0

Douglas to nie fail tylko przekręt, a Thiago A. jest jeszcze bardziej szklany niż Rafinha

4

Rebellious w fifie to taki Koke ma taki sam potencjał jak S. Roberto (84) więc lepiej na takie cos nie patrzec

0

Niby 25mln to świetna okazja ale no własnie ban transferowy do tego Reus jest bardzo szklany a my potrzebujemy pomocnika z prawdziwego zdarzenia, który "obsłuży" naszych napastników kluczowymi podaniami, marzy mi się Koke no ale wiadomo jak to z nim jest :(

0

Pamiętam jak na finale mistrzostw świata grał nie mogę mu tego meczu wybaczyć ... :/

0

Zrozumcie, że Pep nie może powiedzieć do mediów złej rzeczy o swoim koledze ...

1

Mam to samo jeszcze Viva la vida uwielbiany przeze mnie utwór :)

7



Polecam fajna seria ;)

0

Nie powiedziałbym wciąż mamy najlepszy tercet na świecie w ataku :), tylko ta pomoc to tragedia :(

0

Ja również nie lubię boksu, no ale jeśli komuś się podoba to bardzo dobrze niech przy tym miło spędza czas. Każdy ma inne zainteresowania jedni boks, drudzy piłka, trzeci siatka itp :P

0

Mam sie cieszyc ze barca gra kompletny piach ? to nie jest placz tylko sluszna krytyka

0

Potrzebujemy prawdziwego trenera, a nie marionetke, która nie ma pojęcia o taktyce !

0

przyjoł ? panu już dziekujemy haha

0

Gramy taką padake ze az smiech ogladac jakbym widzial jakis mecz ekstraklasy ...

0

>montoya znów na ławce ? zwijaj się Martin bo nie pograsz sobie, Lucho jest do niego chyba uprzedzony czy coś ... a za rok dzięki niemu będziemy w ciemnej ... :)) z PO
>Masche ŚO nawet nie musze pisac no ale z taką Almerią nie będzie źle więc nie ma co płakać
>+Bartra i Rafinha liczę na niego !
> Szkoda, że nie ma Suareza co do Neymara to spoko sobie odpocznie

0

Gimbusy są wszędzie ja mam bekę ze wszystkich nie tylko Realu, ale akurat ten mnie rozśmieszył :D

6

http://scr.hu/2dge/l8ppx

Te 2 komentarze "zrobiły mój dzień" :D

1

Tak jest, wszystkie piłki podaje idealnie pod nogi, genialnie gra nogami !

0

Dla mnie gramy padake 0 pomysłu na grę ... Sędzia daje zółte za ble co . A Suarez gra na skrzydle co boli oczy niemiłosiernie

3

>Ter Stegen - nieograny bramkarz na ważny mecz LM, żeby się nie skończyło jakimś błędem
>Masche na ŚO ile błędów musi jeszcze popełnić żeby było widać, że to nie stoper ?
>Busquets - nawet się nie wypowiem, Lucho albo jest ślepy, nie potrafi posadzić gwiazdeczki na ławce, albo zarząd go do tego zmusza? już lepszy byłby Samper
>Montoya znów 2 skład ? za rok jesteśmy w d**ie z PO ! a nie mamy Douglasa Brazylijskie odkrycie sezonu

0

Formacja 4-4-2 (Messi i Suarez szpica, Neymar/Alexis boki) no ale przecież Alexis jest za "słaby" na Barce :(

3

Alexis znów gol :) dobrze, ze jest "za słaby na barcelone"

7

Dobrze, że Busquets powołany nie mogę się doczekać kolejnego wystepu naszego najlepszego zawodnika :))

5

Masip
Douglas Pique Vermalen Mathieu
Busuets
Iniesta Roberto
Pedro Messi Munir
I liga mistrzów nasza :))

0

wciąz mam nadzieję, że to co napisałem to głupota

1

Wydaje mi się, że to wszystko staje się prawdą to co starałem wyrzucić, ze swojej świadomości. Najlepszy piłkarz świata ostatnich lat i jeden z najlepszych w historii ... zmienił się bezpowrotnie ? kiedyś walczak, głodny zwycięstw, skromny. Dzisiaj drepcze, często gra pod siebie ( el clasico), nie ma woli walki, w klubie ma i tak zawsze miejsce w składzie a zarabia krocie i tak. Do tego rozregulował mu się celowniki. Nie wiem czy to przez trenera bez tzw "jaj" czy po prostu przez samego LEO ?

1

Jak słyszę "kontrolowaliśmy grę , ale ..." to dostaję nerwicy co z tego ? liczy się wynik, kolejne bezsensowne wymówki

0

Enrique chciał tych zawodników :), mówione było, że wybrał sobie walczaka Rakiticia a Songa nie chciał widzieć w składzie to go wypożyczyli itd

0

wiedziałem, że tak się może skonczyć ocenianie pracy drużyny i trenera po 3 meczach :D

0

Jako kibic wspieram klub, rozumiem krytyka ale to jest przesada jakbym jakiegoś dzieciaka słyszał sama nienawiść i jad. Czekamy na nowy zarząd/trenera Barcelona to wielki klub i wyjdzie z kryzysu. Przecież Madryt 12 budował drużynę na LM

0

Niezły sezonowiec, drużyna przegrywa to idzie kibicować lepszym beka z ciebie koleś idź się uczyć na sprawdzian z pszyry lepiej. I jeszcze ten nick pewnie niedługo na Lessi zmieni haaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?