SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie on tu pisze coś o Messim bo nie widze ?
3
http://zippy.gfycat.com/SelfassuredSpiffyBlackandtancoonhound.webm
Co ci sędziowie ? widzą jak Ronaldo nurkuje mecz w mecz a i tak przyznają karne za takie coś ?
1
Myślcie przecież nie powie, że Arsenal jest słabszy od Barcy. Kanonierzy od lat są średnim zespołem. Sanchez zrobił krok do tyłu ciekawi mnie co by było z Arsenalem jakby go nie kupili
0
Ja właśnie dlatego miałem pewną sympatię do tego klubu. Trzej polskich grajków, szanowany przeze mnie trener, który z średniaka zrobił świetną ekipę. Szkoda, że wszyscy poodchodzili. Trochę irytował szum w mediach ale mnie nie zbyt to interesowało.
0
Dlaczego szkoda ?
0
Najbardziej imo potrzebujemy pomocnika lub PO. Marzy mi się Koke no ale sprowadzenie go czy jest możliwe ? na PO nie mam nawet pomysłu kogo Barca mogłaby sprowadzić.
0
Spójrz na kadrę Niemiec, dla mnie Simeone to co zrobił z Atletico to czysty geniusz trenerski z Średnio dobrego klubu, najwyżej na LE zrobił mistrza Hiszpanii i finaliste LM :)
0
Przecież nie było katastrofy ... graliśmy w miarę przyzwoicie, może nie jak geniusze ale zawsze coś. Solidna obrona i kilka niezłych akcji. Chociaż kontry i brak skutecznosci razily w oczy.
0
Pewnie Adriano, Montoya jakiś konflikt z trenerem ?, a Douglas kto to jest ???
0
No to Douglas na PSG !
0
Busquets zagrał świetne zawody, a Suarez zmieniał się pozycjami z Messim i Neymarem ...
4
Widzę piłkarze dumni z wyczynu Messiego, wszyscy na fejsie chwalą się selfie z naszym crackiem :)
3
Co cię obchodzi rm.pl ?, obecnie masz tam największe skupisko sezonowców więc co się dziwić ?
5
Coke coś tam sapał do Neya, który go wyśmiał :D
0
Z tego co wiem Baynern nie jest skory do takich "wielkich transferów" Messi ? jeśli już bardziej pasowałoby PSG/City chociaż to dla mnie i tak absurd
0
To na kogo według ciebie opłaca się głosować ?
0
fm ma lepsza fabule
0
Hahah, a bo to nas rząd to nie jest zakłamany ? a lewica to najgorsze zło w tym świecie imo. Pracujesz w jakimś urzędzie może :v ?
0
Twój nick made my day
4
Nie powiedziałbym, że mecze towarzyskie reprezentacji są jakimś wskaźnikiem i bez tego wiemy, że obecnie Real jest w wyśmienitej formie
0
Rozumiem coś tam ponarzekać ale na tej stronie jest tego masa ciągle płacz i płacz, ładny mecz + to tylko towarzyski to i tak niektórzy muszą po raz kolejny jad wylewać
1
Sam jesteś amator, bardzo ładnie grają a to tylko mecz towarzyski ale oczywiście trzeba powyzywać i popłakać bo bez tego ani rusz
1
Do tego Szczęsny bardzo solidny bramkarz, Krychowiak kto wie może niedługo jako top dp ? (życzę mu tego), Piszczek wciąż na PO odwala świetną robotę, choć niestety się stażeje. A Sebek Mila taki polski pirlo :D
2
Dziękuje Leo za te wszystkie lata, za tę magię, którą daną mi było oglądać. Dieki Leo kibicuję Barcelonie i jestem z tego dumny, będzie dla mnie zawsze moim ulubionym piłkarzem Vamos Leo !
0
Ogólnie ja chciałbym widzieć jakiegoś trenera z prawdziwego zdarzenia w reprezentacji (coś jak Leo B.) bo mamy klasowych piłkarzy a dawno takich nie było to już nie tylko trójka z Dortmundu :P
1
Mila Polski pirlo :)
0
Halilovic ?/ szkółka juniorów :D
1
Mam to samo uwielbiam hiszpańskich pomocników szczególnie z takim talentem :))
0
W Fifie S. Roberto ma potencjał 84 (taki sam jak Koke ) nie wiem kto tam te statystyki robi
0
Powiedziałbym, że zarazem "most hated" :)