SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dziwisz się? zobacz jakim jest hipokrytą mówi, że wyciąga wnioski i stawia na formę, a każdy widzi jak gra Busquets i co ?
0
po 2 meczach niektórzy go już nazywali nowym Guardiolą ...
2
Bravo i Masche, to chyba jedyni piłkarze, którzy coś grają :(
0
Co ty pierdzielisz ? nie gra źle chociaż musze przyznać, że setke zjebał
0
Jak oceniacie gre Rafinhi ? bo oglądam lekką pikseloze :P
0
No i w końcu piękna wrzutka Alvesa na to czekałem :) !
8
I wyszła na jaw hipokryzja Lucho :), "stawia na nazwiska, uczy się na błedach" taa, marionetka zarządu i tyle ! ten gościu nie ma pojęcia o taktyce
0
Busquetsa nikt na ławie nie posadzi , nie ma chęci do gry i to widać. Ktoś by musiał go do pionu postawić, ale kto niby ?
4
Potrzebny nam prawdziwy trener, a nie człowiek "z naszego środowiska" i tyle ... bo nic nie osiągniemy. Jak ja nienawidzę patrzeć na marnującego się u nas Mascherano ...
0
Moj najlepszy kolega jest za Realem :P, klasyki oglądamy czesto razem, oczywiście w trakcie meczu krzyki typu " jebac tego itp " sa na porządku dziennym potem okazjonalnie, zdarzy się po meczu pośmiać z czegoś (manite dostaliście hehe, 3 1 hehe itp ) ale wszystko w zakresie zdrowego rozsądku. Nie szufladkujmy ludzi takimi rzeczami
0
Busquets po kontuzji i pod formą, każdy z nas to widzi... Masche w życiowej formie to nie, musi męczyć się na ŚO i popełniać błędy :(
1
https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10696409_10152576932757701_8470019970649777071_n.jpg?oh=51b78bbcfe24de64f6f2532464d83694&oe=54B720D4
2
https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10696409_10152576932757701_8470019970649777071_n.jpg?oh=51b78bbcfe24de64f6f2532464d83694&oe=54B720D4
Madryt nadchodzę :D
0
Jeśli nie zagra przeciwko Realowi to słynne "nie nazwiska tylko forma decyduje" wyśmieje ;)
3
Taką Barcelonę to ja kocham oglądać ! szybkie podania na jeden kontakt i piękne akcje
0
no i 2 0 Dla mnie po prostu liczy się zwycięstwo, zbliżają się ważniejsze mecze, była przerwa reprezentacyjna i piłkarze pewnie nie grają na 100 procent ( u siebie z beniaminkiem). Irytują mnie te komentarze krytykujące wszystko
1
Pamiętam jak ok 8 lat temu mówiłem kolegom, że będzie kiedyś na szczycie śmiali się ;)
2
"UEFALONA" itp :P, ale to i tak jest śmieszne że Perez jest w tej komisji
0
Przed mistrzostwami widziałem wiele hejtów w stronę tego transferu, że strata pieniędzy itp, po mistrzostwach wszyscy umilkli ;) zresztą jak zwykle
0
Czekam na powrót Piquenbauera ! :D
1
Ma kontuzję i jest skrzydłowym to należy pamiętać !
0
Pedro Pedrito niedługo najlepszy piłkarz świata a jego wąs i uśmiech po każdej zawalonej akcji przejdzie do historii
3
Serio według ciebie 85 Mln za jednego z najlepszych piłkarzy poprzedniego sezonu i prawdopodobnie najlepszej 9 świata to dużo w obecnej piłce ?
0
Bravo gra solidnie nie popełnił błędu i nie stracił gola więc dlaczego ma na ławce siedzieć ?
0
A to niby "forma" decyduje a nie nazwiska :)
0
Według mnie Bravo pół oczka w górę bardzo solidny i uratował nas przed stratą gola
0
Dobra mniejsza już o to ale dlaczego "ultimate team" ?
0
Mam pytanko dlaczego wersja od skidrowa sie nazywa "ultimate team edition" jak do tego trzeba miec oryginal ?
0
Uwielbiałem oglądać Barcelonę za piękny ofensywny football, a teraz co ? nudne klepanie, na meczu z Malaga i Apoelem prawie zasnąłem
11
"Staraliśmy się grać szybko" to chyba ja nie ten mecz oglądałem :)