SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi za całokształt :)
0
Ginal11 ja tam wiem miał bardzo dobry sezon w BVB, szanuję go i uważam, że miejsce w 32 mu się należy.
0
Genialny piłkarz, który już zapisał się na kartach piłkarskiej historii. Wierzę w niego jest genialny, ma to czego nam brakowało umiejętność strzelenia gola z dystansu i z niczego.
0
Znaczy będą niebieskie czy czarne
0
Nie są złe, mam pytanie troche amatorskie a 3 stroje to niebieskie czy czarne ?
0
Martinez przydałby się nam mógłby nieźle zastąpić Sergio i grac na środku obrony, jest też wysoki przyda się do główek, lubię gościa i chciałbym go widzieć u nas.
0
I znowu nic na tym nie zarobimy, szanuję Keitę i dziękuję mu za wszystko ale i tak szkoda ;/
0
Jak dla mnie potrzebna jest nowa krew, Keita rozumiem szanuję gościa fajnie gdyby dało go się odsprzedać tak żeby starczyło na Martineza (w co wątpię) Mam nadzieję, że nasz atak wypali choć Pedro wrócił już do formy. Grając tak samo nic nie wygramy inne drużyny będą wiedzieć jak z nami grać, oczywiście to tylko moje zdanie, można się z nim nie zgadzać
0
Gaspar ja nie mówię, że mamy na nich nie stawiać, ale chodzi też o ważne mecze, uważam, iż Barta czy Muniesa nie są jeszcze gotowi grać np z Realem a tak się może stać z powodu wielu czynników. Wierzę w młodych, wiadomo.
0
Casillas - Alba- Pique-Ramos - Coentrao
Xavi-Pirlo-Xabi-Iniesta
Ronaldo - Cesc
0
Szacunku, rzeczywiście brak ale to też pewnie ze zdenerwowania, że znów z Valencii odchodzi dobry piłkarz, chociaż też to trochę nie fair wyzywać go od symulantów a wcześniej pisano, iż jest świetny. Nie można się takimi rzeczami też przejmować widaj Jordi w domu :)
0
Santana 10 - Barta i Muniesa to wielkie ryzyko, nie żebym w nich nie wierzył ale mogą się nie sprawdzić - kontuzja Puyola powiedzmy, że np Pique znowu pod formą i kto będzie grał w obronie ?
0
I teraz priorytet to ŚO ciekawe kto przyjdzie ? Alba świetny piłkarz i człowiek ciekawi mnie jak Tito pogodzi to iż Alba i Alves to ofensywni obrońcy
0
Oficjalnie : Jori Alba w barcelonie :)
0
Albo ta akcja Pedro - Alba - I Strzał Iniesty bajka
0
Oglądając mecze uświadamiam sobie jak ja kocham foobtall jak ja wytrzymam do rozpoczęcia nowego sezonu :(
0
Podobał mi się bardzo Pedro co tam wyprawiał, genialnie byłoby gdyby wyszedł w 1 zamiast Silvy
0
Jakie emocje mi towarzyszyły przy karnych nie do opisania, brawo.
0
Pyrzo_Barca
Nawet gdyby tego nie powiedział, wiem iż Iker to genialny piłkarz i osoba wzór do naśladowania.
0
Gra barcelony to nie jest antyfubtol. Jestem kibicem barcelony od lat i zawsze kochałem oglądać mecze i nie nudziły mi się, i to na pewno nie z zaślepienia po prostu genialnie mi się oglądało, geniusz techniczny przy tym,iż kontrolujesz gre posiadaniem piłki :)
0
Pamiętam jak wszyscy go najeżdżali, za czasów sagi z Fabregasem, chciał dobrze i zrobił, Fabregas był kapitanem i chciał jeszcze pod koniec go przekonać, przecież sprzedał go nam za śmieszne pieniądze a saga mogła ciągnąć się dluzej
0
Hiszpanie nie graja może efektywnie, ale w piłce nie chodzi o to, chodzi o wygrywanie i to robi hiszpania, zwycięża straciła tylko 1 bramkę a mamy już półfinały.Brakuje Villi szczególnie napastnicy Hiszpanii nie nadają się do gry kombinacyjnej i przez to wystawia się Cesca, który często cofa się do pomocy i hiszpanie rozgrywają piłkę nie wiedząc do kogo ją podać.
0
Lekarze nie dali mu zgodę na grę = wysokie prawdopodobieństwo odnowienia kontuzji (i nie zdziwiłbym się gdyby musiał z 6 miesięcy czekać) szczytny cel nie jest tutaj usprawiedliwieniem, na pewno za daniego mógł pójść ktoś inny.
0
Jak dla mnie Alba jest dobry i tani, ale on jest graczem bardziej ofensywnym a od takich zadań mamy Daniego (i do tego też jest niski), obawiam się właśnie co z tym Tito zrobi Komentarz dodano z mobilnej wersji strony FCBarca.com
0
Ja Messiemu z całego serca życzę wygrania z Argentyną MŚ, zamknęłoby to usta hejterą a mu przyniosło ogromną radość :) 100 lat geniuszu Komentarz dodano z mobilnej wersji strony FCBarca.com
0
FCB-kat ale Piquenbauer użył zwrotu "Arab" bardzo pejoratywnie, więc nie mogę się z tobą zgodzić , choć normalnie powiedzenie Arab rzeczywiście nie jest złe (tak samo murzyn)
0
mike2002 : z całym szacunkiem do Valdesa, Casillas jest bramkarzem o wiele lepszym, jest geniuszem po prsotu sam Valdes mówi tutaj, że wie jakie jest jego miejsce w kadrze i nie przeszkadza mu to.
0
Wierzmy jakimś głupim brukowcom, niepotrzebna napinka z tego będzie no bez przesady za takie coś zwolnienie, mi się wydaje, że nie widać efektów jego pracy i to (może) jest powód a nie.
0
Nalajcie nieźle mi pomogłeś mój kolega chciał tam koszulkę kupić, wybiję mu to z głowy.
0
Będzie mi brakowało dopingowania, już od nawet nie pamiętam kiedy tak bardzo nie wierzyłem w Polski zespół, Polacy są genialni w siatkę ale to jakoś mi nie daje tylu emocji. Szkoda, że mamy syf z PZPN'em a UEFA go tak broni ...