0

Dobrym wyjściem byłby Luiz, który potrafi rozegrać piłkę z obrony (czego nam brakowało przy absencji Pique), lub Martinez który mógłby w razie czego pójść na def pomocnika, Hummels będzie raczej nie możliwy (niedawno kontrakt podpisał i mówił ze w BVB czuje się dobrze), Silva raczej też odpada (drogi i milan go nie sprzeda) z tymi 22 letnimi obrońcami bym uważał (żeby nie było tak jak z Casecersem)

0

Fc Barcelonista , wolałbym nie komentować twojego postu, szczególnie , iż błędy samo podkreśla. Ukraina teraz 2 : 1 ogólnie ciesze się że prowadza trzeba wspomagać braci współorganizatorów

0

Alba dobrze, choć mam lekkie wątpliwości bo przy Danim i Albie tak ofensywnie grających w obronie będzie Pique/Masche I Puyol/Nowy def a oni jak, pewnie Tito ma już plan jak to pogodzić

0

Boenisch jak dla mnie porażka, karny z jego winy ( nie trzymał linii spalonego) jest absolutnie nie ograny Wawrzyniak byłby lepszy, grałby bardziej defensywnie co byłoby dobre przy wejściach Piszczka, i nie robiłby takich błędów...

0

Co do tego nie byłbym tego taki pewien bo nie powiedziałby do mediów "tak nie lubimy się z Ramosem" ale i tak Pique to profesjonalista i dogada się z Ramosem

0

Wypożyczenie byłoby dobrym wyjściem rozwinąłby się grając gdzieś w pierwszym składzie i wrócił

0

Tak ja tylko sugeruje decyzję podejmie zarząd , z tym bramkarzem racja nie jestem zwolennikiem Valdesa jak dla mnie bramkarz średni (nie słaby ale brakuje mu poziomem) choć bardzo go lubię.

0

Stwierdził fakt , ale cóż choć go nie lubię muszę oddać mu szacunek.

0

Pjotrass : taki suchar , że aż mi pranie wyschło

Czytałem oficjalną wypowiedź Gallianiego - powiedział, że nie ma szans na transfer Silvy, cóż trzeba znaleźć kogoś innego - może Martinez ?

0

Fajnie byłoby gdyby Argentyna zdobyło mistrzostwo świata i usta wszystkich krytykujących Messiego zamknęłyby się

0

@julas14 mu już nic nie pomoże to typowy troll nie ma co robić to rżnie głupa i myśli, że jest fajny jak go zminusujemy.

0

Wiadomo , nie żebym miał w stu procentach ale do poratlu madryckiego, tam też są inteligentni ludzi tylko przez tych warchołów i dzieciaków mają złą opinie, u nas na stronie też niektóre artykuły zmanipulowane ale bardzo trudno będąc dziennikarzem być obiektywny

0

Ja też się staram tam nie wchodzić, ale czasami można sobie wejść i pośmiać się, administracja też nie jest tam zbyt ogarnięta bo nie kasuje nic a u nas baniki lecą co jest dużym pozytywem

0

Whatis : True story, przykład Figo - przez zmianę klubu uznany przez cule jako judasz więc przechodzenie z realu do barcy (i na odwrót) jest dość ryzykowne

0

Messi93 daj zdjęcia takiego kubka

0

I żeby nikt nie pomyślał ze pisząc idioci miałem, któregoś z użytkowników na myśli :)

0

Urodzić się jako Messiego dziecko to też pewne piętno, mam nadzieję, że wszyscy nie będą od niego (jeśli będzie tej płci) wymagać, tego iż będzie podobny do ojca.

0

Madrista22 nie możliwym jest aby kibice sobie nie "ciśli" dlaczego - zawsze znajdą się jacyś sezonowcy bądź kibice z klapkami na oczach tak będzie zawsze trzeba być na to odporny, choć przyznam jest to bardzo trudne, a co do twojego komentarza, rzeczywiście nutka sarkazmu jest i to bardzo dobrze podana jednak po prostu może ludzie nie chcą widzieć tego typu komentarzy, radzę nie wdawać się z kłótnie z idiotami bo jak ktoś kiedyś powiedział : "nie kłóć się z głupcami bo sprowadzą cię do swojego poziomu i wygrają doświadczeniem"

0

Jeśli chodzi o Albę chyba jeden z lepszych wyborów jeśli chodzi o Lo, ma w sobie DNA barcy i nie będzie drogi w porównaniu do Bale'a, który jeszcze nie nadaję się do naszego stylu gry (jest świetny ale nie widzi mi się jak gra kombinacyjnie, on woli rajdem wedrzeć się pod bramkę rywala )

0

Piotr77 po przeczytaniu twojego komentarza wszedłem na polską stronę madrytu, niestety nie mam pozytywnych wieści, całkowity brak szacunku do piłkarzy (cytuje "messi jebany kurdupel " "Xavi-pies" ) jestem na fcbarca.com od kilku lat i takich komentarzy jest bardzo mało a tam to przecież co 2 taki jest.

0

To niech ten "średni klub europejski" się tam dostanie przypominam, iż nie zawsze europejskie kluby wygrywają owy puchar

0

Puchalkee - widzę, że to typowy hejter, już w kilku postach to pokazywał mam nadzieję, że zostanie zbanowany, lub coś w ten deseń, życzę Cuence szybkiego powrotu do zdrowia niech pokaże, iż jest godzien grać w 1 składzie

0

Jak dla mnie transfer tego piłkarza jest prawie niemożliwy w Milanie również potrzebują obrońcy, Nesta odchodzi - kto ma grać na środku ? Dobrym wyjściem dla barcelony byłby Martinez jednak to też sprawa do dyskusji ma to swoje wady i zalety.

0

Puchalkeee porównaj to z transferami Man City, przypominam ze barcelona zdobyła również w tym sezonie Klubowe mistrzostwo (rozgromiła przecież Santos) transfery były trafne i opłacalne, nie można wygrywać ciągle.

0

marcin1412 - taki już los znanych ludzi

0

Pedro znów w formie, Villa wraca , Afellay MVP meczu. Już widzę zniszczenie w napadzie

0

Narzekaniem nic nie zrobimy, bądźmy optymistami. Wróci nie będzie się męczył i pokaże, że zasługuję na grę w Barcelonie i jest świetnym skrzydłowym :)

0

wsadził - literówka

0

Wybaczcie za wulgaryzmy ale jakby mi tak ktoś w oko w sadził palec to bym się miał patrzeć, to też bym w mordę strzelił, Tito dobrze zrobił.

0

A mam takie pytanie (abstrahując od tego tematu) czy kupuje ktoś koszulkę z pepem ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?