0

Brzydkie zachowanie rzeznika z angli

0

Szkoda mi irlandii bardzo ich lubie a za Hiszpanami nie przepadam

0

Jak odchodził pep dając Barcelone w ręce tito myślałem ze to będzie samograj jedna sie myliłem gdyby tito był zdrowy może inaczej by sie to potoczyło

0

Profil Barçy polubiło prawie 3 miliony mieszkańców Meksyku.

no niezły wynik a kto jest pierwszy ?

0

90% użytkowników nie było na tym stadionie ! to jak wy możecie pisac ze macie Coś w stylu sentymentu do tego stadnionu!

0

Ludzie chcą tu ter Stegena ale nie wiedzą w jakiej fformie jest w tej sezonie nie róbcie se jaj często oglądam mecze borussi i nie zachwyca CHYBA ZE W FM

0

u nas nie ma szans na gre sprzedac go

0

pisząc P$G znizasz swój nędzny poziom

0

Thiago napewno by nie odszedł z MOJEGO paryza !

0

Naprawde z neymara nic nie będzie JAK MOŻNa oceniac zawodnika meczem towarzyskim ..... i to jeszcze kadry

0

Messi nie strzela goli w reprezentacji

0

fair play jak ci kopacze sami sie kładą ze szok

0

Oh jaki on był wspaniały ! pewnie wiekszośc z was nie wie jakim był zawodnikiem

0

Polecam ci S na którym siedze

0

ujjak nie wiesz dlaczego to zobacz przynajmiej jego jeden mecz w Barwch Lechii

0

Jezeli masz taki fundusze to jasne ze tak

0

Lechia Gdańsk !!!!

Nie powiem ceny wysokie dlatego nie pójde mimo iz gra moja lechia

0

ktoś kto sie zna na piłce chyba wie co to za zawodnik naprawde znakomity

0

oby było jak najwięcej

0

a dlamnie ten wielki niby talent nie zrobi wielkiej kariery mam takie nadzieje

0

widac juz nasza szkółka nie szkoli już gwiazd teraz nie ma czym sie chwalic chyba ze 30 letnim xavi

0

szkoda ze Kielce nie zagrają bo byłem za nimi

0

oczywiście mam szacunek do Erica ale robienie z niego jakiejś legendy jest smieszne

0

tez za nim nie przepada kolejny pseudo talent naszej szkółki ostatni możliwy talent to Thiago

0

Nie smiem tego komentowac rozumiem ze to szydera

0

są i to bardzo

0

ale gdzie byli przed Wyjazdem do Europy ? hmm ?

0

to juz nie jest to sam jak kibice Barcelony trzymają z Espanyolem too jest wrec smieszne

0

Luiz ostatnio gra jako defensywny pomocnik i lepiej sobie radzi niż jako obrońca

0

Tez mam nadzieje ze nasza gwiazda da rade

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?