0

Wraca Tottenham. Sędzia trochę utrudnia życie, ale powoli do przodu.

0

Xavi to taki typ śliskiego karierowicza. Przychodzi zarząd mówi, że trzeba sprzedać Fatiego, wziąć Neymara.

Pytają o Alonso a on mówi o Ansu…

0

@Murazor
No to niech zostanie w Barcelonie jak taki dobry

0

@Dario47
W Tottenhamie byłby dopiero czwartym obrońcą

0

@Firestone
Kane w pojedynkę nastrzelał 30 goli. Haaland bez kolegów nie dałby rady

2

@agaFCB
Mam to samo od kilku lat.

0

@Worny
To wina Reguilona

1

Lamine grał co prawda naprzeciwko Reguilona, ale talent niesamowity. Chłopak powoli powinien trafić do pierwszej drużyny. Ależ umiejętności

1

Ale Tottenham się bawi. Ange naprawdę robi kawał świetnej roboty

0

Tottenham pod wodza Ange’a gra w taki sposób, że Kane chce zostać

0

Tottenham rezerwami nas leje. Ange robi robotę. Koleś to ciekawy trener

0

@Bartas7VeB
Nikt nie planuje go sprzedać. Premier League rusza za 5 dni.

0

@BoreekxD
Za 5 dni mają start ligi. Niech rezerwowi się poogrywają. Pierwsze skrzypce muszą odpocząć po meczu z Szachtarem.

0

Z Neymarem ten sam problem co swego czasu z Fabregasem. Potrafili rozegrać kapitalne pierwsze pół roku, aby potem klasycznie zniknąć.

5

@Kapitan hawk
Na papierze. Z tej trójki nie dało się ułożyć tercet, gdzie każdy grałby na swojej nominalnej pozycji.

0

Xavi robi dobrze, że nie chce pozyskać Neymara. Jeżeli spojrzymy na drużyny, które wygrywały LM w ostatnich latach to te, które miały profesjonalistów w zespole.

Ney zagra dobre pół roku a potem tradycyjnie urodziny siostry i kontuzja.

Uwielbiam chłopaka, ale nie ma odpowiedniego mentalu do tego sportu.

0

@Koorsik
Jakby był wart 30 mln euro to zostałby w Barcelonie nawet na 4. obrońcę.

0

@Kondziubarca
Zobacz co Anka wyprawiała

0

@Emhyr
Za darmo i za połowę pensji. Ale raczej kupią kogoś perspektywicznego i lepiej zbudowanego.

5

Ludzie piszą o wieku Lewandowskiego czy Ronaldo a 35-letni Messi wykręcił ponad 60 G/A i do tego zabawił się na mundialu, zdobywając tytuł.

Ronaldo już po odejściu z Realu przestał błyszczeć, gdzie cały zespół był ustawiony pod niego. Z kolei Robert już jest mentalnie innym zawodnikiem i widać, że wychodzą jego braki w La Liga.

0

@Encore
Bardzo dobry i młody zawodnik. Idealny do pary z Romero. Przydałby się jeszcze ktoś na czwartego obok Diera.

0

@barcowy1899
U Roberta wiek to tylko liczba, ale mental już inny niestety. Po wyczynach Ani nic dziwnego, że forma spadła.

0

Juve tak poklepało z Realem, że to szok. Zagrali jak w FIFA :D

0

@Aragorn33
I to jest właściwe podejście. Dlatego, że raz coś czy nawet kilka razy coś się nie udało to nie znaczy, że nie zadziała w kolejnym przypadku.

Każdy piłkarz to inna historia.

5

@cules100pro
Nie ilość a jakość. Gdyby liczyła się ilość to prym wiodłyby Chiny czy Indie.

2

@kejdzi
Zainteresowanie jest, ale każdy wie, że Barca musi. To chcą za drobne.

0

@MesQueUnClub_87
To są jego słowa. I to widać na boisku.

0

Problem Roberta Lewandowskiego jest taki, że nauczył się on odpuszczać. O czym powiedział w wywiadzie u Kuby Wojewódzkiego ponad rok temu.

My potrzebujemy Roberta, który będzie jeszcze mocniej pracował i będzie bardziej zafokusowany niż był w Bayernie Monachium.

Niestety tak nie jest. I to największy problem.

2

@Saviola88
Cytat z tych, który za kilka lat źle się zestarzeje

1

@vangoor
Schodzący napastnik. Podobnie jak Julian Alvarez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?