Sarna11
Dołączył/a: grudzień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ardhimor
zamiast neymara CR7 a zamiast hummelsa Rafael marquez
0
Messi dawno przebił maradone wielkiego inwidualnego piłkarza a za takimi nie przepadam
0
bo iker jest kibicem barcelony a ou to odkrył i teraz go nie wystawia pewnie przyjdzie do nas za Veldefsa
0
to on grał w piłke ? przecież on byl słaby
0
Overmars Kto to jest ten Kosmita ? z marsa ? znie znam go pewnie nie zna sie na piłce
0
ale te oprawy barcelony są stuczne tak jak kibice
0
a co ja pisze Hummels w tym sezonie nie ma formy jak sezon temu
0
jakoś nie jestem przekonany czy Hummels dołączy do was mam nadzieje ze nie tak samo isco i De Gea
0
VISCALE EL BARCELUNA ! MESA I KLUBE ZA ROK BĘDZIE SUPERPUCHAR
0
widze niektórym sie marzy Jurgen Klump macie za wysoką manie wyższosći
0
Tito won Messsi może powinien zostac Villia won to zwykła kłoda xavi emerutura Iniesta rezerwy maksymalnie Fabregas Na bramke za VV a co do transferów Neymar do rezerw by sie przydał
0
Dlatego lubie wchodzic na tą strone Miki podnosi mi hummor
0
Jest wypożyczony do Milanu
0
Sledze lige włoska bojan to przeciętniak niestety nawet barcelonie grał lepiej
0
łapy precz szejkowie ! Nie zbawicie interu naszym Messim
0
awans jest nie od wykonania sam messi wam meczu nie wygra
0
no tak nie wiedziałem jak to napisac
0
Tak strzelił 5 z Bayernem ale dla nowych Chodzi o bayern Leverkusen
0
nie rozumiesz tego co napisałem ? co to ma do policjantów i złodziei ? ..
0
nie ma prawdziwych kibiców barcelony powód jest prosty półowa nawet na meczu nie była i nie ma prawa sie tak nazywac
0
nie nazwał bym go najlepszym jego kariera zaczeła sie prawde mówiąc od 2007r
0
beezdie pogrom 1:0
0
no nie znam go co to wogule te PSG pewnie jakies amatorki w pruwnaniu do barcelony
0
niech odpocznie bo sie spocił
0
A kim on jest ? nie znam go pszeciez mamy napewno lepszych wynhowankow
0
mym skromnym zdanie zawitają do nas Bartosz Fabniak Grzegorz Rasiak ( po sezonie kończy mu sie kontrakt) Oraz angol z 4 ligi
a tak serio serio na bramke przyjdzie pewnie Tim Weise
0
Unique@ jeżeli będzie tyle wart może okazac sie zwykłym niewypałem bo nie wiadomo co naprawde potrafi
19cukier48@ z tego co mi wiadomo Man city to nie jest arabski klub
0
moim zdaniem zastąpi messiego po sezonie
0
No jak tak można brac kase od kogoś lepiej zbankrutowac nie ? co za Głupota panuje na tej stronie
0
pu50@
Widac ze Z wioski zza sopotu