Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Za kartki pauzują Romero oraz Udogie.
Kontuzjowani: Van de Ven, Maddison, Richarlison, Salomon, Perisić czy Sessegnon.
Dowieźć trzy punkty i przetrwać trudny moment.
Ale środek obrony definitywnie do wzmocnienia.
PS. Liczę, że odpalą Gil, Lo Celsco czy Veliz.
3
@RosjaninBut
Niestety zmiana władzy źle wróży.
3
@Pedri16Future
Jakbym tam był to podszedłbym i uderzył jedną i drugą z liścia na odmulenie. A jakby ich ojcowie się rzucali to też by dostali po wychowawczym, że nie potrafili dzieci wychować.
0
@Irmscher10
Raczej dopina projekty strategiczne ze względu na kwestie geopolityczne
0
https://www.rynek-lotniczy.pl/wiadomosci/czy-branza-polprzewodnikow-ominie-polske-przez-brak-cpk-19130.html
Zachęcam do przeczytania
1
@Odcinkowy
Przez kilkanaście lat mieliśmy czas, aby zmienić model gospodarki. Czas na CPK, innowacyjne fabryki i nowoczesne usługi.
1
Ange jest mega inteligentnym facetem. Grają w 10 czy 9 wiedział, że ciężko będzie o zwycięstwo. Co zrobił? Kazał zawodnikom grać o pełną pulę.
Nie udało się zdobyć 3 punktów, ale morale poszły w górę mocno. W długim okresie przyniesie to pozytywny efekt. I o to chodzi.
0
@Klejnot_Nilu
Brak czerwonych kartek dla Jamesa i Mudryka.
3
Tottenham po dzisiejszym meczu:
Dla takich cech zakochałem się w futbolu. Brawo Koguty przeciwko przeciwnościom losu. Tak kształtuje się mental.
0
Brawo Tottenham za charakter. Dwie czerwone kartki, dwóch kluczowych graczy z kontuzjami a Koguty grają swoje.
Możesz być wykartkowany, możesz być kontuzjowany, mogą być sędziowie przeciwko Tobie, ale nie może zabraknąć Ci charakteru.
1
Ależ Tottenham gra w 9 :D
0
To powinna być czerwona kartka...
0
Chelsea w 11. uwzięziona na swojej połowie xD
0
Kilka tygodni temu ludzie bronili Liverpoolu, który murował w 9. zawodników. Co robi Tottenham? Dalej gra swoje. Brawo Koguty. Pokażcie, że macie charakter.
0
@Deviler
Nie postawi. Wie, że ten rząd się skompromituje szybciej niż wszystkim się wydaje.
2
@DaPidejpi
Powiedz to MATsowi jak przez kilka lat robił regularnie za ręcznik.
0
Mam nadzieję, że łykniemy Nico Williamsa na zasadzie wolnego kontraktu
1
@Firestone
Wciąż więcej tytułów w reprezentacji niż MATS
1
@MarcelNJ11
41 goli w 29. spotkaniach.
1
Harry Kane ma 15. goli w Bundeslidze po 10. spotkaniach. Jak dobrze pójdzie to łyknie rekord Roberta.
5
Anoeta to swego czasu był przeklęty teren dla Barcelony. Ponadto Sociedad w ostatnich latach wskoczyło na wyższy poziom co widać w tabeli. 1:0 brałbym w każdej formie.
1
@DonMatteo901
Tym bardziej, że za Giertychem jest list gończy.
1
@Rust_Cohle
Masz link?
0
@Emhyr
Poważnie? Wydaje mi się, że fejk. Jeśli nie to podeślijcie link.
0
@Zoker
Łatwe zespoły? United, Liverpool czy Arsenal mają na rozkładzie.
0
Gary Neville powiedział, że jego zdaniem Tottenham nie jest wystarczający dobry, aby wygrać Premier League. Ale prześledźmy ich kadrę.
Vicario - jeden z najlepszych bramkarzy minionego sezonu Serie A a w obecnym spisuje się wybornie
Porro - zawodnik podobnego typu jak Cancelo, czyli świetny w ofensywie, gorzej w defensywie
Romero - swego czasu najlepszy defensor w Serie A, według Messiego najlepszy na świecie
Van de Ven - nazywany nowym Van Dijkiem
Udogie - kompletny lewy obrońca, który był świetny w Serie A
Sarr - wielki talent
Bissouma - pokazuje klasę, w Brighton był lepszy od Caicedo
Madders - gość co potrafi wykręcić 30 G/A w sezonie.
Kulusevski - TOP10 prawoskrzydłowych w Europie
Richarlison - podstawowy napastnik reprezentacji Brazylii
Son - były król strzelców Premier League
Na ławce są m.in. Emerson, Bentancur, Hojbjerg, Lo Celso, Solomon, czy Johnson.
Moim zdaniem na Premier League wystarczy, bo nie grają w europejskich pucharach. Ale po sezonie będą potrzebne 2-3 klasowe wzmocnienia na środek obrony czy atak.
1
Z tymi Francuzami bym nie przesadzał, bo wiele osób ma na tym inne pochodzenie
0
@Zoker
Nigdy w życiu. Straciliby swój elektorat
1
@FcPortoFan1999
Jeżeli jest jego dziewczyną od lat młodości to inna para kaloszy
1
@DonCarletto
23:40