3

Za kartki pauzują Romero oraz Udogie.
Kontuzjowani: Van de Ven, Maddison, Richarlison, Salomon, Perisić czy Sessegnon.

Dowieźć trzy punkty i przetrwać trudny moment.

Ale środek obrony definitywnie do wzmocnienia.



PS. Liczę, że odpalą Gil, Lo Celsco czy Veliz.

3

@RosjaninBut
Niestety zmiana władzy źle wróży.

3

@Pedri16Future
Jakbym tam był to podszedłbym i uderzył jedną i drugą z liścia na odmulenie. A jakby ich ojcowie się rzucali to też by dostali po wychowawczym, że nie potrafili dzieci wychować.

0

@Irmscher10
Raczej dopina projekty strategiczne ze względu na kwestie geopolityczne

1

@Odcinkowy
Przez kilkanaście lat mieliśmy czas, aby zmienić model gospodarki. Czas na CPK, innowacyjne fabryki i nowoczesne usługi.

1

Ange jest mega inteligentnym facetem. Grają w 10 czy 9 wiedział, że ciężko będzie o zwycięstwo. Co zrobił? Kazał zawodnikom grać o pełną pulę.

Nie udało się zdobyć 3 punktów, ale morale poszły w górę mocno. W długim okresie przyniesie to pozytywny efekt. I o to chodzi.

0

@Klejnot_Nilu
Brak czerwonych kartek dla Jamesa i Mudryka.

3

Tottenham po dzisiejszym meczu:



Dla takich cech zakochałem się w futbolu. Brawo Koguty przeciwko przeciwnościom losu. Tak kształtuje się mental.

0

Brawo Tottenham za charakter. Dwie czerwone kartki, dwóch kluczowych graczy z kontuzjami a Koguty grają swoje.

Możesz być wykartkowany, możesz być kontuzjowany, mogą być sędziowie przeciwko Tobie, ale nie może zabraknąć Ci charakteru.

1

Ależ Tottenham gra w 9 :D

0

To powinna być czerwona kartka...

0

Chelsea w 11. uwzięziona na swojej połowie xD

0

Kilka tygodni temu ludzie bronili Liverpoolu, który murował w 9. zawodników. Co robi Tottenham? Dalej gra swoje. Brawo Koguty. Pokażcie, że macie charakter.

0

@Deviler
Nie postawi. Wie, że ten rząd się skompromituje szybciej niż wszystkim się wydaje.

2

@DaPidejpi
Powiedz to MATsowi jak przez kilka lat robił regularnie za ręcznik.

0

Mam nadzieję, że łykniemy Nico Williamsa na zasadzie wolnego kontraktu

1

@Firestone
Wciąż więcej tytułów w reprezentacji niż MATS

1

@MarcelNJ11
41 goli w 29. spotkaniach.

1

Harry Kane ma 15. goli w Bundeslidze po 10. spotkaniach. Jak dobrze pójdzie to łyknie rekord Roberta.

5

Anoeta to swego czasu był przeklęty teren dla Barcelony. Ponadto Sociedad w ostatnich latach wskoczyło na wyższy poziom co widać w tabeli. 1:0 brałbym w każdej formie.

1

@DonMatteo901
Tym bardziej, że za Giertychem jest list gończy.

1

@Rust_Cohle
Masz link?

0

@Emhyr
Poważnie? Wydaje mi się, że fejk. Jeśli nie to podeślijcie link.

0

@Zoker
Łatwe zespoły? United, Liverpool czy Arsenal mają na rozkładzie.

0

Gary Neville powiedział, że jego zdaniem Tottenham nie jest wystarczający dobry, aby wygrać Premier League. Ale prześledźmy ich kadrę.

Vicario - jeden z najlepszych bramkarzy minionego sezonu Serie A a w obecnym spisuje się wybornie
Porro - zawodnik podobnego typu jak Cancelo, czyli świetny w ofensywie, gorzej w defensywie
Romero - swego czasu najlepszy defensor w Serie A, według Messiego najlepszy na świecie
Van de Ven - nazywany nowym Van Dijkiem
Udogie - kompletny lewy obrońca, który był świetny w Serie A
Sarr - wielki talent
Bissouma - pokazuje klasę, w Brighton był lepszy od Caicedo
Madders - gość co potrafi wykręcić 30 G/A w sezonie.
Kulusevski - TOP10 prawoskrzydłowych w Europie
Richarlison - podstawowy napastnik reprezentacji Brazylii
Son - były król strzelców Premier League

Na ławce są m.in. Emerson, Bentancur, Hojbjerg, Lo Celso, Solomon, czy Johnson.

Moim zdaniem na Premier League wystarczy, bo nie grają w europejskich pucharach. Ale po sezonie będą potrzebne 2-3 klasowe wzmocnienia na środek obrony czy atak.

1

Z tymi Francuzami bym nie przesadzał, bo wiele osób ma na tym inne pochodzenie

0

@Zoker
Nigdy w życiu. Straciliby swój elektorat

1

@FcPortoFan1999
Jeżeli jest jego dziewczyną od lat młodości to inna para kaloszy

1

@DonCarletto
23:40

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?