0

ardhimor

zamiast neymara CR7 a zamiast hummelsa Rafael marquez

0

Messi dawno przebił maradone wielkiego inwidualnego piłkarza a za takimi nie przepadam

0

bo iker jest kibicem barcelony a ou to odkrył i teraz go nie wystawia pewnie przyjdzie do nas za Veldefsa

0

to on grał w piłke ? przecież on byl słaby

0

Overmars Kto to jest ten Kosmita ? z marsa ? znie znam go pewnie nie zna sie na piłce

0

ale te oprawy barcelony są stuczne tak jak kibice

0

a co ja pisze Hummels w tym sezonie nie ma formy jak sezon temu

0

jakoś nie jestem przekonany czy Hummels dołączy do was mam nadzieje ze nie tak samo isco i De Gea

0

VISCALE EL BARCELUNA ! MESA I KLUBE ZA ROK BĘDZIE SUPERPUCHAR

0

widze niektórym sie marzy Jurgen Klump macie za wysoką manie wyższosći

0

Tito won Messsi może powinien zostac Villia won to zwykła kłoda xavi emerutura Iniesta rezerwy maksymalnie Fabregas Na bramke za VV a co do transferów Neymar do rezerw by sie przydał

0

Dlatego lubie wchodzic na tą strone Miki podnosi mi hummor

0

Jest wypożyczony do Milanu

0

Sledze lige włoska bojan to przeciętniak niestety nawet barcelonie grał lepiej

0

łapy precz szejkowie ! Nie zbawicie interu naszym Messim

0

awans jest nie od wykonania sam messi wam meczu nie wygra

0

no tak nie wiedziałem jak to napisac

0

Tak strzelił 5 z Bayernem ale dla nowych Chodzi o bayern Leverkusen

0

nie rozumiesz tego co napisałem ? co to ma do policjantów i złodziei ? ..

0

nie ma prawdziwych kibiców barcelony powód jest prosty półowa nawet na meczu nie była i nie ma prawa sie tak nazywac

0

nie nazwał bym go najlepszym jego kariera zaczeła sie prawde mówiąc od 2007r

0

beezdie pogrom 1:0

0

no nie znam go co to wogule te PSG pewnie jakies amatorki w pruwnaniu do barcelony

0

niech odpocznie bo sie spocił

0

A kim on jest ? nie znam go pszeciez mamy napewno lepszych wynhowankow

0

mym skromnym zdanie zawitają do nas Bartosz Fabniak Grzegorz Rasiak ( po sezonie kończy mu sie kontrakt) Oraz angol z 4 ligi

a tak serio serio na bramke przyjdzie pewnie Tim Weise

0

Unique@ jeżeli będzie tyle wart może okazac sie zwykłym niewypałem bo nie wiadomo co naprawde potrafi

19cukier48@ z tego co mi wiadomo Man city to nie jest arabski klub

0

moim zdaniem zastąpi messiego po sezonie

0

No jak tak można brac kase od kogoś lepiej zbankrutowac nie ? co za Głupota panuje na tej stronie

0

pu50@

Widac ze Z wioski zza sopotu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?