Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wraca Tottenham. Sędzia trochę utrudnia życie, ale powoli do przodu.
0
Xavi to taki typ śliskiego karierowicza. Przychodzi zarząd mówi, że trzeba sprzedać Fatiego, wziąć Neymara.
Pytają o Alonso a on mówi o Ansu…
0
@Murazor
No to niech zostanie w Barcelonie jak taki dobry
0
@Dario47
W Tottenhamie byłby dopiero czwartym obrońcą
0
@Firestone
Kane w pojedynkę nastrzelał 30 goli. Haaland bez kolegów nie dałby rady
2
@agaFCB
Mam to samo od kilku lat.
0
@Worny
To wina Reguilona
1
Lamine grał co prawda naprzeciwko Reguilona, ale talent niesamowity. Chłopak powoli powinien trafić do pierwszej drużyny. Ależ umiejętności
1
Ale Tottenham się bawi. Ange naprawdę robi kawał świetnej roboty
0
Tottenham pod wodza Ange’a gra w taki sposób, że Kane chce zostać
0
Tottenham rezerwami nas leje. Ange robi robotę. Koleś to ciekawy trener
0
@Bartas7VeB
Nikt nie planuje go sprzedać. Premier League rusza za 5 dni.
0
@BoreekxD
Za 5 dni mają start ligi. Niech rezerwowi się poogrywają. Pierwsze skrzypce muszą odpocząć po meczu z Szachtarem.
0
Z Neymarem ten sam problem co swego czasu z Fabregasem. Potrafili rozegrać kapitalne pierwsze pół roku, aby potem klasycznie zniknąć.
5
@Kapitan hawk
Na papierze. Z tej trójki nie dało się ułożyć tercet, gdzie każdy grałby na swojej nominalnej pozycji.
0
Xavi robi dobrze, że nie chce pozyskać Neymara. Jeżeli spojrzymy na drużyny, które wygrywały LM w ostatnich latach to te, które miały profesjonalistów w zespole.
Ney zagra dobre pół roku a potem tradycyjnie urodziny siostry i kontuzja.
Uwielbiam chłopaka, ale nie ma odpowiedniego mentalu do tego sportu.
0
@Koorsik
Jakby był wart 30 mln euro to zostałby w Barcelonie nawet na 4. obrońcę.
0
@Kondziubarca
Zobacz co Anka wyprawiała
0
@Emhyr
Za darmo i za połowę pensji. Ale raczej kupią kogoś perspektywicznego i lepiej zbudowanego.
5
Ludzie piszą o wieku Lewandowskiego czy Ronaldo a 35-letni Messi wykręcił ponad 60 G/A i do tego zabawił się na mundialu, zdobywając tytuł.
Ronaldo już po odejściu z Realu przestał błyszczeć, gdzie cały zespół był ustawiony pod niego. Z kolei Robert już jest mentalnie innym zawodnikiem i widać, że wychodzą jego braki w La Liga.
0
@Encore
Bardzo dobry i młody zawodnik. Idealny do pary z Romero. Przydałby się jeszcze ktoś na czwartego obok Diera.
0
@barcowy1899
U Roberta wiek to tylko liczba, ale mental już inny niestety. Po wyczynach Ani nic dziwnego, że forma spadła.
0
Juve tak poklepało z Realem, że to szok. Zagrali jak w FIFA :D
0
@Aragorn33
I to jest właściwe podejście. Dlatego, że raz coś czy nawet kilka razy coś się nie udało to nie znaczy, że nie zadziała w kolejnym przypadku.
Każdy piłkarz to inna historia.
5
@cules100pro
Nie ilość a jakość. Gdyby liczyła się ilość to prym wiodłyby Chiny czy Indie.
2
@kejdzi
Zainteresowanie jest, ale każdy wie, że Barca musi. To chcą za drobne.
0
@MesQueUnClub_87
To są jego słowa. I to widać na boisku.
0
Problem Roberta Lewandowskiego jest taki, że nauczył się on odpuszczać. O czym powiedział w wywiadzie u Kuby Wojewódzkiego ponad rok temu.
My potrzebujemy Roberta, który będzie jeszcze mocniej pracował i będzie bardziej zafokusowany niż był w Bayernie Monachium.
Niestety tak nie jest. I to największy problem.
2
@Saviola88
Cytat z tych, który za kilka lat źle się zestarzeje
1
@vangoor
Schodzący napastnik. Podobnie jak Julian Alvarez