2

cóż za żałosny komentarz, Cou to klasa światowa mimo wszystko Barcelona to inny styl gry, nie ma już tyle miejsca co w Anglii, musi się dopasować. A co do Dembele czego ty oczekiwałeś od gościa, który wraca po 2 kontuzjach ?

12

fatalny to ty jesteś cytując klasyka

11

Komitet ds. Rozgrywek z rozumem i godnością człowieka, brawo.

1

Nie mogę na gościa patrzeć, jak to się stało, że taki typ jest prezesem najlepszej ligi świata ?

0

powinni to nagłośnić, rasizm to jest duży temat i niezłą kare powinien za świńskie zachowanie dostać

0

ciekawe kiedy Mina zadebiutuje

0

ja tam wiem czy frajerem, dostanie niezłą kasę może go znowu wypożyczą i bedzie dobrze

0

jak się zaprezentował Coutinho ? bo nie było mi dane obejrzeć meczu

3

no ale z Valencia nam to nie pomogło , karma :D

3

gościu głupot nie gadaj, wątpliwą klasę? Rakitić robi mega robotę w środku pola

0

jeszcze za młody

4

jak suarez się zasmiał to zółta, jak faul taktyczny nic

2

juz nie przesadzajmy, mecz PSG Real będzie jak równy z równym, real zawsze się spina na LM

0

a to co inne dochody klubu to się już nie liczą, cóż za głupi przepis

0

i ciekawe jak to niby zakażą, wszystkich wypożyczeń?

0

nie zasługuje bo ty tak mówisz?, nie to nie jest chore, jest to całkowicie zrozumiałe przez to jakie zyski oni generują

0

oh my god dawno takich głupot nie czytałem, kto jest w stanie płacić takie pieniądze lekarzom za zabieg ? piłka nożna to sport tak dochodowy, że te pensje są uzasadnione przez rynek, a kto ci lekarzowi da ileś milionów za leczenie ? chyba w bajkach

0

nadal nie rozumiem twojego wytłumaczenia "Zrywanie ścięgna przez presję" ?

0

ale po co ten Griezman za kogo ?

0

taktyka wrzutka na bale/ronaldo przestaje działać to i wyniki gorsze

0

nadal bym przyjął jakiegoś śp, tylko nie wiem kogo ale zamiast Griezmana bo nie widze dla niego u nas miejsca ;)

0

nie zasługuje bo ty tak mówisz? , piłka jest jednym z najpopularniejszych sportów, a Messi jednym z najlepszych graczy w historii tej dyscypliny

0

dlaczego usunięto mój komentarz związany z "trollem" bo nie rozumiem ?

9

chyba Bartomeu, bo espanyol jest w tyle w lidze za leganes :)

32

Komentarz usunięty

6

Dziennikarstwo obecnych czasów to jest jakiś dramat, tylko afery nakręcać itp, ale z czego to wynika? bo ludzie w takie pierdoly klikaja i maja za to pieniadze

1

tylko Milan to średniak w lidze Włoskiej, która jest do tego słabsza od Hiszpanskiej

3

nie za dużo tych graczy ofensywnych z Griezmanem?

4

najlepsze jest, że w internecie piszą często o remontadzie z PSG "biggest robbery in football history" a o tych spalonych realu i kartek casemiro nikt nie wspomni xD

0

ale bieda z tą kontuzją

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?