Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Patrząc na Premier League to trzeba uczciwie powiedzieć, że powoli powstaje Super Liga.
Kiedyś było BIG4 (Manchester United, Chelsea Londyn, Liverpool, Arsenal Londyn)
Potem BIG6 (Do tego grona dołączył Manchester City oraz Tottenham Hotspur).
A teraz można mówić spokojnie o GREAT10 (Newcastle, Aston Villa, Brighton oraz West Ham United.
Wygląda to naprawdę niesamowicie.
2
To nie jest problem w zawodnikach. Bo Barcelona ma w tej chwili topowych zawodników na każdej pozycji. Brakuje mentalności i głodu zwycięstwa.
2
Jeśli Barcelona chce grać o najwyższe laury to wszyscy zawodnicy muszą grać z taką intensywnością jak Gavi. Bez wyjątku.
8
@MrCental
Tusk rządził 8 lat. Wystarczy
72
Tusk już przebija PiS. 26 ministerstw. W tym od równości.
TVP w ramach odpolitycznienia ma przejąć gość z TVN.
A Orlen gość, który już dostawał posady bez konkursów.
Zamienił stryjek siekierkę na kijek.
1
@Rl9k1nG
Ale z prawnego punktu widzenia Korwin ma rację.
0
@VamosRakieta
Ale Lewica właśnie chciała ściągać krzyż.
2
Izabela Leszczyna ministrem zdrowia. Ta Pani jest nauczycielką z wykształcenia.
Sikorski ministrem spraw zagranicznych? Po paru głębszych pisał głupie teksty na Twitterze pod adresem naszego partnera USA.
Barbara Nowacka ministrem edukacji narodowej - feministka i lewica, która zacznie wrzucać brednie dla dzieci do nauki.
Kosiniak Kamysz w MON? Z wykształcenia lekarz.
Dariusz Klimczak ministrem infrastruktury. Czyli PSL odpowiedzialny za przetargi.
Dobra informacja jest taka, że niedługo ten rząd sam się zaora :D
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
Jak przed transferem Roberta pisałem, że ten w wywiadzie u Kuby Wojewódzkiego powiedział, że potrafi odpuszczać i nie warto go kupować to było łapanie się za głowy.
Rzeczywistość jest taka, że dobrze żyje się w Barcelonie i odcina kupony. Co nie powinno mieć kompletnie miejsca.
5
Bardzo dobry mecz Tottenhamu, ale zabrakło po prostu szczęścia. Świetne rozegranie, znakomite akcje, hat-tricka Sona, ale spalonych. Znakomity mecz Emiliano Martineza, który prezentuje topową formę.
4
@tomek8756
Ale akurat z układem niemiecko-rosyjskim ma rację
2
@Lionel_Messi10
To za 7-8 lat wejdzie w swój prime :D
0
@Nonameforlife
Źródło
4
@Stinger_
Polityków rozlicza się ze skuteczności a nie poczucia humoru. Po 100 dniach ocenimy jakie ustawy udało im się wprowadzić.
26
Z całym szacunkiem do Bobka, ale to Suarez zjada go technicznie na śniadanie, mając brzuszek i grając sobie w Brazylii.
0
@MarcelNJ11
Najbardziej konkurencyjny sport na świecie. Jeśli chcemy osiągnąć to najpierw musimy grubo zainwestować.
2
Wydaliśmy 50 mln euro na Lewego a mogliśmy mieć za 100 milionów euro Harry'ego Kane'a...
1
@barcanawieki
Przecież prawdę powiedział. Sam fakt, że tyle lat był w Tottenhamie pokazuje jakim jest człowiekiem. A Robert odszedł bezpośrednio do Bayernu, gdy mógł zachować się honorowo i odejść poza Bundesligę.
1
@P33ck
Kosztował 50 mln euro. Oczekiwania były inne
18
Z Mateuszem Borkiem jest jak z dziewczynami na Tinderze. Ten pierwszy ciągle mówi o zasadach a ich nie ma. Te drugie piszą NO ONS/FwB a rozkładają nogi na pierwszych randkach.
0
@Cvzx
Ma 1 G/A średnio co 75 minut, więc dla mnie okej.
1
Zapłaciliśmy za gościa w wieku 35 lat aż 50 milionów euro. Pobiera jedną z najwyższych gaż w klubie.
Nie róbmy z niego super bohatera, bo strzela dwie bramki przeciwko 14. w tabeli Alaves.
Dla Roberta to powinien być dzień jak co dzień.
0
Zbyt dużo ofensywnie uosobionych graczy w pierwszej jedenastce
2
@Muevertigo
Tylko Superliga i oderwanie się od UEFA. Tam pracują urzędnicy, gdzie raporty przygotowują dyrektorzy finansowi. Zgadza się w Excelu? To wdrażamy. Zero myślenia długoterminowego i brania pod uwagę inne czynniki.
1
W meczu z Chelsea brak czerwonych kartek dla Jamesa i Mudryka. Teraz rzut wolny po czystym wejściu Lo Celso. Pominę gwizdanie przewinień gdzie piłkarze Tottenhamu trafiali w piłkę
1
Bramka po rzucie wolnym, gdzie nie było faulu....
0
@FCB_dimiC
Najpierw była piłka
1
Tottenham zagrał teraz jak Argentyna z Francją z finale. Ale niestety strzał niecelny
0
Bissouma w piłkę a sędzia gwiżdże faul xD