Sarna11
Dołączył/a: grudzień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja osobiscie wzmocnie defensywe sam nie dam sie przejść
Widział bym Marquinhosa
0
najlepiej oceniac zawodnika jako niewypał jak nawet nie wyszedł na boisko
0
doszedł kolejny piłkarz obok messiego którego lubie zobaczymy jak sie sprawdzi
0
Transfer Ibry nie był iniotyczny jak ty to piszesz przychodził do nas jako gwiazda ale mimo wszstko strzelił te 15 bramek więc nie ma co narzekac
0
Jezeli CR7 jest lepszy od Messiego to polece Psychologa na PW
0
co można powiedzieć Messi był tak kryty ze i tak by nic nie zrobił
0
w tym sezonie byl w formie więc sie nie dziwie
0
0
Jeszcze jest wiele lat do końca tego wieku więc po co takie Obmyślenia w tym wieku nawet możemy skończyc w 3 lidze
0
Do PSG napewno nie przejdzie bo tam mają zajebistego o 2 klasy lepszego Sirigu
0
trzeba oddac dobrze sie zachował
0
To artykuł Jest bardzo kontrowersyjny tak samo jak Porównania zidana do iniesty gdzie ten według obliczen tej strony Zdobył tylko jedną nagrode a iniesta z 10
co do tematu w realu było wielu bardziej wybitnych Graczy z Brazyli Ronaldo carlos czy nawet Robinho i chicino czy jak on tam miał
0
a ja widze taki skład na sezon
Casillias/Buffon
prawa Lahm srodek Kompany pyjol lewa Roberto carlos
srodek Xavi Ganso
skrzydła Cristiano Ronaldo Nasz ex talent niczym messi Tello
Atak Sędzia Messi Neymar
0
jak dla mnie nie był wielkim piłkarzem tylko zawodnikiem jednego sezonu
0
Pamiętam ten finał Larson w Barcelonie był znakomitym zmiennikiem a Belletti był znany z tego ze jak wchodził to trzeba było sie bac
0
blago98@ tak ale on ile lat graa na tym samym poziomie i pewnie se nie ruszy
0
no tak oczywiście ale jak wasza barcelonka bierze wielkie piniadze to jest dobrze ale tekie PSG i chelsea to klubu bez histori bo jak niby ma być ? Tylko barcelona ma historie nie ?
0
dobrze ze przegrała benfika bo nie lubie klubów portugalskich
0
własnie ze trzeba zmienic ten styl przez niego przestałem kibicowac barcelonie.
0
a ja bym go sprzedał do realu a kupił jakiegoś murzyna
0
Fajnie neymar w bayernie przynajmiej sie nie zmarnuje
0
Zmiana na ławce PSV była do przewidzenia jak dla mnie dick po prostu ma kilku swoich zawodników i jest w nich zapatrzony aż po grób
0
JAK to nie zagra czyli nie poobije rekordu ! może ten katar mu pomoże
0
Miki_Messi2001 ze niby messi na cofnietym skrzydle ? hhaha
0
ale radość każdy z nas był na każdym meczu Barcelony w tym sezonie żeby sie z tego cieszyc ?
0
jak to ? Teraz bęede za bayernem Rm.madryt to przeszłość
0
Piotr,1985
w tym stuleciu ? rządzi AC milan jak by nie patrzeci pod zdobyczami finałami LM
0
a ja bym chcał taki skład Co nie ?
Neur
Lahm Dante Glik Ashley col
Fabregas Schwarstanger i ribery
Messi Rooney Zlatan
Niczym Gra w fife
0
pólowa nawet nie widziała jak gra Ter Stegen oewnie macie opinie z FM
0
Pedro jeszcze niedawno był przez was chwalony a teraz ? Naprawde macie dziwne zdanie sezonowcy