 3dni padnie w trakcie sezonu i co klub zrobi? straci na jakości
1
Enrique rotował dużo składem w 1 sezonie, dzięki temu potem byliśmy w gazie w najważniejszej części sezonu, w drugim zajechał MSN i pod koniec przegraliśmy prawie ligę :)
0
Ciekawe jakbyśmy wyglądali grając 4-4-2 np ? w pomocy Busi-Iniesta-Rakitic/Paulinho-Roberto a w ataku Messi Suarez
0
to był ukryty żart denerwujący fanów PL ;)
4
Liverpool dzisiaj jako jedyny zespół z Anglii stracił punkty, nie powinno to dziwić bo jako jedyny grał z klubem z lepszej ligi- Sevilla