0

@MarFan
Wystarczy zaproponować a życie zweryfikuje.

0

@arasz1819
Nie wiem czego dotyczy komentarz? Prasa zagraniczna widzi, że w Polsce jest łamana praworządność: z resztą słusznie.

0

@tomek8756
Zachował się jak w cywilizowanym kraju. W krajach anglosaskich jest to szanowane

1

@Cobra303
Bez problemu co pokazały wyniki jesienią. Po wzmocnieniach i powrocie kluczowych zawodników będzie jeszcze lepiej.

Tottenham ma znakomity zespół. Klasowych graczy na każdej pozycji i teraz też na ławce.

0

@RosjaninBut
Zgadza się. Onet walczy o czytelnika i bullshit nie przejdzie.

1

@RosjaninBut
Onet zrobił zdjęcie, użył technologii AI i policzył.

To, że akurat Trzaskowski zaniża takie rzeczy nie powinno nikogo dziwić.

3

@norbi77
Kodziarzy nie przebiją

1

@arasz1819
Takie decyzje podejmujesz jak masz moc sprawczą. A ta moc pojawiła się w momencie zmian na świecie. Wyrzucenie Rosji z Europy. Osłabienie Niemiec.

Takie decyzje podejmujesz w odpowiednich momentach. Na tym polega strategia. I to był idealny moment.

Tym bardziej, że pewne decyzje zmieniają rate'y funduszy inwestycyjnych co przekłada się na aprecjację złotówki.

9

@arasz1819
Spokojnie, na Tuska przyjdzie czas i jego machloje. Jakby był niewinny to by pozwolił, aby komisja dotycząca wpływów rosyjskich dalej pracowała. A ją uciął.

2

@takisobiektos
Przez pół sezonu w Tottenhamie był szpital i zawieszenia. Teraz wracają do zdrowia i są wzmocnienia. A do lidera tracą tylko sześć punktów.

2

@esem91
Prawdę powiedział.

6

5 lat temu w finale Ligi Mistrzów grał Tottenham Hotspur. Od tego czasu ze starej ekipy został tylko Son Heung-Min.

Idzie nowe. Werner na zasadzie wypożyczenia. Dragusin, którzy odrzucił Bayern Monachium.

W kuluarach mówi się o Gallagherze.

Jak to wszystko pyknie to Tottenham może spokojnie powalczyć o mistrzostwo.

0

@Ptasior
Wrócą za 4 lata i przywrócą

0

@RosjaninBut
To Gazeta Wyborcza napisze, że było w takim razie 20 tysięcy, bo ratusz zawyża.

0

"Sąd rejestrowy w Warszawie oddalił we wtorek wniosek o wpisanie do Krajowego Rejestru Sądowego nowych członków nowych członków rady nadzorczej Telewizji Polskiej powołanych przez ministra kultury Bartłomieja Sienkiewicza oraz Tomasza Syguta jako prezesa spółki.

Jak podkreślił sąd, uchwały o powołaniu rady nadzorczej oraz zarządu spółki „zostały podjęte przez organ nieuprawniony”, co zdecydowało o oddaleniu wniosku."

Jak kaliemu zrobić coś to źle, jak Kali zrobić to dobrze....

#praworządność #demokracja #konstytucja #dobrazmiana

0

@MarioVeB!
"Naród ukraiński jest zbyt odważny, Ameryka, Europa, koalicja narodów od Atlantyku do Pacyfiku - byliśmy zbyt zjednoczeni, demokracja była zbyt silna. Zamiast łatwego zwycięstwa, które przewidywał, Putin pozostał z wypalonymi czołgami i zamętem w rosyjskich siłach".

"Demokracja była zbyt silna" - takie słowa padały z ust Bidena w Polsce, gdy jednocześnie obecna władza krzyczała o łamaniu demokracji w...Polsce xD

3

@Compadre
To chodzi o to, że Trump jest amerykańskim patriotą. Jego interesuje interes USA. I nie obchodzi go to czy komuś się to podoba czy nie.

6

@Compadre
Ale to Epstein miał zarzuty a nie Trump. A gustowanie w młodych kobietach to nie to samo co gustowanie w młodych dziewczynkach. Kobieta z definicji jest pełnoletnia.

Wywód dotyczy Donalda Trumpa jako polityka a nie przedsiębiorcy.

Tak samo możesz uwielbiać Xaviego jako piłkarza a niekoniecznie trenera.

5

Uwielbiam Donalda Trumpa, ale w naszym interesie nie jest to, żeby został prezydentem USA.

W naszym interesie jest, aby Amerykanie inwestowali w nas tak jak przed laty w Koreę Południową i nie zrezygnowali z pomostu bałtycko-czarnomorskiego. A przy okazji twardo stali przy NATO.

Analogicznie Niemcy są zwolennikami obecnej władzy, bo to zapewnia brak kluczowych inwestycji w Polsce, które z naszej perspektywy byłyby dla nas korzystne.

2

Szczerze mówiąc to mega dziwię się PiS. Wystarczyłoby dobrze rozegrać temat z Amerykanami, którzy mają tutaj kluczowe interesy i raz dwa a opcja niemiecko-prlowska zostanie pożegnana.

Jestem zaskoczony takim cwaniakowaniem Tuska, bo to koalicja złożona z 3 ugrupowań, czasy idą niepewne, bo niemiecka gospodarka w recesji, kluczowe inwestycje typu CPK mogą zostać zatopione a to tylko będzie bardziej motywowało elektorat centrum.

Jakby nie było to PiS uzyskał najlepszy wynik wyborczy a wybory w 2015 roku wygrał bez TVP.

0

@Tarins
Oooo, a ten na wolności

1

Jak wrażenia po serialu 1670?

Tak sobie myślę, że niektórym ludziom musi być po prostu przykro, że jak wymawiają swoje nazwisko to kojarzy się im z chłopami, którzy pracowali na cześć szlachcica.

1

@SelloutCrowd
Nie interesują mnie Twoje opinie tylko fakty.

1

@michal26
Ale co to znaczy dogadać? Po 89 powinno być PRL won. A nie się dogadywać.

1

@michal26
Powiedział prawdę

0

@arasz1819
Ale finalnie o tym będzie decydował Sąd Najwyższy czy tak się stanie. Pomijam to, że zostali ułaskawieni. Czego nie rozumiesz?

Nie żaden ukochany, ale prawo jest prawem.

0

@arasz1819
Przeczytaj artykuł 19 o CBA. Tyle.

0

@MesQueUnClub_87
Być może są, ale uważam, że nie powinni piastować tak ważnych funkcji.

1

@Death_voice
Osoby, które głosowały na obecnych rządzących sprzedały przyszłość Polski, pozostawiając jej status jako montowni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?