Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500
Bardzo dobrze!
Proszę ich pilnować
5
@partymaker
Hmmmm.... tej, która zaproponowała większy deficyt od poprzedniej. Już ją przebijają we wszystkim.
2
@kamyk_23
A co z tymi z KO i fundacjami jak Pro Civili?
0
@partymaker
Nie powiedziałbyś. Byłbyś grzeczny jak potulny piesek.
3
@Arden
To wspomnij o tym, że będzie to finansowane przez produktywną część społeczeństwa.
14
@Arden
Wspomnij tylko, że przy rekordowym deficycie i zadłużeniu.
0
@partymaker
Myślę, że w twarz byś mi tego nie powiedział, bo strach by Ci nie pozwolił
0
@partymaker
Lepsze niż za Niemcami i Barceloną, bo to się nie dodaje
0
https://www.pap.pl/aktualnosci/wiceszef-msz-ue-nie-moze-byc-sparalizowana-stanowiskiem-jednego-kraju
Szejna optuje za pomysłem Berlina.
2
@DLFCB
Zachował dziennikarski obiektywizm. Brawo!
0
@MOLESTA
Pro Civili zjada ich na głowę. Doedukuj się
0
@MarioVeB!
Uczą u Was w szkole? Za POdwyżki będziecie mieli w końcu co jeść?
0
@mekston
Nie jestem zaskoczony. Jeszcze rok obecnych rządów i ludzie zapłaczą za poprzednią partią.
0
@pioz123
"Dziś było mało polityki, to trzeba podkręcić.
Kaczka ruska, nie pokona Tuska!!"
Widać jakie fakty. Zejdź na ziemię dzieciaku.
0
@HighestInTheRoom |
Nie interesuje mnie Twoje zdanie.
0
@pioz123
Podyskutujemy o faktach czy zbyt duże stężenie prawdy? Obejrzyj kanał This is IT gdzie są światowej klasy specjaliści i zrozumiesz dlaczego te przedmioty są ważne.
PS. Opłaca mi się. Interes Polski ponad wszystko.
0
W montowni Niemiec przedmioty ścisłe w szkole są niepotrzebne. Przecież tutaj biznes oparty o naukę i nowe technologie jest niepotrzebny.
https://forsal.pl/lifestyle/edukacja/artykuly/9403183,mniej-fizyki-chemii-biologii-geografii-i-historii-nowacka-szkola.html
0
Komentarz usunięty
0
@MOLESTA
Jak nie można podważyć faktów to próbuje się źródło
0
https://niezalezna.pl/polityka/rzad/zmienila-sie-wladza-i-cyk-prokuratura-wszczela-sledztwo-ws-polskich-straznikow-granicznych/509124
„Dobra zmiana”.
0
@Nazio_87
A co z Pro Civili?
0
@Kgorecki2500
Dali podwyżki, żeby chętnych nie brakowało
1
@Tartar
Tak czy inaczej szykuję się do emigracji. Trochę skilla złapać i cel Dolina Krzemowa
0
@AlwaysBlaugrana
Jak nie rosną? W dniu wojny wynajem o 40% w górę. Jeszcze dobrze Ci ludzie nie przyjechali do Polski
0
@AlwaysBlaugrana
https://wyborcza.biz/biznes/7,147758,30561542,mieszkanie-na-start-oprocentowanie-spada-nawet-do-0-procent.html
Został ogłoszony i ceny poszły w górę o 20%.
Wiem jakie ceny były kilka tygodni temu a jakie są obecnie, bo śledzę je na bieżąco.
0
@MarioVeB!
https://www.rp.pl/polityka/art39141911-ustalenia-abw-polskie-wizy-na-sprzedaz-znamy-ceny
Doczytałem, że faktycznie już dekadę temu wizy były kupowane. Przypomnisz proszę kto rządził w 2013 roku?
0
@Popitek12
Drugi po Messim w jego erze. I tak super wynik.
0
@pioz123
Poczytaj w jaki sposób wygląda przyjazd takich ludzi do pracy i kto się o to ubiega. A potem wypowiadaj się.
A jak chcesz dowiedzieć się co się dzieje z nielegalnymi to poczytaj o tym co robiono z takimi ludźmi na granicy z Białorusią.
A głupie komentarze to do rodziców.
0
@MESSIah16
Ale legalnych a nie nielegalnych i do pracy. W moim rodzinnym mieście jest kilka tysięcy takich osób i nie stwarzają problemów. Głównie z krajów chrześcijańskich.
0
@arasz1819
Bystrością nie grzeszy ten kto nie potrafi się odnieść od faktów, bo za duże stężenie prawdy Powiedziałbyś, że czarne jest białe a białe jest czarne.