Sawik_10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z Boxdelem i tym mistrzostwem MMA Śląska chodziło o to, że jego kolega Denis Górniak to zdobył. Boxdi po prostu brał najlepsze rzeczy od swoich kolegów, żeby stworzyć swój wyimaginowany wizerunek.
0
@yoli
Jakie szczęście? Son był królem strzelców PL. Ostatni sezon miał tylko gorszy
Richarlison ma okazje, ale brakuje szczęścia.
I maja mega talent w postaci Alejo Veliza
0
Tottenham Hotspur liderem po 8. kolejkach w Premier League. Czy jestem zaskoczony? Nie.
Już od kilku lat uważałem, że "Koguty" potrzebują sezonu bez europejskich pucharów, aby przebudować zespół i trenera, który będzie potrafił wykorzystać potencjał tych zawodników.
Nie zmienia to faktu, że przed przyszłym sezonem będą musieli pozyskać 2-3 bardzo dobrych zawodników, aby grać na kilku frontach.
0
@koziar
Haaland ma rozegrane 5000 minut więcej w piłce klubowej, czyli około 50 spotkań więcej. I Julian Alvarez nie typowa 9-tka.
2
@Sysia11
To nie jest tak, że mogą mieć większość kobiet. Jakby tak było i godziły się na pewne ekstrawagancje to tak by było.
A to znany koleś, zarabia jakieś pieniądze i tyle.
Trochę ich przeceniacie mimo wszystko.
12
Julian Alvarez - 11 G/A w 866 minut
Erling Haaland - 10 G/A w 954 minuty
To są te detale.
0
@abram3k
Bo badania były na próbie dziewczyn w wieku 10-15 lat i 48% chce zostać influ. Kłania się czytanie ze zrozumieniem.
4
Mega szambo wylało się w internecie na influencerów, ale dwie uwagi.
1. Zboczeńców nie brakowało, nie brakuje. Mnie też rodzice przestrzegali czy pilnowali jak byłem dzieckiem.
2. Rodzice mają obowiązek chronić i pilnować swoje dzieci.
Trochę ta wolna amerykanka uderzyła do głowy, bo 48% dziewczyn w wieku 10-15 lat chce zostać influencerkami. Druga sprawa, że młode dziewczyny do 18 roku życia potrafią mieć przebiegi jak stary mercedes przez co stają się łatwymi ofiarami.
Jeśli chodzi o samych influencerów widać, że mają jakieś zaburzenia, niespełniony okres nastoletni czy coś takiego. No słabo.
Po takich akcjach te dziewczyny mają już totalnie zaburzoną psychikę i to jest mega trudna rzecz.
Prokurator musi zainterweniować.
1
@P33ck
Ale celem są puchary a nie finał EFL Cup czy TOP4. Sorry, ale nie takie są oczekiwania. Jak masz takich zawodników jak Kane, Son, Romero to musisz celować wyżej.
0
Jeśli chodzi o Harry'ego Kane'a to szkoda, że odszedł. Ale to wina Levy'ego, który zatrudniał murarzy w stylu Mourinho czy Conte.
0
@EkspertzOrlikq
Trzeba było nie faulować. Grali, bo faulowali. Biorą za to odpowiedzialność. Jak faulujesz to spodziewasz się kartek, osłabiasz zespół a ten musi murować. Nie rozumiesz związku przycznowo-skutkowego?
2
@Saviola88
Tak, tak, bo faul nakładką na złamanie Curtisa i dwa faule taktyczne Joty. Ale sędzia przeszkadzał xD
0
@Encore
Nie zmienia to faktu, że zawsze mnie cieszy jak murarze dostają. I tyle :D
0
@Androchem
Murowali jak swego czasu Celtic z Barceloną.
3
I to jest nauczka za murowanie. Brawo Tottenham.
Nic mnie bardziej nie cieszy niż strata gola przez murarzy w ostatniej minucie doliczonego czasu gry :D
2
@Xavifcb6
Nie powinien iść na wypożyczenie do Brighton, gdzie jego pozycje są mocno obsadzone.
0
Oglądałem jakiś skrót meczu Realu z przeszłości i w jednym meczu: Ronaldo, Van Nistelrooy oraz Raul a obecnie... Joselu.
Barca też tanim kosztem pozyskała Romeu, ale to był wychowanek klubu i jednak Xavi umie ułożyć drużynę tak, aby maskować jego słabsze strony.
A napastnik musi po prostu strzelać.
14
@Barca1922
Na pewno nie był ważny w River Plate czy reprezentacji Argentyny xD
0
@Bunk420
Za darmo bym nawet nie chciał. Oglądanie tego to poświęcenie
1
@Emhyr
Staw skokowy to z reguły 1-2 miesiące.
0
@takisobiektos
Zajmując 14. miejsce w lidze.
0
Żeby zrozumieć jakim utrapieniem są wszystkie inne rozgrywki dla angielskich zespołów niż Liga Mistrzów wystarczy spojrzeć na Arsenal, który w ubiegłym sezonie walczył o mistrzostwo czy Tottenham, który jest wiceliderem w Premier League.
Im się to po prostu nie opłaca i grają bez polotu.
0
@kynio302
Widać, że ją to bardzo boli.
0
@pioz123
Przypomnij sobie jego pierwsze pół roku w Barcelonie
0
@Luciano99
Człowieku, za 2000 pln to nawet nie wynajmiesz teraz mieszkania w małym mieście.
Dzisiaj 5000 pln to, aby przeżyć.
Sam zarabiam kwotę 5-cyfrową i mi szef powiedział, że to wystarczy, aby opłacić rachunki, spłacić kredyt i przeżyć o chlebie i o wodzie.
0
40 mln euro to trzeba było brać za Lewego jak dostępny był Harry Kane.
2
@bartekvisca
Mu dadzą, bo realizował niemieckie interesy przez 8 lat. Za darmo nie dostał posady w UE. Tylko za zasługi.
2
Moim zdaniem pełny sezon w Gironie mógłby mu dobrze zrobić. Potrzebuje złapać doświadczenia na najwyższym poziomie.
A fakt jest taki, że zarówno w City i Barcelonie był i jest tylko rezerwowym. Niech rozwinie skrzydła.
2
@DonCarletto
Jest utalentowany Alejo Veliz. Jak na swoje warunki fizyczne jest świetny technicznie i bardzo dynamiczny.
1
Ter Stegen niezadowolony, ale kibice kochają takie spotkania. Najważniejsze 3 punkty