SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Osobiście nie mam nic do Neymara, jeżeli chodzi o przejście za kasą, jego życie jego sprawa, denerwuje mnie tylko jak się zachowywał przez te tygodnie ukrywając swoją chęć transferu i przez to ponad cwierc okienka musielismy czekac na jego szanowna decyzje
0
Jak mają kasę to płacą, piłka nożna to jest też biznes to z jakiej paki zakazywać komuś kupowania? arab nie zmusza piłkarzy do przejścia do nich czy też podpisania kontraktu ...
0
świat idzie do przodu, europa się rozwija, a piłka jako najpopularniejszy sport razem z nim
1
Monaco wyprzedał pół składu niestety, więc małe szanse, że coś ugrają niestety :)
0
złotem dla PSG, ale Barcelona nie powinna sobie na takie coś pozwolić
2
Nie mam słów już na tego Neymara, gościu gra w klubie gdzie może zdobyć wszystko, uczestniczy w historicznym ataku MSN i co ? takie szopki odstawia, że masakra. Przez chyba? 2 tygodnie nie powie oficjalnie, czy chce do tego PSG a barcelona musi czekać na jego łaskawą odpowiedź, odwala manianę do potegi ruszając na nowego kolegę jakby mu matkę zabił, a wszystko za pieniędzmi...
Ciekawe co będzie jak się obudzi w "kajdanach" PSG zdobywając puchar Francji i odpadająć kolejny raz z rzędu w 1/4 LM :)
0
180mln + veratti to chyba w jakiejś bajce xD, PSG nam go nie odda
0
Neymar akurat piłkarzem jest wybitnym, ale z głową coś ma i nie wiadomo ile tak pociągnie...
0
to co zrobił Neymar to jest jakiś dramat, powinien odejść z klubu, co to ma być w ogóle, że saga się ciągnie tak długo a piłkarz nic nie mowi o transferze, a Barcelona MUSI czekać za piłkarzem czy łaskawie powie czy chce odejść...
0
5 letni kontrakt, i szejk, który zamiast go puścić jeszcze zastraszy :) (via Vera)
0
Ja zacząłem dosyć późno w sezonie 2005/06 od Messiego :)
0
tylko z tym dawaniem szans może skończyć się jak w poprzednim sezonie z płakaniem, że nie mamy ławki
0
nie mogą nawet kilku milionów wynegocjować za reprezentanta Francji, i nie potrafią kupić 29 latka z Chin za 25mln po prostu dramat
1
po co nam taki stary piłkarz jeszcze z jakiejś Chińskiej ligi, i my mamy walczyć z takimi transferami o wszystkie puchary? czy zarząd sobie kpi z kibiców ?
2
20mln to on nie był wart bo transfer był przepłacony ;), nawet jeśli to teraz ma 33 lata raczej wątpie, że ktoś by dał więcej niż kilka milionów
1
jaką poprawność ?
1
ale mnie denerwują takie komentarze, Messi wziął ślub i muszą być jakieś głupkowate nawiązania do CR7, co ci gościu do tego co on robi poza boiskiem ?, nikomu krzywdy nie robi a to jest najważniejsze
2
Jak zagrał Gomes, bo widziałem tylko karne ?
0
Henry Eto'o Messi to był atak, i 6 pucharów w roku razem z nim
0
puszczą jakieś ploty jeszcze w mediach o przenosinach, problemach rodzinnych i sprawa tego drugiego będzie cichnąć
0
narzekania zawsze będą, pamiętam jak na Suareza płakali, co teraz wydaje się wręcz komiczne
0
Ja nie wierzyłem, ale chciałem zobaczyć CR7 w United
8
"Media donoszą, że Perez przekonał Ronaldo do pozostania w RM"
kurde, chyba okaże się, że te odejście z realu to tak naprawdę temat zastępczy bardzo dobrze zrobiony
0
Zarząd musi spiąć tyłek, bo musimy mieć Verattiego !, bo taki pseudo talent jak rok temu Gomes (typu Sanches) może nam zespsuć sezon
0
podoba mi się ta teoria, w sumie bardzo dobrze zrobiona
0
nie widzę Ronaldo w USA jest zbyt ambitny, w United to by się oglądało
0
Co myślicie o temacie odejścia Ronaldo z realu ? głupie plotki, czy prawdopodobnie prawda? Derby bez rywalizacji CR7 D10S, nie będą już wyglądały tak samo
0
najbardziej Januszowy argument piłkarski: BO MA WIĘCEJ W KANADYJCE!!!!, ludzie ogarnijmy się statystyki nie grają
4
Iniesta nie może mieć już tyle meczów w nogach, często powinien wchodzić z ławki bądź grać tylko w tych ważniejszych meczach o ile forma pozwoli
1
saga z Fabregasem się przypomina, mam nadzieję że się sprowadzeniem skończy !