Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arabia Saudyjska leci grubo. Spokojnie do 2030 roku stworzą Super Ligę.
A weźmy pod uwagę, że tam powstaje Madinah (Smart City), Neom (zasilany w 100% ze źródeł odnawialnych), tworzą nowoczesne ośrodki turystyczne nad morzem. Do tego mocno inwestują w usługi finansowe, blockchain czy po prostu IT.
Ciekawe inwestycje, ciekawe. Ma to być gospodarka oparta na nowoczesnych usługach.
0
@mekston
Obstawiam, że mogą go łyknąć. Zaproponują 4-letni kontrakt i jakąś klauzulę na poziomie 100 mln euro, aby mógł odejść po 1-2 latach.
0
@Encore
Jak mają problemy to mają problemy :D
0
@P33ck
Po Harrym Kane
0
Dembele za 60-80 mln euro.
Raphinha za 60 mln euro
W ich miejsce Bernardo Silva za rozsądne pieniądze i Joao Felix z opcją wykupu
0
Jeżeli Dembele odejdzie po wpłaceniu rozsądnej kwoty 60-80 mln euro to myślę, że warto go puścić.
0
Niech odchodzi, ale za normalne pieniądze. Bo 25 mln euro to tyle co nic za Dembusia
0
@Rastafarnianin
Kochany zwierzak
15
Mam nadzieję, że Femin Lopez okaże się topowym graczem. Tak samo mam nadzieję, że Oriol Romeu wyrośnie na jednego z najlepszych śpd w Europie.
Męczy mnie ta naiwność, że trzeba jako nastolatek być top, aby być top. Życie nieustannie pokazuje, że jest inaczej.
1
@escarabajo
Czyli lada moment drugie tyle. Ciekawie wyglada ten projekt
0
Savić, Neves, Fofana, Malcom, Brozović, Benzema, Mane, Mahrez, Firmino, Kante, Koulibaly, Dembele, Mendy, Henderson czy Telles.
A dopiero połowa okienka za nami. Jestem przekonany, że trafi tam jeszcze co najmniej kilku bardzo dobrych zawodników.
Do 2030 roku mają wydać na same transfery 17 miliardów euro. Na naszych oczach powstaje Super Liga.
I co najciekawsze, znajduje się w strefie czasowej, która jest komfortowa do oglądania zarówno dla Europy jak i Dalekiego Wschodu.
0
@Albatros
Oczywiście. Taktykę dobierasz pod piłkarzy, których masz a nie odwrotnie.
Tylko większość trenerów przegrywa z ego.
0
Widziałbym to nastepująco:
MATS/Pena
Kounde/Garcia-Araujo/Martinez-Christensem/Alonso
Romeu/Kessie-De Jong/Roberto
Rapinha/Ferran-Pedri/Gavi/Gundogan/Fati-Balde/Abde
Lewandowski/Roque
1. Kounde grałby jako śrokowy obrońca, czyli tak jak preferuje.
2. Christensen grałby z lewej strony środka obrony jak w Chelsea.
3. Braki techniczne Romeu byłyby maskowane w tej formacji.
4. De Jong miałby podobną rolę jak w Ajaxie.
5. Pedri czy Gundo na swoich nominalnych.
6. Raphinha miałby zadania ofensywne i defensywne co wykorzystywałoby jego atuty.
7. Balde mógłby wykorzystywać swoje turbo.
Co do rezerwowych:
1. Ferran grałby na prawej stronie i mógłby wykorzystywać swoje atuty i maksować skuteczność.
2. Fati pełniłby role schodzącego napastnika w stylu Alvareza czy Felixa.
3. Abde mógłby śmiagać po całej lewej stronie.
Jedynie przydałoby się wzmocnić trochę środek obrony czy pozyskać kolejnego dpm.
0
@Messibestplayerintheworld
Joao Felix na wypożyczenie. Taka bomba na miarę naszych możliwości.
0
@smiatuniu
Muszą, bo ich zje w perspektywie 10 lat
14
@Messibestplayerintheworld
Moim zdaniem to bardzo dobry deal i na podobnej zasadzie powinniśmy postępować z utalentowanymi zawodnikami z La Masii, którzy nie mają szans na przebicie do pierwszego zespołu.
7
@macio_944
Umówmy się tak. Twittera będziemy oceniać za kolejne parę lat. To co dzisiaj wydaje się złą decyzją, zmianami może być dobre za kilka lat. Na spokojnie
0
@barcelonaLM
Sprzedadzą za 100 mln euro i w jego miejsce kupią 2-3 nowych zawodników.
Wielka szkoda…
0
Największy problem z reprezentacją Polski jest taki, że my postrzegamy rolę selekcjonera jako prestiżową. A zagraniczni szkoleniowcy widzą w nas egzotykę, gdzie można przyjść, zarobić coś i pojechać.
A w życiu jest ważniejsze jak świat Cię postrzega a nie Ty samego siebie.
2
@Fenelon
Przynajmniej chłopaki pobawią się futbolem. Swoje osiągnęli w tym sporcie.
4
Tybura niestety przegrał. Ale Tom to różnica klas. Facet prawi dwa metry wzrostu, blisko 120 kg a poruszał się jak piórko. Niesamowity zawodnik.
0
@Deviler
Priv
Dzięki
2
@hayek
I czym chcecie napędzić gospodarkę? Konsumentami, gdzie 1/3 nic nie odkłada. Czy firmami, które rzekomo gromadziły zapasy na trudne czasy a zwalniają jak mają gorszy miesiąc?
0
Andre Onana w Manchesterze United. Dla mnie "czarna pantera" to topowy bramkarz i żałuję, że nie trafił do nas za darmo rok temu.
0
@gumaz
Umowę pewnie mają do końca roku. Raczej zostaną przy modelu 12 gal, ale będą potrzebowali nowego partnera.
0
@MichuZ44
Jestem ciekaw co z KSW?
I jak wycofują się to pytanie w jakiej perspektywie czasu?
0
Uważam, że Felix grający z lewej strony w roli schodzącego napastnika mógłby się sprawdzić.
0
Jak tak to bierzemy. Uważam, że idealnie wkomponuje się w nasz styl gry
1
FC Barcelona powinna powiedzieć Harry'emu Kane'owi, aby poczekał na nią do 2024 roku.
Pod wodzą Ange'a ma okazję skumać lepiej futbolu podobny do prezentowanego przez Guardiolę. A przy okazji odejdzie do topowego klubu.
Chciałbym, aby tu trafił, bo to napastnik kompletny.
0
@Encore
Nie mogę się doczekać.