SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma to jak zespół skreślać na samym starcie, oj mam nadzieje ze sie jeszcze zdziwisz
0
kto mówił, że kwestią godzin ? ściekowe media
0
haha xD, no ale to smutne troche @Philllip przez swieza krew nie mam na mysli tylko naszej szkółki ale transfery młodszych piłkarzy :)
2
Martwi mnie to, że możemy sprowadzić znowu 29 latka czyli gościa, który pewnie pogra 2-3 sezony z dużą pensją,a my potrzebujemy świeżej krwi
0
dobra ale mamy piłkarza z bardzo dużymi zarobkami, starego na pewnie? 2-3 lata a potem nikt go nie bedzie chcial kupic przez jego wymagania zarobkowe :) a młodzi gdzie ?
1
Di Maria to był pomysł przed pójściem do Man United a nie teraz haha
0
fan Mario Kart = mój człowiek ;)
0
coś nie pykło xD
0
ok dzieki myslalem ze dzisiaj :O
0
za ile sie konczy okienko w Hiszpanii ?
1
chodziło o to, że gościu żyje jakimiś śmiesznymi stereotypami ;)
4
? o co ci chodzi z tym komentarzem "meskich" nie wolno różu lubić ?
0
dla nich to jest opłacalne tez dlatego, ze rywala oslabiaja ;)
7
Szkoda ze Martineza nie wykupili do tego marlona wypozyczyli... a 4 stoperem ma byc niby wiecznie kontuzjowany Verma...
3
dostawał bardzo dużo szans za Enrique i nie wypalił
9
Mam nadzieję, że ten pseudo Di Maria xDD to jakaś zagrywka żeby coś ugrać na Coutinho bo inaczej to DRAMAAAAAAT
0
nie wiadomo jak na treningach się pokazuje ;)
0
jeszcze tylko Cou i mamy niezla ekipe :)
http://www.futhead.com/17/squads/7768790/
0
Di Maria to szrot, do tego za satry... kolejny dziadek sprowadzany, my potrzebujemy świeżej krwi, która chce walczyć o trofea ... i przyszłości nie 2 letniej tylko 10
0
takie rzeczy się równolegle powinno robić chyba :P
2
haha, parodia goni parodie :D, jaki 4 stoper jak on bedzie miec zaraz kontuzje a do tego strasznie wiekowy, nie moge sie przestać śmiać z tego zarządu
0
Arda,Munir,Vermalen,Rafinha juz dawno powinni być poza klubem a tu juz 20 sierpień i dalej mamy wielce szeroką kadrę, ze szrotem tak naprawdę
0
30-50 mln na koty w worku jak Gomes? haha, tak marnujmy cały sezon niech cały świat ma z nas polewkę a Messi niech marnuje swoje ostatnie lata gry
0
hahaahaha, czy to ma być żart ? dostaliśmy 222mln za Neya a oferujemy 80MLN W RATACH ? haha ten zarząd to jest wałek na wałku i te śmieszne zmienne
3
żeby się nie stał tylko kozłem ofiarnym porażek :)
0
a każdy Polak to złodziej i pijak ;)
1
kibole wycierają agresję patriotyzmem, bo założy jakąś głupią koszulkę z orzełkiem to wielki patriota ? ci ludzie to agresorzy, do tego traktujący inność jako coś co trzeba wybić co jest po prostu chore
0
pamiętam jak z Mathieu się smiali, a potem brame w el classico rąbnął :)
3
ale smutne to jest, siedzę w internecie a tam wszyscy mają z nas polewkę ..., kilka lat temu bali się nas
transfer 29 latka z Chin za 40!mln, który został wybrany najgorszym piłkarzem Totków (4 transfer w historii barcy)
Bierność transferowa i przy budżecie ok 250mln niemożność kupna nawet 1!, obiecującego piłkarza
baty 5-1 od Realu
zastąpienie 3 piłkarza świata jakimś Deulofeu?
masa niepotrzebnych piłkarzy w kadrze, bo nawet sprzedać nie umieją (a jak już to za bezcen)
dramat...
0
a z Roberto co było ? narzekanie jaki to on jest słaby, sprzedać nie wystawiać, aż do teraz gdzie masa osób widzi go w 1 składzie