0

piotr1985 jak dla mnie czytanie większości komentarzy i tak jest bezsensu bo to sami hejterzy i tylko można dostać zawrotu głowy :), a prawdziwi kibice realu niestety toną w morzu zawiści tychże ludzi. A co do transferu jest genialny młody, perspektywiczny piłkarz za taką cenę - bajka :)

0

19 mln - Song w Barcelonie na oficjalnej stronie klubu :)

0

barttekvisca można prosić link bo nie mogę znaleźć :)

0

19 mln za takiego grajka, toż to bajka w dobie ówczesnego footballu, w którym coraz częściej wydaje się niebotyczne sumy .

0

Nieważne: Powiedziałeś "Najważniejsze jest utrzymanie rodziny" jakby nie wiadomo jak mało dostawali, to nie jest usprawiedliwienie idziesz za kasą to piłka nie jest twoja pasją tylko zawodem.

0

A co do Arsenalu to RvP odszedł do Manchesteru Utd za 24 mln -.-

0

Nie żebym bronił Arsenal ale staram się spojrzeć również z perspektywy kibiców Arsenalu

0

Bover a Figo to jak jest nazywany przez dużą część Cule (wiem ciągle ten sam argument ale jest podobnie) :)

0

Bover ja ich rozumiem, porównaj to z transferem figo Barcelona w słabej formie nic nie wygrywa (tak jak arsenal teraz) a ich Kapitan odchodzi wiem, że może to dziwne strony porównanie ale wydaje mi się, że trafne. Kibice Arsenalu chcą na pewno aby Song został i do tego jak zwykle na polskie standardy zaczyna się wyzywanie.

0

Świetny napastnik wysoki, genialnie gra głową, Hiszpan ale mimo tego jakoś nie widziałbym go u nas w składzie, gdzie napastnicy są raczej niscy i szybcy potrafiący bardzo szybko i skutecznie piłkę klepać.

0

suwiq : Jeśli chodzi o Cazorle to Wenger powiedział to z nutką ironii i było widać na jego twarzy uśmiech

0

Nie dziwię się, że czaruje Song to kluczowy gracz a Arsenal od lat nie ma trofeów, kibicuję kanonierom w lidze Angielskiej, Wenger zrobił świetne transfery i wątpię, że dostaniemy Songa

0

Dlaczego nie ma tutaj Ikera Casillasa należało mu się co on robił na Euro to bajka

0

Santana10 :
Mamy wystarczająco dużo napastników żeby zmienić Messiego w razie kontuzji, na prawej obronie może grać Puyol mamy zmienników na tę pozycję ostatni sezon pokazał, że trzeba mieć mocnych zmienników, jednym składem nie można grać.

0

"Nie mam zamiaru kłamać, mówiąc, że nie ma żadnego zainteresowania, ale jestem zawodnikiem Arsenalu i jestem tutaj szczęśliwy."
Song

0

Potrzebny jest nam zmiennik Sergio, kontuzja i kto zagra w destrukcji ? rozumiem na mecz z jakąś drużyną z drugiego końca tabeli, ale w Lidze mistrzów bez takiego piłkarza co uzupełnia defensywę, będzie bardzo ciężko.

0

Vidic pokaże Man City gdzie ich miejsce tak coś przeczuwam, najbardziej boję się jutrzejszego meczu siatkarzy wierzę w nich ale ostatnio nie pokazują dobrej formy, Rosja to potężny przeciwnik.

0

Jak dla mnie za rok może przyjść ryzyko zawsze będzie, w tym okienku powinni kupić raczej ŚO (choć wierzę w Bartę) ale to już decyzja zarządu

0

I bardzo dobry ruch, nie kupujemy już niepotrzebnie piłkarzy, którzy mogą się nie sprawdzić, tylko bezpiecznie wypożyczamy nie sprawdzi się to nie a jak tak można kupić .

0

Ale rywale widać, że z szacunkiem i bez spiny, będzie na pewno fajny mecz.

0

Powie ktoś czy na jakimś kanale cyfrowego polsatu będzie leciał mecz, byłbym bardzo wdzięczny :)

0

A rok temu mówił, żeby dać Ronaldo bo był królem strzelców, co za obłuda

0

Wątpię, że Barcelona ściągnie Songa Arsenal stracił juz RvP i chyba nie chce oddawać kolejnych czołowych graczy ...

0

Jak dla mnie potrzebny nam jest ŚO, choć cenię młodych graczy i mam nadzieję, że się wybiją to nie wiem czy w tym sezonie np Barta mógłby zagrać w pierwszym składzie w przypadku absencji np Puyola i Masche.

0

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy ten mecz leci na jakimś kanale na cyfrowym polsacie byłbym bardzo wdzięczny za informacje :)

0

Tak wgl grając w finale euro skład Hiszpanii to połowa piłkarzy barcelony :) nie może pogodzić się z tym, że nic nie mógł zrobić

0

Balotelli nie będzie nigdy grał w barcelonie, jest zbyt zuchwały, do tego jest po prostu za słaby :) Villa,Messi i Sanchez w porównaniu z nim to jakby porównywać ligę angielską do ekstraklasy

0

ŚO to chyba teraz będzie priorytet

0

Tito to nie Pep jak dla mnie i denerwują mnie trochę te porównania, na pewno potrafi się dobrze wypowiedzieć, z szacunkiem.

0

Ale byk ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?