0

Gdzie on tu pisze coś o Messim bo nie widze ?

3

http://zippy.gfycat.com/SelfassuredSpiffyBlackandtancoonhound.webm

Co ci sędziowie ? widzą jak Ronaldo nurkuje mecz w mecz a i tak przyznają karne za takie coś ?

1

Myślcie przecież nie powie, że Arsenal jest słabszy od Barcy. Kanonierzy od lat są średnim zespołem. Sanchez zrobił krok do tyłu ciekawi mnie co by było z Arsenalem jakby go nie kupili

0

Ja właśnie dlatego miałem pewną sympatię do tego klubu. Trzej polskich grajków, szanowany przeze mnie trener, który z średniaka zrobił świetną ekipę. Szkoda, że wszyscy poodchodzili. Trochę irytował szum w mediach ale mnie nie zbyt to interesowało.

0

Dlaczego szkoda ?

0

Najbardziej imo potrzebujemy pomocnika lub PO. Marzy mi się Koke no ale sprowadzenie go czy jest możliwe ? na PO nie mam nawet pomysłu kogo Barca mogłaby sprowadzić.

0

Spójrz na kadrę Niemiec, dla mnie Simeone to co zrobił z Atletico to czysty geniusz trenerski z Średnio dobrego klubu, najwyżej na LE zrobił mistrza Hiszpanii i finaliste LM :)

0

Przecież nie było katastrofy ... graliśmy w miarę przyzwoicie, może nie jak geniusze ale zawsze coś. Solidna obrona i kilka niezłych akcji. Chociaż kontry i brak skutecznosci razily w oczy.

0

Pewnie Adriano, Montoya jakiś konflikt z trenerem ?, a Douglas kto to jest ???

0

No to Douglas na PSG !

0

Busquets zagrał świetne zawody, a Suarez zmieniał się pozycjami z Messim i Neymarem ...

4

Widzę piłkarze dumni z wyczynu Messiego, wszyscy na fejsie chwalą się selfie z naszym crackiem :)

3

Co cię obchodzi rm.pl ?, obecnie masz tam największe skupisko sezonowców więc co się dziwić ?

5

Coke coś tam sapał do Neya, który go wyśmiał :D

0

Z tego co wiem Baynern nie jest skory do takich "wielkich transferów" Messi ? jeśli już bardziej pasowałoby PSG/City chociaż to dla mnie i tak absurd

0

To na kogo według ciebie opłaca się głosować ?

0

fm ma lepsza fabule

0

Hahah, a bo to nas rząd to nie jest zakłamany ? a lewica to najgorsze zło w tym świecie imo. Pracujesz w jakimś urzędzie może :v ?

0

Twój nick made my day

4

Nie powiedziałbym, że mecze towarzyskie reprezentacji są jakimś wskaźnikiem i bez tego wiemy, że obecnie Real jest w wyśmienitej formie

0

Rozumiem coś tam ponarzekać ale na tej stronie jest tego masa ciągle płacz i płacz, ładny mecz + to tylko towarzyski to i tak niektórzy muszą po raz kolejny jad wylewać

1

Sam jesteś amator, bardzo ładnie grają a to tylko mecz towarzyski ale oczywiście trzeba powyzywać i popłakać bo bez tego ani rusz

1

Do tego Szczęsny bardzo solidny bramkarz, Krychowiak kto wie może niedługo jako top dp ? (życzę mu tego), Piszczek wciąż na PO odwala świetną robotę, choć niestety się stażeje. A Sebek Mila taki polski pirlo :D

2

Dziękuje Leo za te wszystkie lata, za tę magię, którą daną mi było oglądać. Dieki Leo kibicuję Barcelonie i jestem z tego dumny, będzie dla mnie zawsze moim ulubionym piłkarzem Vamos Leo !

0

Ogólnie ja chciałbym widzieć jakiegoś trenera z prawdziwego zdarzenia w reprezentacji (coś jak Leo B.) bo mamy klasowych piłkarzy a dawno takich nie było to już nie tylko trójka z Dortmundu :P

1

Mila Polski pirlo :)

0

Halilovic ?/ szkółka juniorów :D

1

Mam to samo uwielbiam hiszpańskich pomocników szczególnie z takim talentem :))

0

W Fifie S. Roberto ma potencjał 84 (taki sam jak Koke ) nie wiem kto tam te statystyki robi

0

Powiedziałbym, że zarazem "most hated" :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?