0

Z Boxdelem i tym mistrzostwem MMA Śląska chodziło o to, że jego kolega Denis Górniak to zdobył. Boxdi po prostu brał najlepsze rzeczy od swoich kolegów, żeby stworzyć swój wyimaginowany wizerunek.

0

@yoli
Jakie szczęście? Son był królem strzelców PL. Ostatni sezon miał tylko gorszy

Richarlison ma okazje, ale brakuje szczęścia.

I maja mega talent w postaci Alejo Veliza

0

Tottenham Hotspur liderem po 8. kolejkach w Premier League. Czy jestem zaskoczony? Nie.

Już od kilku lat uważałem, że "Koguty" potrzebują sezonu bez europejskich pucharów, aby przebudować zespół i trenera, który będzie potrafił wykorzystać potencjał tych zawodników.

Nie zmienia to faktu, że przed przyszłym sezonem będą musieli pozyskać 2-3 bardzo dobrych zawodników, aby grać na kilku frontach.

0

@koziar
Haaland ma rozegrane 5000 minut więcej w piłce klubowej, czyli około 50 spotkań więcej. I Julian Alvarez nie typowa 9-tka.

2

@Sysia11
To nie jest tak, że mogą mieć większość kobiet. Jakby tak było i godziły się na pewne ekstrawagancje to tak by było.

A to znany koleś, zarabia jakieś pieniądze i tyle.

Trochę ich przeceniacie mimo wszystko.

12

Julian Alvarez - 11 G/A w 866 minut
Erling Haaland - 10 G/A w 954 minuty

To są te detale.

0

@abram3k
Bo badania były na próbie dziewczyn w wieku 10-15 lat i 48% chce zostać influ. Kłania się czytanie ze zrozumieniem.

4

Mega szambo wylało się w internecie na influencerów, ale dwie uwagi.

1. Zboczeńców nie brakowało, nie brakuje. Mnie też rodzice przestrzegali czy pilnowali jak byłem dzieckiem.
2. Rodzice mają obowiązek chronić i pilnować swoje dzieci.

Trochę ta wolna amerykanka uderzyła do głowy, bo 48% dziewczyn w wieku 10-15 lat chce zostać influencerkami. Druga sprawa, że młode dziewczyny do 18 roku życia potrafią mieć przebiegi jak stary mercedes przez co stają się łatwymi ofiarami.

Jeśli chodzi o samych influencerów widać, że mają jakieś zaburzenia, niespełniony okres nastoletni czy coś takiego. No słabo.

Po takich akcjach te dziewczyny mają już totalnie zaburzoną psychikę i to jest mega trudna rzecz.

Prokurator musi zainterweniować.

1

@P33ck
Ale celem są puchary a nie finał EFL Cup czy TOP4. Sorry, ale nie takie są oczekiwania. Jak masz takich zawodników jak Kane, Son, Romero to musisz celować wyżej.

0

Jeśli chodzi o Harry'ego Kane'a to szkoda, że odszedł. Ale to wina Levy'ego, który zatrudniał murarzy w stylu Mourinho czy Conte.

0

@EkspertzOrlikq
Trzeba było nie faulować. Grali, bo faulowali. Biorą za to odpowiedzialność. Jak faulujesz to spodziewasz się kartek, osłabiasz zespół a ten musi murować. Nie rozumiesz związku przycznowo-skutkowego?

2

@Saviola88
Tak, tak, bo faul nakładką na złamanie Curtisa i dwa faule taktyczne Joty. Ale sędzia przeszkadzał xD

0

@Encore
Nie zmienia to faktu, że zawsze mnie cieszy jak murarze dostają. I tyle :D

0

@Androchem
Murowali jak swego czasu Celtic z Barceloną.

3

I to jest nauczka za murowanie. Brawo Tottenham.

Nic mnie bardziej nie cieszy niż strata gola przez murarzy w ostatniej minucie doliczonego czasu gry :D

2

@Xavifcb6
Nie powinien iść na wypożyczenie do Brighton, gdzie jego pozycje są mocno obsadzone.

0

Oglądałem jakiś skrót meczu Realu z przeszłości i w jednym meczu: Ronaldo, Van Nistelrooy oraz Raul a obecnie... Joselu.

Barca też tanim kosztem pozyskała Romeu, ale to był wychowanek klubu i jednak Xavi umie ułożyć drużynę tak, aby maskować jego słabsze strony.

A napastnik musi po prostu strzelać.

14

@Barca1922
Na pewno nie był ważny w River Plate czy reprezentacji Argentyny xD

0

@Bunk420
Za darmo bym nawet nie chciał. Oglądanie tego to poświęcenie

1

@Emhyr
Staw skokowy to z reguły 1-2 miesiące.

0

@takisobiektos
Zajmując 14. miejsce w lidze.

0

Żeby zrozumieć jakim utrapieniem są wszystkie inne rozgrywki dla angielskich zespołów niż Liga Mistrzów wystarczy spojrzeć na Arsenal, który w ubiegłym sezonie walczył o mistrzostwo czy Tottenham, który jest wiceliderem w Premier League.

Im się to po prostu nie opłaca i grają bez polotu.

0

@kynio302
Widać, że ją to bardzo boli.

0

@pioz123
Przypomnij sobie jego pierwsze pół roku w Barcelonie

0

@Luciano99
Człowieku, za 2000 pln to nawet nie wynajmiesz teraz mieszkania w małym mieście.

Dzisiaj 5000 pln to, aby przeżyć.

Sam zarabiam kwotę 5-cyfrową i mi szef powiedział, że to wystarczy, aby opłacić rachunki, spłacić kredyt i przeżyć o chlebie i o wodzie.

0

40 mln euro to trzeba było brać za Lewego jak dostępny był Harry Kane.

2

@bartekvisca
Mu dadzą, bo realizował niemieckie interesy przez 8 lat. Za darmo nie dostał posady w UE. Tylko za zasługi.

2

Moim zdaniem pełny sezon w Gironie mógłby mu dobrze zrobić. Potrzebuje złapać doświadczenia na najwyższym poziomie.

A fakt jest taki, że zarówno w City i Barcelonie był i jest tylko rezerwowym. Niech rozwinie skrzydła.

2

@DonCarletto
Jest utalentowany Alejo Veliz. Jak na swoje warunki fizyczne jest świetny technicznie i bardzo dynamiczny.

1

Ter Stegen niezadowolony, ale kibice kochają takie spotkania. Najważniejsze 3 punkty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?