0

co z tego jak powiny być dwa karne dla bayernu ! zawsze marka będzie za hiszpanami a nie patrzy racjonalnie

0

Jednak Obrona to najgorsza Formacja barcelony co sam pique zrobi jak z boku ma nieudolnego Albe a w srodku Młodego Barte

0

własciwie Pique dziwny jest łysy

0

BAYERN wygrał dzieki sedzią ! Co za chamy Ukarały nas ci sedziowie!
Ta strona zeszła kapitalnie pomału na psy

0

he he zabawne na kase szejków nie może sie napalic a na Barcelony która tez ma przypływy z kataru może co za rozumowanie

0

Nazwiska swiatowej klasy napewno na równi przy Barcelonie

0

lahm to uznana marka a taki alba jeszcze nie

0

Co za luddzie tu piszą obraza od homo jest co najwyżej smieszna jak sie nic o nim nie wie

0

0

Bramkarz Lepszy niż Messi

0

fcbarcelona12@

rasiaka Typku widziałem juz nadto w Lechii Gdańsk o której nazwie ty nie masz Pojęcia

Wyzywanie od dziecka pokazuje twój poziom nawet mnie nie znasz

0

nie wiem po co wy tu piszeta jakim był piłkarzem jak tu nawet temat o tym nie jest

0

nie no holender miał swoje dobre lata nie ma co

0

a niech se idzie nigdy go nie lubiłem zawsze był wredny

0

0

Imonke@

jeżeli dla ciebie ta liga jest słaba to co dopiero powiedziec o nudnej lidze hiszpanskiej gdzie dominują real i Barca każdego po 3-0

0

Jestem wielkim fanem talentu tego zawodnika ale bardziej niż w tej La lige widział bym go w Angli

0

Policz sie asysty Maradony i Pele kto będzie miał wiecej ? oczywiscie Pele

co do neapolu miał wtedy dobrych zawodników nie wypowiadaj sie jak nie wiesz jaki miał skład

na koniec napisze jedno każdy ma swoje zdanie

0

Mardona nawet nie jest najlepszym strzelcem swojej reprezantacji a co dopiero najlepszym piłkarzem w histori
MESSIah16@
Powiedzenie ze Argentyna nie miała wtedy dobrych zawodników jest smieszne

Grali tam miedzy innymi Sergio Batista, Jorge Valdano Jorge Burruchaga

0

MESSIah16

Wystraczy zobaczyc mecze z udziałem pele i maradony i ilośc jego goli na turniejach Pele jest najlepszy w historii a nie jakiś indywidualnyzawodnik

0

ni znam go pewne cieki gracz z niego

0

Sinux@

Beckham to był bardziej podający niż strzelający więc gratuluje znajomosći piłki nożnej

0

szczerze messi jest obecnie najlepszym zawodnikiem i przez długi okres nim bedzie

a za to ronaldo za wszelką cena stara sie Przewyższyc Messiego i w każdym meczu daje z siebie 100%

0

Mecz dla was bardzo Trudny jak dla mnie będzie 0:0

0

barcafan_89 nie komentuj jak nie wiesz AVB ostatnio od lorisa zaczyna ustawiac skład

0

pewnie wielu nie wie o tym ze był kiedyś naszym zawodnikiem

0

skąd Tello nie da rady w takim meczu

0

"Jak gra dla Barcy to się nie dziwie.. Ludzie nie chcę go obrażać czy co ale jak oni mu wystawiają sam na sam czy co to się nie dziwie że ma ich tyle.."

to juz sytuacja sam na sam to nie jest dobitka ? ;d

0

barcapff

Messi dobija tak ? to jest napastnik każdy napastnik dobija piłke jak taką dostaje
ale messi sam sobie tez wypracowuje takie sytułacje oraz podaje kolega z zespołu z czego nie można powiedziec ze on bez iniesty nie instnieje

ps. piłka nożna to gra drużynowa więc nie wiem po co ten temat co napisałem wyżej

0

Bardzo fajny pomysł w

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?