0

Nie ma to jak zespół skreślać na samym starcie, oj mam nadzieje ze sie jeszcze zdziwisz

0

kto mówił, że kwestią godzin ? ściekowe media

0

haha xD, no ale to smutne troche @Philllip przez swieza krew nie mam na mysli tylko naszej szkółki ale transfery młodszych piłkarzy :)

2

Martwi mnie to, że możemy sprowadzić znowu 29 latka czyli gościa, który pewnie pogra 2-3 sezony z dużą pensją,a my potrzebujemy świeżej krwi

0

dobra ale mamy piłkarza z bardzo dużymi zarobkami, starego na pewnie? 2-3 lata a potem nikt go nie bedzie chcial kupic przez jego wymagania zarobkowe :) a młodzi gdzie ?

1

Di Maria to był pomysł przed pójściem do Man United a nie teraz haha

0

fan Mario Kart = mój człowiek ;)

0

coś nie pykło xD

0

ok dzieki myslalem ze dzisiaj :O

0

za ile sie konczy okienko w Hiszpanii ?

1

chodziło o to, że gościu żyje jakimiś śmiesznymi stereotypami ;)

4

? o co ci chodzi z tym komentarzem "meskich" nie wolno różu lubić ?

0

dla nich to jest opłacalne tez dlatego, ze rywala oslabiaja ;)

7

Szkoda ze Martineza nie wykupili do tego marlona wypozyczyli... a 4 stoperem ma byc niby wiecznie kontuzjowany Verma...

3

dostawał bardzo dużo szans za Enrique i nie wypalił

9

Mam nadzieję, że ten pseudo Di Maria xDD to jakaś zagrywka żeby coś ugrać na Coutinho bo inaczej to DRAMAAAAAAT

0

nie wiadomo jak na treningach się pokazuje ;)

0

jeszcze tylko Cou i mamy niezla ekipe :)

http://www.futhead.com/17/squads/7768790/

0

Di Maria to szrot, do tego za satry... kolejny dziadek sprowadzany, my potrzebujemy świeżej krwi, która chce walczyć o trofea ... i przyszłości nie 2 letniej tylko 10

0

takie rzeczy się równolegle powinno robić chyba :P

2

haha, parodia goni parodie :D, jaki 4 stoper jak on bedzie miec zaraz kontuzje a do tego strasznie wiekowy, nie moge sie przestać śmiać z tego zarządu

0

Arda,Munir,Vermalen,Rafinha juz dawno powinni być poza klubem a tu juz 20 sierpień i dalej mamy wielce szeroką kadrę, ze szrotem tak naprawdę

0

30-50 mln na koty w worku jak Gomes? haha, tak marnujmy cały sezon niech cały świat ma z nas polewkę a Messi niech marnuje swoje ostatnie lata gry

0

hahaahaha, czy to ma być żart ? dostaliśmy 222mln za Neya a oferujemy 80MLN W RATACH ? haha ten zarząd to jest wałek na wałku i te śmieszne zmienne

3

żeby się nie stał tylko kozłem ofiarnym porażek :)

0

a każdy Polak to złodziej i pijak ;)

1

kibole wycierają agresję patriotyzmem, bo założy jakąś głupią koszulkę z orzełkiem to wielki patriota ? ci ludzie to agresorzy, do tego traktujący inność jako coś co trzeba wybić co jest po prostu chore

0

pamiętam jak z Mathieu się smiali, a potem brame w el classico rąbnął :)

3

ale smutne to jest, siedzę w internecie a tam wszyscy mają z nas polewkę ..., kilka lat temu bali się nas

transfer 29 latka z Chin za 40!mln, który został wybrany najgorszym piłkarzem Totków (4 transfer w historii barcy)
Bierność transferowa i przy budżecie ok 250mln niemożność kupna nawet 1!, obiecującego piłkarza
baty 5-1 od Realu
zastąpienie 3 piłkarza świata jakimś Deulofeu?
masa niepotrzebnych piłkarzy w kadrze, bo nawet sprzedać nie umieją (a jak już to za bezcen)

dramat...

0

a z Roberto co było ? narzekanie jaki to on jest słaby, sprzedać nie wystawiać, aż do teraz gdzie masa osób widzi go w 1 składzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?