SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
za słaby na barce mówili, piękna asysta w półfinale LM, wciąż się zastanawiam dlaczego się go pozbyli...
0
na Verattiego i Eriksena równoczesnie to tylko w FIFIE kupisz ;) niestety
0
Marzy mi się Veratti w Barcelonie :), tylko kurcze ciekawi mnie kto będzie grać w przyszłym sezonie na ŚPO, Iniesta wiekowy i często łapie kontuzje niestety
0
Świetne el classico ;), sytuacje po obu stronach piękne parady bramkarskie, strzały przeważył geniusz jednego gracza :), Ronaldo bardzo brakowało realowi tak samo jak Ramosa, który zachował się strasznie głupio
0
dostał słaby bayern, i pomoc sędziów
0
dlaczego niby mezczyznie nie przystoi płakac co ty za glupoty piszesz?
5
kurde nie wiem co oni odwalili w tym pierwszym meczu, teraz bardzo dobrze graja gydy chociaz w polowie tak dobrze grali tydzien temu to teraz by nie bylo takiego dramatu :(
0
spojrzałem na mecz z PSG bo wielu kontrowersji tam nie widzę :( tylko ten masche
1
rzeczywiście masz rację ;) ale coś tam chyba jeszcze do Barcy spornego było (w sensie, ze cos z PSG)
0
podwójną ? ja liczę na Juve/Atleti ;)
3
nic ciekawego sobą nie prezentuje
1
to jest wina sędziego oczywiście !, ale cwiercfinal tak wielkiego turnieju jak LM i takie szkolne bledy ? jak poziom sędziowania to takie dno gdzie są powtórki
21
ale mam ból ****, u nas jedna sporna akcja wielka wrzawa w internecie UEFALONA itp... teraz co real zrobił to jest parodia na kółkach ! , 2 gole ze spalonego itp ech....
0
Gomes wchodzi zabijcie mnie
0
po co argumentowac, kazdy widzi jak jest, zachowanie przy 1 bramce dramat
0
Kto tego Dybale kryje ? Masche kilka korów przed nim
1
Ale przecież, na tak dużym poziomie piłkarskim, każdy element musi grać przynajmniej przyzwoitym poziomie... wpuśćmy na środek obrony jakiegoś gostka z ekstraklasy i zobaczymy czy nie wpłynie to na wyniki druzyny ;)
0
Messi nie zagra w pomocy ;), albo pozycja klasycznej 10 za plecami Suareza, albo prawie skrzydło
0
tylko jaki dobry piłkarz się pogodzi z rolą rezerwowego ? ;)
2
ale trzeba mieć niezłe jaja i klasę, żeby to powiedzieć publicznie ;)
0
Świat jest chory i przegnity tą poprawnością polityczną, żeby człowiek w 21 wieku nie mógł powiedzieć tego co myśli i to w normalny sposób ... bo od razu pozwy, kary, zasada wolności słowa działa w sposób: mów jak my chcemy, żebyś mówił
27
http://www.fangol.pl/view/205520/busquets-pokazal-kante?barc
0
chodziło mi o to, że mecze z takim bayernem będą nas kosztować o wiele więcej wysiłku niż np leicester(nie ujmując mistrzowi Angli ale pilkarsko to nie ta półka )
0
ale z drugiej strony trafienie na teoretycznie slabszy klub skutkuje tym ze druzyna mniej musi z siebie dac zeby przejsc dalej
1
AS Monaco/Borussia z pilkarskiego punktu widzenia ;) bedzie ciekawie a z nimi nie gralismy ile mozna grac z bayernami atleticami itp
chociaż wolałbym leicester bo na papierze wydaje się najłatwiejszym rywalem no ale wiadomo jak te "na papierze" wygląda czasami
2
mam nadzieję, że w 1/4 dostaniemy w końcu coś innego niż bayern/atleti... fajnie byłoby dostać monaco bo ładną piłkę grają, a leicester jest już zarezerwowany dla kogoś innego ;)
31
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p480x480/17200901_673447896191912_2843396078393623772_n.png?oh=01f2909ec7b0256fd6dc24290714f03d&oe=596ECC09
Jak tak będzie to padne, ze śmiechu :D
0
ciezko zeby w sezonie 2012/13 go wpuszczali często, gdy mielismy w pomocy Xaviego,Inieste,Fabregasa a do nich nie miał startu
3
Za czasów thiago mielismy taką pomoc, że nie mógł się biedny chłopak przebic ;) ciezko tu kogokolwiek winic
0
Mam nadzieję, że Sevilla utrze nosa tym angolom ;)