SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
cóż za żałosny komentarz, Cou to klasa światowa mimo wszystko Barcelona to inny styl gry, nie ma już tyle miejsca co w Anglii, musi się dopasować. A co do Dembele czego ty oczekiwałeś od gościa, który wraca po 2 kontuzjach ?
12
fatalny to ty jesteś cytując klasyka
11
Komitet ds. Rozgrywek z rozumem i godnością człowieka, brawo.
1
Nie mogę na gościa patrzeć, jak to się stało, że taki typ jest prezesem najlepszej ligi świata ?
0
powinni to nagłośnić, rasizm to jest duży temat i niezłą kare powinien za świńskie zachowanie dostać
0
ciekawe kiedy Mina zadebiutuje
0
ja tam wiem czy frajerem, dostanie niezłą kasę może go znowu wypożyczą i bedzie dobrze
0
jak się zaprezentował Coutinho ? bo nie było mi dane obejrzeć meczu
3
no ale z Valencia nam to nie pomogło , karma :D
3
gościu głupot nie gadaj, wątpliwą klasę? Rakitić robi mega robotę w środku pola
0
jeszcze za młody
4
jak suarez się zasmiał to zółta, jak faul taktyczny nic
2
juz nie przesadzajmy, mecz PSG Real będzie jak równy z równym, real zawsze się spina na LM
0
a to co inne dochody klubu to się już nie liczą, cóż za głupi przepis
0
i ciekawe jak to niby zakażą, wszystkich wypożyczeń?
0
nie zasługuje bo ty tak mówisz?, nie to nie jest chore, jest to całkowicie zrozumiałe przez to jakie zyski oni generują
0
oh my god dawno takich głupot nie czytałem, kto jest w stanie płacić takie pieniądze lekarzom za zabieg ? piłka nożna to sport tak dochodowy, że te pensje są uzasadnione przez rynek, a kto ci lekarzowi da ileś milionów za leczenie ? chyba w bajkach
0
nadal nie rozumiem twojego wytłumaczenia "Zrywanie ścięgna przez presję" ?
0
ale po co ten Griezman za kogo ?
0
taktyka wrzutka na bale/ronaldo przestaje działać to i wyniki gorsze
0
nadal bym przyjął jakiegoś śp, tylko nie wiem kogo ale zamiast Griezmana bo nie widze dla niego u nas miejsca ;)
0
nie zasługuje bo ty tak mówisz? , piłka jest jednym z najpopularniejszych sportów, a Messi jednym z najlepszych graczy w historii tej dyscypliny
0
dlaczego usunięto mój komentarz związany z "trollem" bo nie rozumiem ?
9
chyba Bartomeu, bo espanyol jest w tyle w lidze za leganes :)
32
Komentarz usunięty
6
Dziennikarstwo obecnych czasów to jest jakiś dramat, tylko afery nakręcać itp, ale z czego to wynika? bo ludzie w takie pierdoly klikaja i maja za to pieniadze
1
tylko Milan to średniak w lidze Włoskiej, która jest do tego słabsza od Hiszpanskiej
3
nie za dużo tych graczy ofensywnych z Griezmanem?
4
najlepsze jest, że w internecie piszą często o remontadzie z PSG "biggest robbery in football history" a o tych spalonych realu i kartek casemiro nikt nie wspomni xD
0
ale bieda z tą kontuzją