Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@hayek
Tak, mamy relatywnie niski dług w stosunku do PKB. Poprzedni rząd miał więcej lat poniżej 50% niż rząd PO-PSL.
I to jest właściwy sposób myślenia. Lepiej tutaj i teraz wydać x niż przyoszczędzić, zainwestować w inne obszary i stracić.
Umiesz liczyć - licz na siebie.
1
@hayek
Ale to u nas była narracja, że zadłużamy się, żeby bronić. Mądrzy rządzący wiedzą, że silna armia to podstawa.
2
@HighestInTheRoom
Ale ja nie bronię Obajtka. Pokazuje, że Heydel zarobił więcej przy gorszych wynikach. Takie są dane.
Wy twierdzicie "ukradł". To pokaż dane, kwity, papiery. Na razie to tylko pomówienia.
Nie antyrządowa tylko fakty. A, że są to fakty niewygodne dla rządu to Twoja interpretacja.
0
@barcelonaLM
Wiem, ale Amerykanie mają swój deep state. A ten deep state dba o prymat. A w ich deep state jest kontrolowanie pomostu bałtycko-czarnomorskiego, bo to właśnie w długim łańcuchu rozgrywa Pacyfik. Bo blokuje projekt Jedwabnego Szlaku.
Myślisz, że dlaczego w Małaszewiczach jest bardzo ograniczony transport kolejowy?
1
Komentarz usunięty
2
@arasz1819
Ale w oświadczeniu nie ma informacji, że nie zostanie przeniesiona. Tak zdementowała, że nie zdementowała :D
"Ostateczne decyzje co do lokalizacji elektrowni jądrowej na Pomorzu zostaną podjęte przez Rząd RP w stosownym czasie, po dokonaniu szczegółowych analiz."
0
@HighestInTheRoom
Ale ustaliliśmy już parę postów niżej, że Wy nie potraficie zrobić nawet dobrze researchu. Nikt nie chce próbować. Bo wiem, że nawet jakby podać dane prosto z Harvardu to tutaj nic nie wskóram. Spokojnie :D
2
Komentarz usunięty
0
@Katalończyk 99
O moje plany nie martw się.
1
@HighestInTheRoom
Moja aktywność to publikowanie faktów. Was prawda po prostu boli. Nawet researchu nie potraficie zrobić dobrze
4
@arasz1819
Pisałem nie pro jakieś tylko informowałem o faktach.
Ty dedukujesz w ten sposób, bo fakty są niewygodne obecnym rządzącym, czyli sprzyjają innym opcjom. Rozumiem.
Trumpa nie chce, bo Trump jest szkodliwy dla Polski jak poprzedni rząd dla Niemiec.
Mamy sprzeczne interesy. W naszym jest silne NATO i mocne inwestycje amerykańskie w nasz region. Trump tego nie chce.
Mnie interesuje tylko interes Polski. Tyle
5
@arasz1819
Ja nie chcę. Pisałem o tym post. Nie pomawiaj.
Nie dość, ze nie potraficie czytać ze zrozumieniem to kłamiecie.
PS. Zgłosiłem, bo nie pozwolę sobie na oczernianie,
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
10
Nic dodać, nic ująć.
0
@HighestInTheRoom
Nie jestem nawet lokalnym politykiem, żeby mieć dostęp do takich rzeczy. Przykro mi.
0
@Murazor
Kolejny bez researchu. Na syna.
Wy nie potraficie czytać ze zrozumieniem i weryfikować faktów.
Po raz kolejny udowadniacie swój „poziom” inteligencji
0
@partymaker
Jak coś to na syna a nie żonę.
Nawet researchu dobrze nie potrafisz zrobić. A próbujesz ze mną dyskutować.
Do szkoły nauczyć się czytać ze zrozumieniem, bo jak zwykle konfabulujesz.
0
@HighestInTheRoom
Mój sąsiad nabył mieszkanie komunalne za 8 tysięcy złotych. I to dopiero po tym jak okna mu wymienili
0
@MarioVeB!
Proszę towarzyszu:
https://niezalezna.pl/rozrywka/orlos-krasko-tadla-ci-dziennikarze-za-czasow-po-zgromadzili-fortune-wiemy-ile-zarobil-tomasz-lis/499854
I to przed inflacją 28 milionów złotych. Teraz trzeba to pomnożyć razy 2
0
@HighestInTheRoom
Kolejny co nie potrafi czytać danych i porównywać kwot?
1
@MarioVeB!
30% do wypłaty po wyborach dla Ciebie towarzyszu. Żeby przekupić wyborców.
Nie dziwię się, że dzieci mają coraz gorsze wyniki w nauce mając takich nauczycieli.
Chłopie, on nieruchomości miał już jako wójt. W 10 lat ich wycena poszła o co najmniej 100% w górę
1
Komentarz usunięty
1
https://i.pl/zarobki-prezesow-pkn-orlen-za-czasow-po-prezes-zarabial-w-kilka-miesiecy-tyle-co-teraz-w-kilka-lat/ar/c1-17734513
Porównanie zarobków oraz wyników finansowych Obajtka oraz Heydela.
1
@JoeBlack
Tylko trzeba mieć zgodę i przychylność Hegemona
1
@kibic1899
Nie mieli zgody Amerykanów. Dopiero dostali po ataku Rosji na Ukrainę
1
@Arden
Pracowałem z Natalią kiedyś. Fajna dziewczyna
PS. Napisała książkę o Lewandowskim
0
@udarpawarotam
Pracownicy w sektorze prywatnym są produktywni, bo coś tworzą.
0
@MarioVeB!
Nie powiedziałbyś. Już samo spojrzenie sprawiłoby, że byś zmienił szybko gadkę.
6
@Borneo
Przypominam, że to PO zaproponowało wzrost 500+ do 800+.
9
@Borneo
A czy oni składając te obietnice nie wiedzieli kto jest prezydentem? To ich deklaracja była. Jawnie kłamali. Jak zawsze.