Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
6
@gumaz
Wolałbym być nazywany PiSowcem niż PRL-owcem, czyli miłośnikiem ustroju, który niszczył ludziom życie.
0
@Nazio_87
Stonoga to człowiek, który miał bliski relacje z ludźmi PRLu
12
Fakt, że Ministrem Spraw Wewnętrznych został Marcin Kierwiński, który jest synem zasłużonego dla PRL generała Andrzeja Kierwińskiego jest dowodem tylko na to, że PRL ma się w Polsce dobrze.
Jak widać niedaleko pada jabłko od jabłoni.
0
@wojtekfcb79
Inne zdanie w tej kwestii miał Sąd Najwyższy.
1
Wyroki Sądów Najwyższych są wiążące i co więcej w podobnych sprawach można powołać się na konkretny wyrok i z automatu taka sprawa jest wygrana.
"Sąd Najwyższy w Izbie Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych w składzie trojga sędziów - Maria Szczepaniec, Marek Dobrowolski i Aleksander Stępkowski - w sprawie z odwołania Macieja Romana Wąsika od postanowienia marszałka Sejmu z dnia 21 grudnia 2023 r. o wygaśnięciu mandatu posła, po rozpoznaniu na posiedzeniu niejawnym 4 stycznia br., uchylił postanowienie marszałka Sejmu z 21 grudnia ub.r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu posła"
Obecne zachowanie jest przejawem łamania prawa. Można gdybać czy prawo to jest dobre czy nie, ale jest to jawne łamanie prawa.
0
@Gall
Wiem. Dlatego pozwolili ich zabrać, ale będzie afera.
0
Ale to już było i nie wróci wię…..
0
@JoeBlack
Nie mogą i dobrze wiedzą o tym. Poczytaj wypowiedz prezes Sądu Najwyższego.
0
Zacznijmy od tego, że Prezes Sądu Najwyższego wydała oświadczenie w sprawie Wąsika i Kamińskiego.
Nie wiem czy jesteście świadomi, ale w Polsce wystarczy powołać się na wyroki Sądu Najwyższego w podobnych sprawach, aby wygrać w niższych instancjach.
Tam ona dokładnie wszystko wyjaśniła.
0
@Deviler
Ułaskawienie to ułaskawienie
1
@Sulimo
Byli ułaskawieni. Wyrok to kabaret. Jakby chciał to mógłby ułaskawić Trynkiewicza i prawo jest prawem.
4
@FCB24
Mieliśmy pieniądze…
2
@Tasde
Mieliśmy Dembele i Coutinho w ostatnich latach. Nie potrafili.
2
Wszyscy narzekają regularnie na Raphinhę, ale życzę sobie, abyśmy mieli w ataku jeszcze 2-3 zawodników, którzy mają G/A co 80-90 minut.
Gdyby defensywa również była odpowiednio efektywna to taki schemat zapewniałby nam regularne zwycięstwa i sensowne wyniki.
Wraz z dobrymi wynikami rośnie pewność siebie a wraz z nią łatwiej pozwalać sobie na efektowność.
0
@barcelonaLM
Dzięki! A jaka jest geneza?
0
O co chodzi z Disney?
2
@VegetaPolska
Dzieci, wspólny majątek. Znam ludzi, którzy są ze sobą z rozsądku.
3
@Rust_Cohle
Robert był uważany za bohatera narodowego, samca alfa, który wygrywa sam mecze. A jego dziewczyna obciskuje się z innymi gośćmi. Chcąc nie chcąc dochodzą do niego negatywne głosy ze świata.
4
Na Roberta Lewandowskiego trzeba spojrzeć obiektywnie:
1. Wyraźnie powiedział, że nauczył się odpuszczać. A to taki typ zawodnika, który nie powinien tego robić.
2. W chwili obecnej ma na papierze słabszych kolegów niż w Bayernie.
3. Jego relacja z Anną Lewandowską jest dosyć śliska i od kiedy zaczęły się jej tańce hulańce to wówczas forma Roberta poszła w dół.
Doceniam Roberta za to co zrobił do tej pory, ale byłem przeciwnikiem transferu tego zawodnika za 50 mln euro.
Uważam, że dobrze byłoby pozwolić mu odejść do Arabii i odzyskać część środków.
1
Moim zdaniem jest kilka powodów:
1. Brak magii. Pamiętam jak tylko gdy pojawiła się informacja, że Ronaldinho zaprezentuje nowy trik to czekało się z wytęsknieniem.
2. Kibice kochają trzy typy sportowców:
a) magików: Mamed Khalidov w MMA, Ronaldinho w piłce nożnej.
b) waleczne serca: Materla w MMA, Puyol w piłce nożnej
c) genetyczne freaki: Carlos (atomowe uderzenia), Soldić (nokautujący cios)
Obecnie większość piłkarzy niczym szczególnym się nie wyróżnia dlatego są niezauważeni.
3. Futbol stał się bardziej efektywny lecz za mało efektowny. Podobnie jest w MMA czy boksie gdzie zawodnicy walczą taktycznie czy zachowawczo. Czas, który powoduje napięcie znacząco obniżył się w ciągu 90 minut.
4. Sam prestiż zawodu piłkarza spadł. Kiedyś kobiety marzyły, aby z nimi spać. Teraz wziąć jako bankomat a jak coś nie wypali to oskarżyć.
5 . Piłkarze nie kojarzą się z męskością wśród młodych chłopaków i kobiet. Dzisiejszy wzór sylwetki facetów to znacznie większa muskulatura.
6. Męskie sporty to już głównie związane ze sztukami walki czy siłownią i to one zyskują na popularności.
7. Piłkarze nie budzą większych emocji.
0
@macio_944
Mi się tam podoba.
0
@Ogorinho1974
Tottenham ma najgorszy okres za sobą, bo było dużo kontuzji i zawieszeń. Celem jest mistrzostwo Anglii.
4
Tottenham kończy rok na 5. pozycji ze stratą 3 punktów do pierwszego Liverpoolu (jeden zaległy mecz).
Jestem mega zadowolony z roboty Ange'a patrząc na okoliczności związane z ogromną ilością kontuzji i zawieszeniami (Romero, Van de Ven, Bentancur, Maddison, Solomon, Perisić, Bissouma czy Kulu).
Czekam na transfery Dragusina oraz Gallaghera i kadra jest kompletna.
Najbardziej cieszy znakomita forma Vicario i powrót do świetnej dyspozycji Richarlisona oraz Lo Celso. O Bentancurze nie wspominając.
2
Manchester City to idealny wybór dla Claudio Echeverriego, gdzie będzie mógł grać jako klasyczna 10-tka czy schodzący napastnik. Mega talent.
0
@Cotutajsiedzieje
Nie kibicuję Aston Villa ze względu na Tottenham i walkę o TOP4.
2
Nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony z występów Tottenhamu w tym sezonie. Pierwsza jedenastka jest naprawdę bardzo mocna. Udało się "uzdrowić" Richarlisona, w pierwszej rundzie było dużo kontuzji kluczowych zawodników, zawieszeń a tracą zaledwie 4 punkty do lidera Premier League.
A to co robi Vicario w bramce do czapki z głów. O to właśnie chodzi w zawodzie bramkarza.
Nie mogę doczekać się powrotu po kontuzji Maddersa, Van de Vena, Benatncura czy mniej kluczowych Solomona i Perisicia.
Będzie ciekawie w Premier League.
3
KRTiR wydała już opinię. Takich decyzji nie można podejmować uchwałami tylko ustawami.
Z deszczu pod rynnę…
2
@RosjaninBut
Ten gość jest memem
13
@michal26
Nigdy się z tym nie kryli