Sarna11
Dołączył/a: grudzień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pjaic będzie w mojej Borussi on jest lepszy niż Messi
0
raczej nie pesymisto
0
za Joana zaczełem kibicować barcelonie więc talkk
0
Pseudo Fancluby barcelony
0
To teraz bedę miał swój 10 ulubiony klub obok realu na 8 miejscu
0
ojciec tylko narobił problemów Leo M.
0
Torres zapraszamy ! ten zawodnik jest dziwny w klubie bez formy a w reprezentacji Król strzelców Euro 2012 normalnie swiatowa klasa
0
Jeden mecz potrafi zmienic decyzje
ale jak na tej stronie ocenia sie go za pryzmat meczów towarzywskiego to nie smiem tego dalej komentowac
0
Ten jo to tez niezły joker
0
Myśle ze on jest zbyt związany z liverpoolem i te tatuaże
0
a ja go nie lubie bo to hiszpan
0
ma racje Leo M. bardzo ułatwia sprawe
0
Jedyny normalny Klient z tego bagna
0
ten le będzie nowym Valdesem coś tak czuje
0
BZDURA! on nie odejdzie z chelsea jeszcze na dodatek Były zawodnik Realu
0
[*] a jak
0
Przecież według FIFA izrael to państwo europy
0
Nienawidze hiszpani
0
Słynna Reka Boga i nie przyznanie sie do niej do dzisiaj
0
Gdzie ty w tej dyskusji widzisz obraze ? Smiem zakończyc tą dyskusje zaślepiony człowieku
0
dobra godzina włacze se mecz żeby zassnąc.
0
dobra dobra znawcy każdy ma swoje zdanie ale to nie jest powód do obrażanie mojej osoby
0
Oj napewno nie każdy
0
Wiele więcej od ciebie osoby która opiera sie na filmikach bramek sraladony
0
Maradona ty był oszust nie najlepszy piłkarz globu
0
nia patrzał bym na ten ranking bo on jest chory
0
Nie jak takie smieszne rzeczy wychodząą podczas włady Rosella to Laporta był by najlepszy.
Messi maksymaln ie zapłaci albo i nawet nie
0
Czy wy jesteście tłumakami ten sezon Ter Stegena był tragiczny ja kogoś takiego nie chce
0
Pólowa Argentyny Robi takie lody z Podatkami więc ..
0
ale jaja mam nadzieje ze sie wszystko wyjasni