Sarna11
Dołączył/a: grudzień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brzydkie zachowanie rzeznika z angli
0
Szkoda mi irlandii bardzo ich lubie a za Hiszpanami nie przepadam
0
Jak odchodził pep dając Barcelone w ręce tito myślałem ze to będzie samograj jedna sie myliłem gdyby tito był zdrowy może inaczej by sie to potoczyło
0
Profil Barçy polubiło prawie 3 miliony mieszkańców Meksyku.
no niezły wynik a kto jest pierwszy ?
0
90% użytkowników nie było na tym stadionie ! to jak wy możecie pisac ze macie Coś w stylu sentymentu do tego stadnionu!
0
Ludzie chcą tu ter Stegena ale nie wiedzą w jakiej fformie jest w tej sezonie nie róbcie se jaj często oglądam mecze borussi i nie zachwyca CHYBA ZE W FM
0
u nas nie ma szans na gre sprzedac go
0
pisząc P$G znizasz swój nędzny poziom
0
Thiago napewno by nie odszedł z MOJEGO paryza !
0
Naprawde z neymara nic nie będzie JAK MOŻNa oceniac zawodnika meczem towarzyskim ..... i to jeszcze kadry
0
Messi nie strzela goli w reprezentacji
0
fair play jak ci kopacze sami sie kładą ze szok
0
Oh jaki on był wspaniały ! pewnie wiekszośc z was nie wie jakim był zawodnikiem
0
Polecam ci S na którym siedze
0
ujjak nie wiesz dlaczego to zobacz przynajmiej jego jeden mecz w Barwch Lechii
0
Jezeli masz taki fundusze to jasne ze tak
0
Lechia Gdańsk !!!!
Nie powiem ceny wysokie dlatego nie pójde mimo iz gra moja lechia
0
ktoś kto sie zna na piłce chyba wie co to za zawodnik naprawde znakomity
0
oby było jak najwięcej
0
a dlamnie ten wielki niby talent nie zrobi wielkiej kariery mam takie nadzieje
0
widac juz nasza szkółka nie szkoli już gwiazd teraz nie ma czym sie chwalic chyba ze 30 letnim xavi
0
szkoda ze Kielce nie zagrają bo byłem za nimi
0
oczywiście mam szacunek do Erica ale robienie z niego jakiejś legendy jest smieszne
0
tez za nim nie przepada kolejny pseudo talent naszej szkółki ostatni możliwy talent to Thiago
0
Nie smiem tego komentowac rozumiem ze to szydera
0
są i to bardzo
0
ale gdzie byli przed Wyjazdem do Europy ? hmm ?
0
to juz nie jest to sam jak kibice Barcelony trzymają z Espanyolem too jest wrec smieszne
0
Luiz ostatnio gra jako defensywny pomocnik i lepiej sobie radzi niż jako obrońca
0
Tez mam nadzieje ze nasza gwiazda da rade