0

Ja osobiscie wzmocnie defensywe sam nie dam sie przejść

Widział bym Marquinhosa

0

najlepiej oceniac zawodnika jako niewypał jak nawet nie wyszedł na boisko

0

doszedł kolejny piłkarz obok messiego którego lubie zobaczymy jak sie sprawdzi

0

Transfer Ibry nie był iniotyczny jak ty to piszesz przychodził do nas jako gwiazda ale mimo wszstko strzelił te 15 bramek więc nie ma co narzekac

0

Jezeli CR7 jest lepszy od Messiego to polece Psychologa na PW

0

co można powiedzieć Messi był tak kryty ze i tak by nic nie zrobił

0

w tym sezonie byl w formie więc sie nie dziwie

0

0

Jeszcze jest wiele lat do końca tego wieku więc po co takie Obmyślenia w tym wieku nawet możemy skończyc w 3 lidze

0

Do PSG napewno nie przejdzie bo tam mają zajebistego o 2 klasy lepszego Sirigu

0

trzeba oddac dobrze sie zachował

0

To artykuł Jest bardzo kontrowersyjny tak samo jak Porównania zidana do iniesty gdzie ten według obliczen tej strony Zdobył tylko jedną nagrode a iniesta z 10

co do tematu w realu było wielu bardziej wybitnych Graczy z Brazyli Ronaldo carlos czy nawet Robinho i chicino czy jak on tam miał

0

a ja widze taki skład na sezon

Casillias/Buffon
prawa Lahm srodek Kompany pyjol lewa Roberto carlos
srodek Xavi Ganso
skrzydła Cristiano Ronaldo Nasz ex talent niczym messi Tello

Atak Sędzia Messi Neymar

0

jak dla mnie nie był wielkim piłkarzem tylko zawodnikiem jednego sezonu

0

Pamiętam ten finał Larson w Barcelonie był znakomitym zmiennikiem a Belletti był znany z tego ze jak wchodził to trzeba było sie bac

0

blago98@ tak ale on ile lat graa na tym samym poziomie i pewnie se nie ruszy

0

no tak oczywiście ale jak wasza barcelonka bierze wielkie piniadze to jest dobrze ale tekie PSG i chelsea to klubu bez histori bo jak niby ma być ? Tylko barcelona ma historie nie ?

0

dobrze ze przegrała benfika bo nie lubie klubów portugalskich

0

własnie ze trzeba zmienic ten styl przez niego przestałem kibicowac barcelonie.

0

a ja bym go sprzedał do realu a kupił jakiegoś murzyna

0

Fajnie neymar w bayernie przynajmiej sie nie zmarnuje

0

Zmiana na ławce PSV była do przewidzenia jak dla mnie dick po prostu ma kilku swoich zawodników i jest w nich zapatrzony aż po grób

0

JAK to nie zagra czyli nie poobije rekordu ! może ten katar mu pomoże

0

Miki_Messi2001 ze niby messi na cofnietym skrzydle ? hhaha

0

ale radość każdy z nas był na każdym meczu Barcelony w tym sezonie żeby sie z tego cieszyc ?

0

jak to ? Teraz bęede za bayernem Rm.madryt to przeszłość

0

Piotr,1985

w tym stuleciu ? rządzi AC milan jak by nie patrzeci pod zdobyczami finałami LM

0

a ja bym chcał taki skład Co nie ?

Neur
Lahm Dante Glik Ashley col
Fabregas Schwarstanger i ribery
Messi Rooney Zlatan

Niczym Gra w fife

0

pólowa nawet nie widziała jak gra Ter Stegen oewnie macie opinie z FM

0

Pedro jeszcze niedawno był przez was chwalony a teraz ? Naprawde macie dziwne zdanie sezonowcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?