1

Dziwisz się? zobacz jakim jest hipokrytą mówi, że wyciąga wnioski i stawia na formę, a każdy widzi jak gra Busquets i co ?

0

po 2 meczach niektórzy go już nazywali nowym Guardiolą ...

2

Bravo i Masche, to chyba jedyni piłkarze, którzy coś grają :(

0

Co ty pierdzielisz ? nie gra źle chociaż musze przyznać, że setke zjebał

0

Jak oceniacie gre Rafinhi ? bo oglądam lekką pikseloze :P

0

No i w końcu piękna wrzutka Alvesa na to czekałem :) !

8

I wyszła na jaw hipokryzja Lucho :), "stawia na nazwiska, uczy się na błedach" taa, marionetka zarządu i tyle ! ten gościu nie ma pojęcia o taktyce

0

Busquetsa nikt na ławie nie posadzi , nie ma chęci do gry i to widać. Ktoś by musiał go do pionu postawić, ale kto niby ?

4

Potrzebny nam prawdziwy trener, a nie człowiek "z naszego środowiska" i tyle ... bo nic nie osiągniemy. Jak ja nienawidzę patrzeć na marnującego się u nas Mascherano ...

0

Moj najlepszy kolega jest za Realem :P, klasyki oglądamy czesto razem, oczywiście w trakcie meczu krzyki typu " jebac tego itp " sa na porządku dziennym potem okazjonalnie, zdarzy się po meczu pośmiać z czegoś (manite dostaliście hehe, 3 1 hehe itp ) ale wszystko w zakresie zdrowego rozsądku. Nie szufladkujmy ludzi takimi rzeczami

0

Busquets po kontuzji i pod formą, każdy z nas to widzi... Masche w życiowej formie to nie, musi męczyć się na ŚO i popełniać błędy :(

0

Jeśli nie zagra przeciwko Realowi to słynne "nie nazwiska tylko forma decyduje" wyśmieje ;)

3

Taką Barcelonę to ja kocham oglądać ! szybkie podania na jeden kontakt i piękne akcje

0

no i 2 0 Dla mnie po prostu liczy się zwycięstwo, zbliżają się ważniejsze mecze, była przerwa reprezentacyjna i piłkarze pewnie nie grają na 100 procent ( u siebie z beniaminkiem). Irytują mnie te komentarze krytykujące wszystko

1

Pamiętam jak ok 8 lat temu mówiłem kolegom, że będzie kiedyś na szczycie śmiali się ;)

2

"UEFALONA" itp :P, ale to i tak jest śmieszne że Perez jest w tej komisji

0

Przed mistrzostwami widziałem wiele hejtów w stronę tego transferu, że strata pieniędzy itp, po mistrzostwach wszyscy umilkli ;) zresztą jak zwykle

0

Czekam na powrót Piquenbauera ! :D

1

Ma kontuzję i jest skrzydłowym to należy pamiętać !

0

Pedro Pedrito niedługo najlepszy piłkarz świata a jego wąs i uśmiech po każdej zawalonej akcji przejdzie do historii

3

Serio według ciebie 85 Mln za jednego z najlepszych piłkarzy poprzedniego sezonu i prawdopodobnie najlepszej 9 świata to dużo w obecnej piłce ?

0

Bravo gra solidnie nie popełnił błędu i nie stracił gola więc dlaczego ma na ławce siedzieć ?

0

A to niby "forma" decyduje a nie nazwiska :)

0

Według mnie Bravo pół oczka w górę bardzo solidny i uratował nas przed stratą gola

0

Dobra mniejsza już o to ale dlaczego "ultimate team" ?

0

Mam pytanko dlaczego wersja od skidrowa sie nazywa "ultimate team edition" jak do tego trzeba miec oryginal ?

0

Uwielbiałem oglądać Barcelonę za piękny ofensywny football, a teraz co ? nudne klepanie, na meczu z Malaga i Apoelem prawie zasnąłem

11

"Staraliśmy się grać szybko" to chyba ja nie ten mecz oglądałem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?