16

za słaby na barce mówili, piękna asysta w półfinale LM, wciąż się zastanawiam dlaczego się go pozbyli...

0

na Verattiego i Eriksena równoczesnie to tylko w FIFIE kupisz ;) niestety

0

Marzy mi się Veratti w Barcelonie :), tylko kurcze ciekawi mnie kto będzie grać w przyszłym sezonie na ŚPO, Iniesta wiekowy i często łapie kontuzje niestety

0

Świetne el classico ;), sytuacje po obu stronach piękne parady bramkarskie, strzały przeważył geniusz jednego gracza :), Ronaldo bardzo brakowało realowi tak samo jak Ramosa, który zachował się strasznie głupio

0

dostał słaby bayern, i pomoc sędziów

0

dlaczego niby mezczyznie nie przystoi płakac co ty za glupoty piszesz?

5

kurde nie wiem co oni odwalili w tym pierwszym meczu, teraz bardzo dobrze graja gydy chociaz w polowie tak dobrze grali tydzien temu to teraz by nie bylo takiego dramatu :(

0

spojrzałem na mecz z PSG bo wielu kontrowersji tam nie widzę :( tylko ten masche

1

rzeczywiście masz rację ;) ale coś tam chyba jeszcze do Barcy spornego było (w sensie, ze cos z PSG)

0

podwójną ? ja liczę na Juve/Atleti ;)

3

nic ciekawego sobą nie prezentuje

1

to jest wina sędziego oczywiście !, ale cwiercfinal tak wielkiego turnieju jak LM i takie szkolne bledy ? jak poziom sędziowania to takie dno gdzie są powtórki

21

ale mam ból ****, u nas jedna sporna akcja wielka wrzawa w internecie UEFALONA itp... teraz co real zrobił to jest parodia na kółkach ! , 2 gole ze spalonego itp ech....

0

Gomes wchodzi zabijcie mnie

0

po co argumentowac, kazdy widzi jak jest, zachowanie przy 1 bramce dramat

0

Kto tego Dybale kryje ? Masche kilka korów przed nim

1

Ale przecież, na tak dużym poziomie piłkarskim, każdy element musi grać przynajmniej przyzwoitym poziomie... wpuśćmy na środek obrony jakiegoś gostka z ekstraklasy i zobaczymy czy nie wpłynie to na wyniki druzyny ;)

0

Messi nie zagra w pomocy ;), albo pozycja klasycznej 10 za plecami Suareza, albo prawie skrzydło

0

tylko jaki dobry piłkarz się pogodzi z rolą rezerwowego ? ;)

2

ale trzeba mieć niezłe jaja i klasę, żeby to powiedzieć publicznie ;)

0

Świat jest chory i przegnity tą poprawnością polityczną, żeby człowiek w 21 wieku nie mógł powiedzieć tego co myśli i to w normalny sposób ... bo od razu pozwy, kary, zasada wolności słowa działa w sposób: mów jak my chcemy, żebyś mówił

0

chodziło mi o to, że mecze z takim bayernem będą nas kosztować o wiele więcej wysiłku niż np leicester(nie ujmując mistrzowi Angli ale pilkarsko to nie ta półka )

0

ale z drugiej strony trafienie na teoretycznie slabszy klub skutkuje tym ze druzyna mniej musi z siebie dac zeby przejsc dalej

1

AS Monaco/Borussia z pilkarskiego punktu widzenia ;) bedzie ciekawie a z nimi nie gralismy ile mozna grac z bayernami atleticami itp
chociaż wolałbym leicester bo na papierze wydaje się najłatwiejszym rywalem no ale wiadomo jak te "na papierze" wygląda czasami

2

mam nadzieję, że w 1/4 dostaniemy w końcu coś innego niż bayern/atleti... fajnie byłoby dostać monaco bo ładną piłkę grają, a leicester jest już zarezerwowany dla kogoś innego ;)

0

ciezko zeby w sezonie 2012/13 go wpuszczali często, gdy mielismy w pomocy Xaviego,Inieste,Fabregasa a do nich nie miał startu

3

Za czasów thiago mielismy taką pomoc, że nie mógł się biedny chłopak przebic ;) ciezko tu kogokolwiek winic

0

Mam nadzieję, że Sevilla utrze nosa tym angolom ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?