0

@Kgorecki2500
Bardzo dobrze!
Proszę ich pilnować

5

@partymaker
Hmmmm.... tej, która zaproponowała większy deficyt od poprzedniej. Już ją przebijają we wszystkim.

2

@kamyk_23
A co z tymi z KO i fundacjami jak Pro Civili?

0

@partymaker
Nie powiedziałbyś. Byłbyś grzeczny jak potulny piesek.

3

@Arden
To wspomnij o tym, że będzie to finansowane przez produktywną część społeczeństwa.

14

@Arden
Wspomnij tylko, że przy rekordowym deficycie i zadłużeniu.

0

@partymaker
Myślę, że w twarz byś mi tego nie powiedział, bo strach by Ci nie pozwolił

0

@partymaker
Lepsze niż za Niemcami i Barceloną, bo to się nie dodaje

2

@DLFCB
Zachował dziennikarski obiektywizm. Brawo!

0

@MOLESTA
Pro Civili zjada ich na głowę. Doedukuj się

0

@MarioVeB!
Uczą u Was w szkole? Za POdwyżki będziecie mieli w końcu co jeść?

0

@mekston
Nie jestem zaskoczony. Jeszcze rok obecnych rządów i ludzie zapłaczą za poprzednią partią.


0

@pioz123
"Dziś było mało polityki, to trzeba podkręcić.



Kaczka ruska, nie pokona Tuska!!"

Widać jakie fakty. Zejdź na ziemię dzieciaku.

0

@HighestInTheRoom |
Nie interesuje mnie Twoje zdanie.

0

@pioz123
Podyskutujemy o faktach czy zbyt duże stężenie prawdy? Obejrzyj kanał This is IT gdzie są światowej klasy specjaliści i zrozumiesz dlaczego te przedmioty są ważne.

PS. Opłaca mi się. Interes Polski ponad wszystko.

0

W montowni Niemiec przedmioty ścisłe w szkole są niepotrzebne. Przecież tutaj biznes oparty o naukę i nowe technologie jest niepotrzebny.

https://forsal.pl/lifestyle/edukacja/artykuly/9403183,mniej-fizyki-chemii-biologii-geografii-i-historii-nowacka-szkola.html

0

Komentarz usunięty

0

@MOLESTA
Jak nie można podważyć faktów to próbuje się źródło

0

@Nazio_87
A co z Pro Civili?

0

@Kgorecki2500
Dali podwyżki, żeby chętnych nie brakowało

1

@Tartar
Tak czy inaczej szykuję się do emigracji. Trochę skilla złapać i cel Dolina Krzemowa

0

@AlwaysBlaugrana
Jak nie rosną? W dniu wojny wynajem o 40% w górę. Jeszcze dobrze Ci ludzie nie przyjechali do Polski

0

@AlwaysBlaugrana
https://wyborcza.biz/biznes/7,147758,30561542,mieszkanie-na-start-oprocentowanie-spada-nawet-do-0-procent.html

Został ogłoszony i ceny poszły w górę o 20%.

Wiem jakie ceny były kilka tygodni temu a jakie są obecnie, bo śledzę je na bieżąco.

0

@MarioVeB!
https://www.rp.pl/polityka/art39141911-ustalenia-abw-polskie-wizy-na-sprzedaz-znamy-ceny

Doczytałem, że faktycznie już dekadę temu wizy były kupowane. Przypomnisz proszę kto rządził w 2013 roku?

0

@Popitek12
Drugi po Messim w jego erze. I tak super wynik.

0

@pioz123
Poczytaj w jaki sposób wygląda przyjazd takich ludzi do pracy i kto się o to ubiega. A potem wypowiadaj się.

A jak chcesz dowiedzieć się co się dzieje z nielegalnymi to poczytaj o tym co robiono z takimi ludźmi na granicy z Białorusią.

A głupie komentarze to do rodziców.

0

@MESSIah16
Ale legalnych a nie nielegalnych i do pracy. W moim rodzinnym mieście jest kilka tysięcy takich osób i nie stwarzają problemów. Głównie z krajów chrześcijańskich.

0

@arasz1819
Bystrością nie grzeszy ten kto nie potrafi się odnieść od faktów, bo za duże stężenie prawdy Powiedziałbyś, że czarne jest białe a białe jest czarne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?